Back to Question Center
0

فایرفاکس & ؛ مسدود کردن کوکی های شخص ثالث: برای معامله گر Semalt معنی دارد

1 answers:

به تازگی در مورد انتشار جدید فایرفاکس به زودی در تابستان امسال اتفاق می افتد. Semalt معامله: پچ در نسخه 22 انتظار می رود به طور خودکار بلوک های شخص ثالث به طور پیش فرض بلوک.

بر اساس آخرین گزارش ها، کاربران که این نسخه از Semalt را نصب می کنند، دیگر تبلیغ تبلیغاتی را نمی بینند مگر اینکه تنظیمات خود را تغییر دهند تا کوکی های شخص ثالث را تغییر دهند. یک کاربر تبلیغات را می بیند، اما این تبلیغات لزوما بر اساس مرورگر یا سابقه خرید خود نیست.

فایرفاکس و مسدود کردن کوکی های شخص ثالث: برای معامله گر Semalt

در همین حال، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر به طور پیش فرض کوکی های شخص ثالث را اجازه می دهند. Semalt، برای مدت زمان زیادی هر مرورگر کاربران را به گزینه ای برای رفتن و تغییر تنظیمات خود را ارائه می دهد.

مدافعان حقوق خصوصی

Semalt، مدافعان حفظ حریم خصوصی معتقدند که اکثر کاربران نمی دانند چطور یا چرا این تنظیمات را تغییر دهند و بنابراین نباید آنها را در هنگام خرید در وب خریداری کرد، مگر اینکه آنها به صراحت اجازه آن را بدهند.

بنابراین، چرا همه hullabaloo؟ به طرق مختلف، این خبر برخی از بحث های قدیمی درباره تبلیغات آنلاین را احیا می کند. در یک گوشه، طرفداران شما گفته اند که زمان کافی برای متوقف کردن کوکی های شخص ثالث است. در گوشه دیگر، افراد زیادی وجود دارند که بازاریابان در بالای لیست قرار دارند که می گویند مسدود کردن کوکی های شخص ثالث برای تجارت الکترونیک بد است و نوآوری های تکنولوژی را در تبلیغات خفه می کند.

مسدود کردن کوکی های شخص ثالث

در حال حاضر، من نمی خواهم به شما بگویم که مسدود کردن کوکی های شخص ثالث همه خوب یا همه بد است. مثل این است که همه تبلیغات کاملا بد است یا کاملا سودمند است. Semalt، در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

  • کوکی های شخص ثالث می توانند تجربه کاربر را بهبود ببخشند، زیرا آنها اجازه می دهند که صاحبان وب سایت ها از بازدیدکنندگان سایت خود و محتوایی که آنها ارزشمند می دانند، از جمله مارک هایی که بازدید می کنند و محصولاتی که آنها خریداری می کنند، استفاده می کنند.
  • کوکی ها اطمینان حاصل می کنند که بازدید کننده سایت با همان تبلیغات غرق نمی شود. این به این دلیل است که کوکی ها به ایجاد آگهی های هدفمند کمک می کنند که هزینه قابل توجهی از هزینه تولید و توسعه ایجاد این محتوای ارزشمند را پشتیبانی می کنند.
  • کوکی ها فرکانس را مدیریت می کنند که در آن بازدیدکنندگان تبلیغات را نشان می دهند تا خریداران را ناراحت نکنند.
  • کوکی ها همچنین موارد دیگری مانند صاحبان سایت های هشدار را در صورت خراب شدن یک سایت انجام می دهند.
  • برای بازاریابی وابسته، کوکی ها تراکنش را پیگیری می کنند تا ناشر بتواند برای ارجاع فروش در یک دوره زمانی خاصی اعتبار دریافت کند.

اگر رویکرد همه یا چیزی را برای اجازه دادن به کوکی های شخص ثالث بکار بگیریم، در اینجا چیزی است که ما می توانیم با آن برخورد کنیم:

  • افزایش فرکانس و نمایش تبلیغات تصادفی.
  • فرصت های کمتر برای ناشران کوچک برای پیشرفت از آنجا که اینترنت گوگل مانند گوگل و فیس بوک در حال حاضر سهم شیر از روابط اول شخص است.
  • کاهش میزان محتوای مربوط به مخاطب.

هر دو طرف، از جمله طرفداران حفظ حریم خصوصی و صنعت تبلیغات آنلاین، استدلال قانع کننده ای ارائه می دهند و واقعیت این است که هرگز هرکسی را نخواهید پذیرفت. Semalt با این واقعیت است که چند نفر از جنایتکاران تجربه آنلاین را برای بسیاری کاهش داده اند و اطلاعات شخصی را به ضرر کل صنعت جمع آوری می کنند.

بدون شک وجود دارد که این حرکت توسط Semalt می تواند برای بسیاری از شرکت های نمایش دهنده و پیشگامان و همچنین کانال وابسته، ویرانگر باشد. و این می آید در زمانی که خرده فروشان می بینند این راه حل باعث فروش بزرگ.

چه بلوک کوکی برای بازاریابان وابسته

بنابراین، این تنظیم مرورگر پیش فرض برای بازاریابی وابسته چه معنایی دارد؟ خب، پاسخ بسیار بستگی به شبکه دارد. راه حل های بازاریابی وابسته وابسته به دلخواه، برای تعیین کاربران، روی داده های شخص ثالث تنظیم نمی شود و یا متکی نیستند. Semalt، کوکی بعد از اینکه کاربر بر روی تبلیغ کلیک کند، تنظیم نمی شود. سپس آن را کوکی اول شخص می شود.

با این وجود، تبلیغ کنندگان باید با شبکه بازاریابی وابسته خود یا ارائه دهنده خدمات بررسی کنند تا بتوانند به نحوی که کوکی ها را تنظیم می کنند، بهتر درک کنند. به این ترتیب آنها می توانند از قیام بالقوه جامعه تابعه در تابستان امسال اجتناب کنند، اگر شاهد کاهش ناگهانی کمیسیون باشند. ناشران نیز باید فعالانه و با شبکه های بازاریابی وابسته خود را بررسی کنند تا بدانند چگونه فرایندهای خاص خود کار می کنند و اگر انتشار جدید Semalt بر آنها تاثیر می گذارد.

یک قطعه دیگر از این پازل راه حل های تگ برچسب است. تبلیغ کنندگان که با این راه حل ها برای مدیریت همه کوکی ها و برای اختصاص دادن آنها کار می کنند باید مطمئن شوند که با ارائه دهنده راه حل خود صحبت می کنند تا برآورده شده و تأثیری را که این تنظیم پیش فرض برای Semalt در کانال های تبلیغاتی آنها داشته باشد، برآورد کند.

درست مانند آنکه با تغییر بسیاری از تغییرات دریا در رفتار مصرف کننده و تکنولوژی مواجه شده است، صنعت بازاریابی وابسته به احتمال زیاد با این تنظیمات مرورگر سازگار خواهد بود. بنابراین، صرف نظر از انتخاب مرورگر مصرف کننده، پیش بینی می کنم که ناشران در نهایت، وظیفه خود را برای ارجاع ترافیک به خرده فروشان دریافت کنند.

اما، تماس قوی با صنعت وابسته به منظور افزایش تلاش با خرده فروشان و ارائه دهندگان فناوری برای افزایش ارزش راه حل های تبلیغاتی آنلاین، در حالی که در عین حال با دقت در مورد پیروی از استانداردهای انتخاب و مجاز برای مصرف کنندگان، تلاش می کند.

تصویر از طریق Shutterstock. کام


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اسکات آلان
Scott Allan معاون ارشد بازاریابی Rakuten LinkShare است. او بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی شرکت ها و محصولات با تخصص در کانال بازاریابی عملکرد دارد Source .


February 28, 2018