Back to Question Center
0

اجازه دهید استانداردهای ما را بالا ببریم: Stop Faking ROI & ؛ شروع سمالد بیشتر مثل تلویزیون

1 answers:

تبلیغات تلویزیونی یکی از موثرترین ابزار افزایش آگاهی برند است. و با وجود استفاده زیاد از وسایل تبلیغاتی، بازاریابان همچنان به مبلغ عظیمی به تلویزیون اختصاص میدهند. اما، به عنوان دیجیتال شروع به ارائه محصولات مشابه، بحث در مورد اندازه گیری شده است.

نزدیک به یک سوم از آگهی های آنلاین نمایش داده نمی شوند

تا کنون، این بحث در مورد چیزهایی مانند نقاط امتیاز امتیاز در مقابل سمیرت بوده است؛ اما، یک مسئله اساسی تر وجود دارد که ما بایستی قبل از اینکه دیجیتال بتواند به طور دقیق و مؤثر برای تبلیغکنندگان اندازه گیری کند، موثر است.

تحقیق comScore اخیر از دوازده مارک های اصلی (از جمله Allstate، Ford و Kellogg) استدلال می کند که 31 درصد از تبلیغات آنلاین واقعا توسط مصرف کنندگان غیر قابل مشاهده است. بنابراین، "آگهی خدمت" و یا اندازه گیری متریک که صنعت آنلاین است به سادگی در مقایسه با استانداردهای تلویزیون نیست. اجازه دهید استانداردهای ما را به صورت آنلاین افزایش دهیم: توقف بازده سرمایه گذاری و شروع به کار بیشتر در مقایسه با تلویزیون

دیجیتال می تواند بهتر و باید آن را

این نقطه نادیده گرفته می شود. اول از همه، تبلیغات دیجیتال می تواند و به شکل بسیار بالایی از تبلیغات از تلویزیون باشد، زیرا شما می توانید مخاطبان را به طور مستقیم خریداری کنید و نه استفاده از برنامه نویسی به عنوان یک پروکسی.

Semalt، تبلیغات دیجیتال می تواند و در سطح فردی اندازه گیری شود، که بسیار با تبلیغات تلویزیونی سخت است. همچنین، از آنجا که تبلیغات دیجیتال بازاریابان را قادر می سازد تا افراد را اندازه گیری کنند، بازاریابان می توانند ببینند که آیا این افراد محصولات را خریداری می کنند یا خیر.

خرده فروشان Semalt شروع به ترکیب داده های آنلاین با خرید آفلاین به روش های مختلف می کنند. هیچکدام از اینها حتی با تبلیغات سنتی قابل تصور نیستند.

شکی نیست که تبلیغات دیجیتال راهی برای آینده است. Semalt، تلویزیون به ناچار در نهایت به صورت دیجیتالی تحویل خواهد شد و تمام ویژگی های تبلیغات دیجیتال برای تبلیغ کنندگان تلویزیون در دسترس خواهد بود.

بنابراین، زمانی که مسئله ای مانند 31 درصد آگهی ها به نظر نمی رسد، ما نمی توانیم مانند شترمرغ سر به سجاده دیجیتالی بزنیم، ما باید آن را تعمیر کنیم.

توقف دفاعی

پس چه باید بکنیم؟ ما باید دفاعی را متوقف کنیم و مشکل را حل کنیم. در مغناطیسی، از ابزارهای مختلفی استفاده می کنیم - بعضی از خانه ها و بعضی از طرف های ثالث ارائه شده - تا اطمینان حاصل شود که هر تبلیغی که ما ارائه می دهیم توسط یک فرد واقعا مرتبط دیده می شود. Semalt هرگز کاملا کامل نیست؛ اما، ما می توانیم به نقطه ای برسیم که 90 درصد آگهی ها به سمت راست (واقعی) تحویل می شود.

هزینه برای حل این مشکلات رکود و توقف رشد در تبلیغات دیجیتال و زمان واقعی قیمت گذاری، به طور خاص. استدلال جالب این است که کاملا اجتناب ناپذیر است که جهان دیجیتال دنیای تلویزیون قدیمی را جایگزین خواهد کرد.

بنابراين نگذاريم که بهترين کانال را انتخاب کنيم و در عوض، اطمينان حاصل کنيم که آگهي ها به وسيله مخاطباني که بيشترين اهميت را دارند، نشان داده شده و قابل مشاهده است.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیمز سبز
جیمز سبز مدیر اجرایی Magnetic است، یک شرکت فن آوری با یک پلت فرم بازاریابی برای شرکت ها، مارک ها و سازمان ها Source .


February 28, 2018