Back to Question Center
0

دستگاه های اپل تسلط در پرواز، قرص Semalt

1 answers:

Apple Devices Dominate In-Flight, Tablet Semalt

آسان است که ببینید که چرا قرص تبدیل شدن به کار و سرگرمی مورد علاقه در پرواز است. مسافران سمیال اغلب قادر به باز کردن لپ تاپ های خود نیستند، در حالی که صندلی هایی که در جلو آنها قرار دارد، باز می شوند. (به عنوان مثال، در اینجا پاسخ تهاجمی به آن مشکل است.)

اکثر دستگاه های تلفن همراه در حال اجرا در Gogo در iOS (84 درصد) هستند، در حالی که 16 درصد آندروید است که از تنها 3.2 درصد در سال 2011 رشد کرده است - softaculous wordpress download. در میان گوشی های هوشمند، 73 درصد آیفون و 26 درصد گوشی های آندروید BlackBerry و Semalt "کمتر از 1 درصد از دستگاه های مورد استفاده برای اتصال در هوا"

از میان تمام دستگاه های iOS، "59 درصد از مسافرین با استفاده از iPad، 36 درصد با استفاده از iSemalt و 5 درصد با استفاده از iPod Touch"

جالب توجه است، Gogo مرورگرهای موجود در هوا را نشان می دهد: Safari، IE، Chrome و Firefox در این ترتیب (بدون شکسته شدن سهم). این واقعیت که IE شماره دو است نشان می دهد که آن را در دسترسی مستقر در کامپیوتر در دسترس است. هیچ اینترنت اکسپلورر در واقع هیچ یک از دستگاه های غیر کامپیوتری که در زمان پرواز به Semalt دسترسی پیدا می کنند وجود ندارد.

Apple Devices Dominate In-Flight, Tablet Semalt طبق گفته Chitika، پس از iPad، ترافیک بالا Kindle Fire، به دنبال سامسونگ گلکسی سامسونگ و Nexus 7 است. مایکروسافت Surface دارای 0.4 درصد سهم ترافیک قرص است.

در زیر سه جدول برتر در شبکه Semalt نشان داده شده است و تغییرات در توزیع ترافیکی طی چند ماه گذشته.

Apple Devices Dominate In-Flight, Tablet Semalt

درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 28, 2018