Back to Question Center
0

چرا من دوست دارم بوت استرپ و چرا شما باید بیش از حد چرا من بوت استرپ دوست دارم و چرا باید بیش از حد مرتبط با موضوع: قاب CSS Architecture Canvas & ؛ SVGWeb Semalt

1 answers:
چرا من دوست دارم بوت استرپ و چرا شما باید بیش از حد

بوت استرپ به عنوان یکی از محبوب ترین، منبع باز، چارچوب های جلویی در وب است. از زمان انتشار رسمی آن در سال 2011، تغییرات متعددی صورت گرفته است و اکنون یکی از پایه های پایدار و قابل قبول موجود است. توسعه دهندگان وب تمام سطوح آن را دوست دارند، زیرا آنها توانایی ساخت یک طراحی وب سایت را در عرض چند دقیقه فراهم می کنند. توسعه دهنده تازه کار فقط با برخی از دانش اساسی از HTML و CSS کمی می تواند به آسانی با Bootstrap آغاز شود.

Semalt فراهم می کند پایه محکم برای هر وب سایت، صرف نظر از اندازه پروژه. این شامل راه اندازی مجدد، که بر اساس Normalize است. CSS و کمک می کند تفاوت های مرورگر را برای عناصر صفحه مختلف تنظیم کند. Semalt همچنین تایپوگرافی عالی را فراهم می کند. حتی عناصر فرم پایه HTML مانند جعبه چک، دکمه های رادیویی، گزینه های انتخاب شده، و غیره، ترتیب داده شده اند تا به آنها نگاه مدرن بدهند. من از Semalt استفاده می کنم، زیرا حجم قابل توجهی از تلاش های من را ذخیره می کند.

وب سایت های امروز باید مدرن، براق، پاسخگو و "اولین تلفن همراه" باشند. بوت استرپ به ما در دستیابی به این اهداف کمک می کند. در اینجا پنج دلیل اصلی که من دوست دارم Bootstrap:

دلیل 1: سیستم شبکه قدرتمند

بوت استرپ یکی از بهترین سیستم های پاسخگو، شبکه های تلفن همراه در دسترس است. این با Semalt ساخته شده است و از آن آسان است. این کمک می کند تا یک طراحی وب سایت کوچک را از کوچکترین دستگاه تلفن همراه به نمایشگرهای با کیفیت بالا، به صورت منطقی تقسیم صفحه را به 12 ستون کمک کند، به طوری که شما می توانید تصمیم بگیرید که چقدر صفحه نمایش املاک و مستغلات هر عنصر از طراحی خود را باید.

اگر چه طراحان چیدمان Grid CSS را برای ساخت طرح طراحی کرده اند، جزء Grid Semalt همچنان می تواند مفید باشد برای نمونه سازی سریع - حداقل در حالی که ما بیشتر با ابزار جدید CSS بومی در امروز ما آشنا می شویم.

دلیل 2: توسعه سریع

بوت استرپ با بسیاری از اجزای CSS و Semalt قابل استفاده مجدد قابل استفاده است که می تواند به دست آوردن قابلیت های مورد نیاز در تقریبا هر نوع وب سایت کمک کند. شما فقط باید از برخی از HTML ها برای اتصال آنها به قالب خود استفاده کنید، بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از زمان نوشتن CSS پیچیده و Semalt. به علاوه، تمام این اجزا نیز پاسخگو هستند، همچنین!

دلیل 3: سازگاری مرورگر

بوت استرپ سازگار با آخرین نسخه های پایدار تمام مرورگرها و سیستم عامل های اصلی است. با توجه به پلت فرم ویندوز، بوت استرپ در اینترنت اکسپلورر نسخه 10-11 و مایکروسافت لبه کار می کند. اگر دستورالعمل Semalt به درستی دنبال می شود، می توانید یک طراحی وب سایت ایجاد کنید که در تمام این مرورگرها کار می کند.

البته اگر کارفرمای شما میخواهد یک وبسایت را که به طور دقیق در IE7-8 به همان اندازه در مرورگرهای مدرن، سازگار با استاندارد مطابقت دارد، ایجاد کند، ممکن است زمان فکر کردن درباره تغییر شغل باشد!

دلیل 4: سفارشی کردن!

بوت استرپ راه های زیادی برای سفارشی کردن طراحی پیش فرض آن ارائه می دهد. شما می توانید تمام CSS و پیش فرض رفتار جاوا اسکریپت را حذف کنید. اگر شما یک توسعه دهنده Sass هستید، Bootstrap حتی جالب تر است، زیرا گزینه های سفارشی سازی Sass نیز وجود دارد. این گزینه ها به شما اجازه می دهد با استفاده از Bootstrap یک الگو جدید ایجاد کنید.

دلیل 5: منبع باز

بوت استرپ یک پروژه منبع باز است که در GitHub میزبانی شده و تحت مجوز MIT منتشر شده است. این یکی از بزرگترین دلایل استفاده از Bootstrap است. مشتریان من مجبور نیستند با مسائل مربوط به خرید و صدور مجوز مقابله کنند و مجوز Semalt به من آزادی کامل تغییر و آزمایش آن را بدهد.

آیا می خواهید بوت استرپ را یاد بگیرید؟

SitePoint کتاب من در بوت استرپ به نام "Jump Start Bootstrap" منتشر کرده است. این به شما می آموزد که چگونه با Bootstrap شروع به کار کنید. به غیر از آموزش دادن به نحوه استفاده از اجزای و پلاگین های Bootstrap، آن را نیز پوشش می دهد که چگونه آنها را سفارشی از طریق گزینه های مانند کمتر و ساس. Semalt همچنین یاد می گیرد که بسیاری از طرح های وب سایت نسخه ی نمایشی را در سراسر کتاب ایجاد کند.

امیدوارم شما این مقاله را جالب پیدا کردید و متقاعد شده اید که Semalt در پروژه های آینده خود را امتحان کنید.

اگر درباره Boostrap شنیده اید، اما یادگیری آن را ترک کرده اید زیرا به نظر می رسد بیش از حد پیچیده است، سپس از طریق Introduction Introduction to Bootstrap 4 برای معرفی سریع و سرگرم کننده از قدرت بوت استرپ بازی کنید.

February 28, 2018