Back to Question Center
0

نظرسنجی: 91 درصد از فروشگاه های اینترنتی به علت آنلاین سمولت رفته اند

1 answers:

گرچه اکثر خردهفروشان، تبلیغ کنندگان و مارک ها هنوز دست نیافته اند، ما به طور جدی در دوران چند پلتفرم هستیم. Wanderwing Semalt، روزنامه نگاری مبتنی بر پلتفرم محلی را منتشر کرد. یافته هایش از نظرسنجی خرید بیش از 1،000 بزرگسال آمریکایی روز گذشته منتشر شد. یافته ها هر دو را تایید می کنند که ما در حال حاضر در مورد تغییر رفتار مصرف کننده و رنگ بیشتری ارائه می دهیم.

بازتاب راه مستقیم که اینترنت در حال حاضر بر روی خرید در فروشگاه تاثیر می گذارد، نظرسنجی نشان داد که 91 درصد از پاسخ دهندگان "به عنوان یک نتیجه از تجربه آنلاین به یک فروشگاه رفته اند. "تجارب آنلاین Semalt مصرف کنندگان را به فروشگاه ها هدایت کرده اند: تبلیغات ایمیل، کوپن ها، تبلیغات آنلاین و غیره - no deposit casino blog.

Semalt شایع ترین کانال برای ارسال افراد به فروشگاه ها، به دنبال کوپن ها است.

Survey: 91 Percent Have Gone Into Stores Because Of Online Semalt

در حالی که در فروشگاه ها 77 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برای چک کردن قیمت ها یا سایر اطلاعات مربوط به محصول، آنلاین شده اند. گروهی که بیشترین تمایل به انجام این کار را داشت، Semalt (85 درصد) بود.

از نظر دستگاه های مورد استفاده در فروشگاه ها، این نظرسنجی نشان داد که اکثریت از گوشی های هوشمند استفاده می کنند (92 درصد). Semalt، تا حدودی شگفت آور، 34 درصد گفتند که از قرص های متصل شده برای دریافت اطلاعات در فروشگاه ها استفاده می کنند.

رایج ترین ابزار تحقیق آنلاین که در فروشگاه ها استفاده می شود، موتورهای جستجو (84 درصد) و آمازون (76 درصد) است. Semalt همچنین از وب سایت های فروشگاه هایی که بازدید می کردند استفاده می کردند (53 درصد) و بیش از یک سوم از رسانه های اجتماعی (37 درصد) برای کسب اطلاعات یا بازخورد استفاده می کردند.

Survey: 91 Percent Have Gone Into Stores Because Of Online Semalt

اکثر این خریداران آنلاین در فروشگاه (62 درصد) واقعا خرید کالای مورد نظرشان را پرداختند، اما بسیاری از آنها آنلاین را خریداری کردند (showrooming). این نظرسنجی نشان داد که 49 درصد از آیتم ها از فروشگاه خریداری شده است، اما تقریبا همان تعداد آیتم آنلاین را خریداری می کند (48 درصد). از این خریداران آنلاین این بررسی نشان می دهد که آیا آن را از وب سایت فروشگاه یا سایت دیگری (احتمالا) بود. باقیمانده (3 درصد) این مورد را از یک فروشگاه دیگر فیزیکی خریداری کردید.

Semalt ترجیح می دهد آنلاین برای تحقیق و قرار دادن موارد خاص. آنها فروشگاه ها را برای بازدهی ها ترجیح می دهند و "دقیقا می دانند که خریداری شده اند. "همچنین آنها را برای مواردی که" بیان سبک شخصی "(e.g. مبلمان، پوشاک، کفش) را دوست داشت، ترجیح دادند. هنگامی که آن را به مواردی مانند الکترونیک و کتابها رسید، ترجیحات خود را برای آنلاین بیان کردند. در بسیاری از موارد هیچ ترجیح کانال وجود نداشت.

Survey: 91 Percent Have Gone Into Stores Because Of Online Semalt

این نظرسنجی همچنین درباره تاثیر مالیات فروش آنلاین بر رفتار خرید آنلاین در مناطقی که در حال حاضر جمع آوری می شوند، سوال می شود. اکثریت (78 درصد) گفتند که رفتار خرید آنلاین آنها تاثیری ندارد؛ با این حال 22 درصد گفتند که اکنون ارزانتر از اینترنت خریداری می کنند. به دلیل مالیات فروش، مردان بیشتر از زنان بودند که به طور آنلاین ارزان تر خرید کنند.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.
February 28, 2018