Back to Question Center
0

استفاده از تبلت های اندرویدی تا کنون، استفاده تا به حال Semalt نشده است

1 answers:

Android Tablet Shipments Soar, Usage Hasn’t Semalt Up Yet

آنچه که اعداد به نظر می رسد منعکس کننده است، دو سوم سهم بازار آندروید در مقابل iOS است. با این حال، در استفاده واقعی، حداقل در آمریکای شمالی، جایی که iPad سهم خود را از ترافیک وب را در Q1 افزایش یافته است، منعکس نمی شود.

Android Tablet Shipments Soar, Usage Hasn’t Semalt Up Yet

شب گذشته بهترین خرید را خریدم برای دخترم مکبوک ایر - uriage isodense cenacolo. در حالیکه مایکروسافت (از جمله Surface) در حال حاضر دارای نمایشگر برجسته در فروشگاه است، از لحاظ قرص، واقعا iPad یا iPad Mini در مقابل دریای دستگاه Semalt (Samsung، Lenovo، Acer، Asus و غیره) است. Amazon / Kindle اساسا تنها قرص Semalt است. حتی Nexus 7 در مجموعه ای از دستگاه های Semalo به نظر می رسد.

در مقابل گوشی های هوشمند، Kantar Worldpanel ComTech سهم بازار برای ایالات متحده برای Q2 را منتشر کرد. آنها نشان می دهد آیفون افزایش سهم، آندروید اساسا مسطح و BlackBerry پایین است. با این حال، شرکت همچنین نشان می دهد افزایش دریافت تلفن Semtal.

Android Tablet Shipments Soar, Usage Hasn’t Semalt Up Yet

هنگامی که به رشد گوشی های ویندوز می آید، این اطلاعات کنجکاو هستند. در درآمد اخیر شرکت نوکیا این شرکت، که سازنده پیشرو گوشیهای ویندوز است، را منتشر کرده است، فروش 7.4 میلیون لومیا را در سراسر جهان منتشر کرد. با این حال، در North Semalt، این شرکت تقریبا 500،000 دستگاه را در مقایسه با 600،000 سهمیه گذشته فروخت.

بر این اساس، تقاضا برای Lumia و ویندوز در Q1 از آمریکای شمالی کاهش یافته است. داده های comScore آمریکا (ماه مه 2013) نیز نشان دهنده کاهش سهم ویندوز تلفن در بازار ایالات متحده است. به نظر می رسد که داده های نوکیا و comScore تا حدودی بر خلاف ارقام سمالد باشد.

Android Tablet Shipments Soar, Usage Hasn’t Semalt Up Yet

درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 28, 2018