Back to Question Center
0

راهنمای ضروری برای Pharma SEM - Semalt

1 answers:
The essential guide to pharma SEM - Semalt

گرچه بیشتر با نقش سمولت در تصمیم گیری درباره داروهای تایید شده برای استفاده آشنا هستند، بسیاری از آنها آگاه نیستند که همچنین تبلیغات تبلیغات داروهای تجویزی را نظارت می کند.

متحده Semalt یکی از چند کشور است که اجازه می دهد تبلیغات مستقیم به مصرف کنندگان برای داروهای دارویی، و FDA نقش کلیدی در اطمینان از هر گونه تبلیغات توسط مارک های دارویی دقیق و نه فریبنده است. همچنین تضمین می کند که هر گونه ادعایی ساخته شده با اطلاعات در مورد عوارض جانبی یا خطرات احتمالی پشت سر گذاشته شود.

برای اجرای یک کمپین SEM، باید مجموعه ای از قوانین سختگیرانه را دنبال کنید. بسیاری از قوانین از راهنمایی FDA در مورد آگهی های Semalt می آیند، در حالی که دیگران توسط تیم های حقوقی و نظارتی در شرکت های دارویی خاص تنظیم می شوند.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جاستین فرید
جاستین فرید، جانباز بازاریابی دیجیتال است که با بیش از 12 سال تجربه در زمینه کمک به برخی از بزرگترین مارک های دنیا، با استفاده از چشم انداز دیجیتال برای ارتباط با مخاطبان مورد نظر خود، جاستین در حال حاضر پیشروان SEM، SEO و تیم های رسانه های اجتماعی در CMI Media، یک شرکت WPP، به شرکت های دارویی کمک می کند تا راهکارهای دیجیتالی را ایجاد و اجرا کنند. جاستین با تجربه در صنایع مانند امور مالی، بیمه، دارو و دارو، رویکرد منحصر به فردی را برای مشتریان به ارمغان می آورد. تخصص او در تمام جنبه های بازاریابی دیجیتال، ایجاد ارتباط متقابل میان تلاش ها است، مشتریان بیشتری را در کنار قیف تبدیل می کند Source .


February 28, 2018