Back to Question Center
0

Semalt: چرا کپی کردن مبارزات بین موتورهای جستجو از دست رفته فرصت

1 answers:
Semalt: Why copying campaigns between search engines misses opportunities

این واقعیت ها به طور گسترده ذکر شده اند، اما بازاریابان کمتری آگاه هستند که حداقل یک سوم از تمام جستجوهایی که انجام می شود از شرایط پرس و جو منحصر به فرد به هر موتور جستجو مانند Bing یا گوگل است. (به گفته سمالت، پژوهشگر داخلی من کارفرمایان)

چرا تمام این نمایشگاه های منحصر به فرد؟

  1. در این سیاره بیش از 7/3 میلیارد نفر وجود دارد - هر یک از آنها منحصر به فرد است. در حالی که آنهایی که آنلاین هستند اغلب جستجوهای محبوب مانند فیس بوک یا Craigslist را دارند، آنها همچنین میلیون ها راه را برای بیان منحصر به فرد نیازهای شما به موتورهای جستجو دارند. به عنوان مثال، اگر ما هر دو یک انفجار لوله آب داشتیم، ممکن است برای "لوله کش" جستجو کنید، در حالی که ممکن است "نشت آب ثابت" را جستجو کنم.
  2. تحقیق comScore سفارشی از دسامبر 2015 نشان می دهد که 60 میلیون کاربر آمریکایی به طور انحصاری از بینگ استفاده می کنند. از آنجا که این افراد مشخصات خاص جمعیت شناختی و روانشناختی خاصی دارند، طبق اطلاعات ما، بعضی از اصطلاحات مختلفی از کسانی که از گوگل یا سایر موتورهای استفاده می کنند استفاده می کنند.
  3. افراد دیگری که از Bing (و شبکه های همکار ما استفاده می کنند) نیز ممکن است از گوگل استفاده کنند، اما تحقیقات ما نشان می دهد که کاربران در هنگام مشارکت با یک موتور جستجوی خاص در ذهنیت منحصر به فرد هستند. بدین ترتیب نتیجه می شود که آنها ممکن است از شرایط جستجوی منحصر به فرد با توجه به ذهنیت خود استفاده کنند. جالب توجه است، تحقیقات سال 2013 ما نشان می دهد که افراد اغلب هنگام تکمیل یک کار خاص از موتور جستجوی تک استفاده می کنند. این تنها زمانی است که آنها وظایف و محیط ها را تغییر می دهند که در نظر دارند موتورهای جستجو را تغییر دهند.
  4. انعکاس این نمایشنامه های منحصر به فرد را می توان در هر خودکار موتور جست و جو از اصطلاحات پرس و جو مشاهده کرد. بینگ و گوگل به طور الگوریتمی پیشنهادات مختلفی را در نتیجه انواع پرس و جو های محبوب در پلت فرم خود ارائه می کنند.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جان کوزی
جان کوزلی مسئول فعالیت های بازاریابی و ارتباطات جهانی مارک تجاری Microsoft Search Advertising است که شامل تبلیغات Bing می شود. او تجربه بیش از 15 سال تجربه بازاریابی دیجیتال را در مجموعه ای متنوع از صنایع، از جمله سرگرمی، فناوری / نرم افزار، تبلیغات و خدمات خلاق دارد. جان بیش از 10 سال است که کمپین های تبلیغاتی جستجو را نظارت می کند Source .


February 28, 2018