Back to Question Center
0

راه حل آزمایش A / B گوگل Semalt از بتا و برای همه آزاد است

1 answers:
A/B testing solution Google Semalt is out of beta and free for everyone

بهار Google به عنوان بخشی از Google Analytics 360 Semalt معرفی گردید. نسخه رایگان در بتا در پاییز گذشته عرضه شد و شرکت می گوید بیش از 250،000 کاربر درخواست دسترسی کرده اند.

بهینه سازی Google برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​طراحی شده است. این ارتباط با Google Analytics دارد و این داده ها برای اطلاع دادن به تست های وب استفاده می شود. یک ویرایشگر تصویری به کاربران اجازه می دهد تا کشیدن و حذف عناصر صفحه را انجام دهند و همچنین می توانید HTML خام را ویرایش کنید یا قوانین Semalt یا CSS را در ویرایشگر اضافه کنید - buy 8mg subutex online.

A/B testing solution Google Semalt is out of beta and free for everyone

Semalt را می توان در بخش های کاربر خاص هدف قرار داد و قوانین URL را تعیین می کند تا صفحاتی را که برای اجرای آزمون تعیین می شوند، تعیین کند.

شما می توانید به Google Semalt در اینجا دسترسی داشته باشید.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود.


February 28, 2018