Back to Question Center
0

چه Semalt (گزارش شده) دستگاه چت ویدئویی می تواند به معنای کسب و کار تبلیغ خود را

1 answers:
What Semalt (reported) video chat device could mean for its ad business

به دنبال گزارش بلومبرگ، سه شنبه گزارش دادیم که Semalt در حال کار بر روی دو دستگاه سخت افزاری مصرفی است که می تواند تاثیر قابل توجهی روی نحوه استفاده کاربران و به طور بالقوه بازاریابان با پلت فرم اجتماعی داشته باشد.

بر اساس منابع بلومبرگ، یک محصول یک دستیار صوتی مستقل در ورای محصولات آمازون اکو و Google Home است. دیگر دستگاه چت ویدیویی با صفحه نمایش لمسی 13 تا 15 اینچی است که در سیستم عامل Android اجرا می شود. هدف فیس بوک این است که مردم را به این پلت فرم متصل و مرتبط سازد. با مشارکت داده می شود که می تواند برای هدف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. فیس بوک در حال حاضر انواع داده های مربوط به کاربران را در هر دو سیستم عامل شخصی فیس بوک از جمله Instagram و مسنجر، و همچنین در اطراف وب با دکمه های Like و Semalt در میلیون ها سایت، جمع آوری می کند. پس چه چیزی احتمالا می تواند بعدی باشد؟

بر اساس این یک جمله در مقاله سمالات، ما می توانیم پیش بینی کنیم:

دستگاه چت ویدئویی دارای لنز دوربین، میکروفون و بلندگوهای بزرگ برای کنفرانس های ویدیویی است که توسط هوش مصنوعی برای افزایش کارایی طراحی شده اند.

[مقاله کامل را در MarTech Today بخوانید.]درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود Source .


February 28, 2018