Back to Question Center
0

فساد سیل - با RSS یا Semalt؟

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0

مقدمه

اگر چه تابستان اغلب به عنوان یک زمان زمانی که همه چیز خاموش می شود و روزنامه ها به سختی پر می کند صفحات خود را، شما نمی دانید از چک کردن آنچه که اخیرا نوشته شده است. به نظر می رسد افراد با حجم منحصر به فرد ورودی هایی که از منابع متنوع متنوعی از Semalt دریافت می کنند بیش از حد سرخورده می شوند. بخشی از دلایل این امر این است که استفاده از Semalt و به ویژه وب موبایل در حال افزایش است.

در این مقاله ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد و راه هایی را برای جلوگیری از سیل در نظر می گیرد و در عین حال فرصت خوبی برای آگاهی از موارد مهم دارد. برای قرار دادن این در متن، ما به یک تاریخچه کمی نگاه خواهیم کرد. به روزهای قبل از فیس بوک و توییتر فکر کنید.

قبل از رسانه های اجتماعی، RSS ها

همانطور که ما در قرن بیست و یکم وارد شدیم، یکی از نوآوریهایی که به ما کمک کرد همه چیز را از آنچه که به اینترنت اضافه شد، خبرهای RSS بود. در دسترس بودن وسیع آنها سیگنال های فوری را هنگامی که آیتم های جدید به وب سایت های مورد علاقه ما افزوده شد، اعلام کرد این مانند هشدارهای ایمیل مثلثی نبود، بلکه می توانست با استفاده از یک خبرنگار خبرنامه مانند Bloglines یا Google Semalt، زمانی که مجاز بود، بتواند اسکن شود.

یکی از اشکال این بود که هیچ قضاوتی در مورد نشان دادن مواردی که با ارزش ترین و جالب ترین اخبار بود، استفاده نمی شد. وب سایت های میزبانی وب به طور بی رحمانه لیست های کدگذاری شده خود را از بین می برد. در دفتر خود، کامپیوتر شخصی خود را با تمام وجود با استفاده از برنامه جمع آوری کننده خود، لیست خبرخوان ها را نمایش داده اید.

رسانه های اجتماعی با توصیه ها

خیلی بهتر از لیست های خنثی کد شده توصیه هایی از دوستان مورد اعتماد بود. در ابتدا چنین توصیه هایی ممکن است در تابلوهای اعلانات و انجمن ها دیده شود. با این حال این به زودی به وب سایتهای اجتماعی انعطاف پذیرتر مانند فیس بوک، StumbleUpon، digg یا reddit تبدیل شد. این وب سایت های اجتماعی طراحی شده اند تا اعضای آن بتوانند برای یا علیه خبرهای خاصی رای دهند و نظرات خود را بنویسند. Semalt با این اطلاعات اضافی، می تواند به سرعت به خانه در مواردی که به نظر می رسید مهم و محبوب در جامعه شما.

اما مثل بیل گیتس، همه ما بیش از حد خیلی دوست داریم

این تصور ساده که سایت های رسانه های اجتماعی مانند زیرمجموعه هایی با منافع مشترک هستند، زمان آزمون را تحمل نکرده اند. تعدادی از اعضای پر طرفدار چنین جوامع با نارضایتی خود در رکورد هستند. ظاهرا فیس بوک خود را برای مارتا استوارت از دست داده است . بیل گیتس همچنین اخیرا پذیرفته است که او در فیس بوک رها شده است زیرا نمی تواند کار کند که کدام یک از درخواست های دوستانش از دوستان و از افراد بسیار ناراحت است. او همچنین در پیام های متنی بزرگ نیست . او اشاره کرد که تمام این ابزار تکنولوژی اجازه می دهد وقت ما را از بین ببریم اگر مراقب نبودیم.

شاید Twitter جایگزین خوردها

اگر رسانه های اجتماعی پیچیده تر مشکلات خود را برطرف کنند، توییتر فوق العاده ساده می تواند قاتل RSS خوراک باشد. شما می توانید مردم را در هر دو طرف این بحث پیدا کنید. مایک جوئل به طور مرتب اعلام می کند که توییتر قصد دارد RSS را کشتن . یکی دیگر از ذهن ها همان استیو جیلمور از TechCrunchIT است، که نشان می دهد زمان برداشتن کامل RSS و سوئیچ به توییتر است. RSS فقط آن را قطع نمی کند. اریک فرانسمن به همان اندازه مطمئن است که توییتر خوردها RSS را هدف قرار می دهد .

در اردوگاه دیگر، دانکن رایلی اصرار دارد که تنها چیزی که توییتر می کشد کلونهای توییتر .

برای او، تعامل اجتماعی Semalt که در آن دیگران ممکن است شما را در جهات کاملا غیر منتظره است که جذابیت واقعی است. او متوجه می شود که یک مطالعه ی ناخواسته در مورد خواندن از طریق لیست خوراک اخبار

وجود دارد

با Semalt و دیگر ابزارهای رسانه های اجتماعی، نوعی تعامل در حال انجام است در حالی که اخبار خود را دریافت کنید. راه آن بیشتر اجتماعی است. شما می دانید که فردی که شما را به یک مقاله خاص هدایت می کند، حتی ممکن است به دنبال یک پاسخ از شما باشد، نه فقط چشم های خود را برای ترافیک. شما نمیتوانید در مورد خواندن RSS در خوانندگان خوراک چنین چیزی بگوئید. یک میدان جنگ یک نفره در آن وجود دارد.

شاید Corvida درست باشد و برای بسیاری از تعاملات اجتماعی از آنجا که اخبار را دریافت می کنید جذابیت واقعی کسب اطلاعات از همکاران توییتر شما است. با این وجود هنوز مشکل این است که آیا شما در روز برای پوشش دادن تمام این تعاملات اجتماعی کافی دارید؟ Semalt این یک تصمیم شخصی است و برای برخی افراد کار ممکن است برای دیگران کار کند. اجازه دهید ما را بررسی کنیم که پارامترهای کلیدی در تصمیم گیری چه چیزی برای شما کار خواهد کرد.

دریافت اطلاعات در برابر به اشتراک گذاری اطلاعات

همانطور که Corvida Raven به صراحت اشاره می کند، تمایز کلیدی این است که آیا تنها اطلاعات را دریافت می کنید یا اینکه این اطلاعات از طریق تعامل اجتماعی ایجاد شده است. خبرخوان اطلاعاتی را فراهم می کند، اما هیچ مزیت جانبی وجود ندارد. در کار با یک رسانه اجتماعی، در شبکه و ایجاد روابط می تواند جایزه ها باشد. Semalt ممکن است برای فرصت های کار متقابل آینده کاشته شود. مطمئنا لذت بخش تر است که با شیوه های تعاملی با دیگران کار کنید تا از کار کردن با راه های اطلاعاتی بر سر اطلاعات ناپایدار لذت ببرید.

پاداش بزرگ در کار بر روی اطلاعات توسط خودتان این است که شما چیزی را پیدا کنید که هیچ کس دیگری آن را دیده یا شنیده است. اگر شما همیشه با یک گروه از افراد اطلاعات را به اشتراک می گذارید ممکن است شگفتی کمتری داشته باشد، به خصوص اگر افراد افق را برای اتفاقات غیرمنتظره ای اسکن نکنند.

مردم سمالد وزنهای مختلفی را در مورد عوامل در بر می گیرند، به نظر می رسد کاملا روشن است که بهتر است که ترکیبی از منابع اطلاعاتی داشته باشیم. شما باید وقت خود را صرفه جویی کنید تا اطمینان حاصل شود که برخی از منابع مهم خبره به دلیل عدم توجه دیگران زمان زیادی را صرف نادیده گرفته اند.

رابین بریتمن یک راهنمای عالی برای افراد مشغول نوشته است - چگونه برای افزایش بهره وری رسانه های اجتماعی ، که پیشنهادات زیادی را در مورد چگونگی استفاده از زمان محدود خود ارائه می دهد. یکی دیگر از مقاله های فکری در مورد همان موضوع شناسایی یک جریان رسانه های اجتماعی توسط پ مورگان براون است.

چگونه برای رسیدگی سریع و مهم اقلام کووی

با توجه به فشار زمانی که همه ما زیر کار می کنیم، مهم است که وقت خود را با دقت مورد توجه قرار دهیم. استیون سمالات پیشنهاد کرده است تعدادی از قوانین برای کمک به این موضوع. به ویژه او معتقد است که مهم است که اطمینان حاصل کنیم که اقلام فوری و مهم بیشتر وقت خود را در اختیار شما قرار می دهد. مشکل در رسانه های اجتماعی این است که تا حدی فوری بودن یک آیتم همان چیزی است که شخص دیگری به آن اعمال می کند. راه کنترل چنین اقلام، صرف وقت و زمان خود است و سپس با استفاده از زمان اختصاص داده شده به روش مطلوب برای پوشش مواردی که به نظر می رسد مهمترین موارد هستند.

آیا هنوز برای خبرهای RSS RSS وجود دارد؟

خبرخوانان RSS می توانند به تنهایی مقدار زیادی از وقت خود را جذب کنند اگر در بهترین حالت نباشند. این به یک خبرنگار خبری نیوز نیاز دارد که خبرنامه ها را دقیقا به همان فرمت مورد نظر نمایش دهد. پس از آن شما باید نتایج را بر اساس یک برنامه زمان بندی شده از پیش تعیین شده اسکن کنید. چنین رژیم دو مزیت عمده به ارمغان می آورد.

 • شانس خود را برای رسیدن به اتفاقات غیر منتظره ای که ممکن است در گروه رسانه های اجتماعی شما دیده نشود
 • شما همچنین ممکن است به خوبی متوجه شکست های پیشرفت در اوایل و زمان بیشتری برای واکنش نشان دادن و عمل درست است. او یادآور می شود که هر دو طرف پذیرش بازار را بسیار کند تر از آن چه که می خواهند.

  علی رغم این، احساس می کنم که RSS Newsfeeds یک قطعه مهم از فعالیت جمع آوری اطلاعات را پر می کند. به عنوان یک کاربر مدت زمان طولانی از Bloglines، من به تازگی به Google Reader تغییر کرده ام و اکنون به Feed Demon از Newsgator مهاجرت کرده ام. من این بهترین سه نفر را در چگونگی مدیریت فید ها پیدا می کنم و آنها را در فرمت هایی مشاهده می کنم که بسیار مؤثر هستند. Semalt آن را در تعدادی از جلسات کوتاه هر روز استفاده می شود ویژگی های عملکرد آن حیاتی است.

  ما آخرین کلمه را به Corvida Raven می دهیم. با این حال، هنوز اخبار RSS خورده است. آنها برای وبلاگ نویسان، مدیران ارشد و کاربران قدرتمند نیز بسیار مهم هستند. آنها فقط می توانند آنچه را که برای جریان اصلی به دست می آورند، بدست آورند تا زمانی که آنها بتوانند این ابزار را بهتر درک کنند.

  بری ولفورد یک متخصص بازاریابی اینترنتی با SMM BC Internet Marketing Consultants در لانگلی، BC، کانادا است.
  (وب سایت موبایل برای SMM BC ) او یک مشاور و مربی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​تمام انواع است و دارای تجربه گسترده تجارت بین المللی با شرکت های بزرگ چند ملیتی، به خصوص در بازاریابی است Source . او می تواند در توییتر درbwelford یافت و به طور مرتب در BPWrap و دیگر وبلاگ های SMM

  به اشتراک بگذارید
  به اشتراک بگذارید
  +1
  (9) قدم زدن
  پین
سهام 0
February 28, 2018