Back to Question Center
0

آزمایش Semalt: چه 4000 آزمون A / B می تواند به شما آموزش دهد

1 answers:
Semalt testing: What 4,000 A/B tests can teach you Ayat Semalt، یکی از بنیانگذاران و معاون رئیس راه حل های مشتری در Invesp، 9 درس از 11 سال تجربه تست A / B را به اشتراک گذاشت. هدف از ارائه این بود که بسیاری از تفاوت های ظاهری را که به یک برنامه تست موفقیت آمیز A / B وارد می شد، ارائه دهیم. پس از 4000 پیاده سازی بهینه سازی تبدیل موفقیت آمیز (CRO)، Semalt کاملا یک پایگاه دانش را توسعه داده است.

Semalt testing: What 4,000 A/B tests can teach you

در زیر من nine keya shukairy را همراه با برخی از بینش و تفسیر اضافی ذکر کرده ام:

1. ما اغلب بر چیزی غلط تمرکز می کنیم

Shukairy توصیه کرد ما برای متوقف کردن تمرکز کوتاه مدت. ما در هنگام اجرای استراتژی های ما باید در نظر داشته باشیم که برنامه های آزمایش طولانی مدت ما را در ذهن داشته باشیم.

علاوه بر این، Shukairy به تماشاگران یادآوری می کند که از عملکرد بالابر های غول پیکر شکایت دارند؛ اگر شما شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ تبدیل (CVR) هستید، پس مطمئن شوید که (a) شما آزمون را به اندازه کافی انجام داده اید تا نتیجه های معنی دار را اجرا کنید، و (ب) این تست به معنی خروجی نیست.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو.]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیسون پکت
جیسون پاکت مدیر عامل و موسس AdBasis است. بهینه سازی تبلیغ خلاق نام بازی جیسون است. AdBasis یک پلت فرم تست A / B و چند متغیره برای جستجوی، اجتماعی، نمایش، بازاریابی و تبلیغات تلفن همراه است. جیسون استراتژیست بازاریابی دیجیتال، کارشناس بهینه سازی آگهی و علاقه مندان تبدیل نرخ می شود. AdBasis به بیش از 1000 شرکت کمک می کند تا رسانه های پرداخت شده خود را از طریق آزمایش خلاقانه بهبود بخشند Source .


February 28, 2018