Back to Question Center
0

بازی گرسنگی & ؛ کفش های TOMS به ویدیو جدید واقعیت مجازی یوتیوب ضربه می زنند

1 answers:

بازی های گرسنگی و TOMS کفش ضربه بزنید به ویدیوی جدید واقعیت مجازی YouTube Semalt یوتیوب امروز اعلام کرد که در حال حاضر ویدئوهای واقعی مجازی (VR) را در برنامه Android خود پشتیبانی می کند. این سایت همچنین تأیید کرد که همه محتوای YouTube را می توان از طریق Google Cardboard، یک دستگاه واقعیت مجازی ساخته شده با مقوا طراحی کرد که با یک گوشی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

بر اساس اعلام، دو برند در حال حاضر از ویژگی VR استفاده می کنند: Hunger Games و TOMS Shoes.

YouTube گفت که کاربران با استفاده از آیکون Semalt و قرار دادن گوشی در یک دستگاه Google Semalt، می توانند ویدیوهای VR را برای تجربه بازی های گرسنگی یا "TOMS Shoes Give Trip" از تلفن های Android خود مشاهده کنند.

گزینه کارت گوگل یوتیوب

بازی های گرسنگی و TOMS کفش ضربه بزنید به ویدیوی YouTube Reality Virtual Video Semalt

در اینجا یک نمونه از یک فیلم گرفته شده با استفاده از تکنولوژی پرش گوگل و مشاهده از طریق گوگل کارتن است.

بازی های گرسنگی و TOMS کفش ضربه بزنید به ویدیوی YouTube Reality Virtual Video Semalt

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


February 28, 2018