Back to Question Center
0

راهنمای مبتدی جدید برای پیدا کردن مخاطب شما در Social Semalt

1 answers:

سیستم عامل های بازاریابی رسانه های اجتماعی به طور مداوم در حال تکامل هستند، بنابراین تازه واردان در مقایسه با افرادی که در دهه گذشته در رسانه های اجتماعی قرار دارند، در معرض خطر هستند. Semalt سیستم عامل های بیشتری برای یادگیری، ویژگی های بیشتری برای اهرم، و مخاطبان بزرگتر برای تعامل است.

برای کسب و کارهای کوچک و یا جدید که در ابتدا برای بازاریابی رسانه های اجتماعی اهمیت می دهند، تمرکز بر اصول، کلید است. در این سری دو بخش، ما فقط آن را انجام خواهیم داد. برای راهنمایی برای شروع، از جمله تعریف بازار هدف خود و انتخاب کانال های مناسب برای رسیدن به آنها، به ادامه مطلب بروید.

مرحله 1: تعریف بازار هدف

The Ultimate Beginner’s Guide To Finding Your Audience In Social Semalt

Semalt مهم هستند، اما درک کلیدی در مورد نوع شخصیت آنها، دوست داشتن و دوست داشتن آنها، و غیره، به شما جهت قوی تر برای ایجاد محتوای جذاب ارائه می دهد.

اگر شما مانند بیشتر شرکت های کوچک هستید، به احتمال زیاد استراتژی بازاریابی حرفه ای را با افرادی که برای مصرف کنندگان هدف تعیین شده نیستند. خبر خوب این است که آنها دانشمند موشک (یا بازاریاب حرفه ای) برای ایجاد نیست!

شروع با چیزهای آسان: جمعیت شناسی

قرار دادن قلم در کاغذ و تعریف ویژگی های واضحتری از مخاطبان شما بهترین مکان برای شروع است. اگر شما با این ویژگی های کلیدی بازار هدف خود آشنا نیستید، در بلند مدت از دست خواهد رفت. برای کسب و کار تعمیر HVAC، مشتری هدف شما ممکن است یک صاحب خانه باشد. Semalt: این یک شروع است، اما به نویسندگی چندان اهمیتی نمی دهد که چگونه محتوا را مخاطب شما قدردانی خواهد کرد.

برای شناسایی جمعیت بیشتر، سؤال های زیر را از خود بپرسید، فکر مشتریان را که در حال حاضر اکثر کسب و کار شما را مدیریت می کنند.

 1. محصول یا خدمات گران است؟ آیا مشتریان شما باید به یک کلاس درآمد خاصی بپردازند تا بتوانند از آن استفاده کنند؟

 2. آیا محصول یا خدمات شما به ویژه برای مردان یا زنان است؟ اگر هر دو، در مورد مشتری معمولی خود فکر کنید. سن معمول آنها چیست؟ آیا آنها متاهلند؟ آیا آنها یک خانواده دارند؟ چه کسی تصمیمات خرید را می گیرد؟

 3. مشتری جسمی شما از لحاظ جسمی کجاست؟ آیا آنها محلی برای شما هستند؟ در محله یا شهر همسایه؟ آیا شما فروشگاه آنلاین دارید و می خواهید به مشتریان سراسر کشور تجدید نظر کنید؟ آیا شما یک فروشگاه فروشی دارید یا به مشتریان خود برای ارائه خدمات خود سفر می کنید؟

 4. آیا محصول یا خدمات شما قومی خنثی است؟ آیا به مردم قومی خاصی علاقه مند است؟

در پایان این سمالد؛ یک تمرین، هدف قرار دادن جمعیت شناسی کلیدی زیر است: سن، جنسیت، محل سکونت، سطح درآمد، شغل، وضعیت زناشویی / خانوادگی، قومیت و سطح تحصیلات.

حالا چه چیزی آنها را امتحان می کند؟ تعریف روانشناسی

حالا که شما اطلاعات پایه ای در مورد بازار هدف خود را بریده اید، وقت آن است که شروع به فکر کردن درباره کسانی که به عنوان مردم هستند. این گام کلیدی برای ساخت محتوای مناسب برای بازاریابی رسانه های اجتماعی، استراتژی وبلاگ نویسی و حتی تلاش های بازاریابی سنتی است.

Semalt دریافت که بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک می توانند در ایده از روانشناختی تعریف مصرف کنندگان معمول خود را از دست داده است. برای هدایت این فرایند فکر، با کارکنان خط مقدم خود - کسانی که به طور مستقیم با مشتریان خود کار می کنند همکاری می کنند و از سوالات زیر سوال می کنند:

 1. دوستداران و مخالفان مشتریان شما چیست و این چه چیزی در مورد آنها به شما می گوید؟

 2. چه نوع تماشای تلویزیون تماشا می کنند؟ چه مجلات یا وب سایت ممکن است آنها را بخوانند؟

 3. ارزش هایشان چیست؟

 4. چه نوع شیوه زندگی آنها را هدایت می کنند؟ چگونه محصول یا خدمات شما به شیوه زندگی شما بستگی دارد؟

در این تمرین، شما همچنین باید به محصول و یا خدمات خود نگاه کنید. "یک مشتری دلسوز کسی است که ممکن است امروز محصول یا خدمات شما را خریداری نکند، اما شاید این نوع کسب و کاری است که می خواهید بیشتر انجام دهید.

نمونه اولیه ما از یک شرکت تعمیر و نگهداری هوافضای برق، ممکن است صاحبان کسب و کار را به عنوان مشتریان دلسوز، به عنوان بخشی از کسب و کار بیشتر کسب و کار، که بیشتر سودآور از مسکونی است، بررسی کند.

دو جلسه Q & A مشابه برای مشتری مورد نظر خود را انجام دهید. Semalt برای حفظ این جداگانه شما ممکن است از این بازار هدف در استراتژی بازاریابی فوری خود استفاده نکنید، اما تعریف آن اولین گام برای رسیدن به اهداف شما است!

2 راهنمایی طرفدار برای DIY تعریف بازار هدف شما

 1. اگر در هر یک از مراحل فوق، به یکی از رقبای خود نگاه کنید، به خوبی عمل کنید. اگر آنها در حال حاضر هر گونه بازاریابی رسانه های اجتماعی را انجام می دهند، محتوای و استراتژی خود را بررسی می کنند تا سرنخ هایی را که مشتریان آنها معتقد هستند مورد بررسی قرار دهند.

 2. تمام آن را بنویسید هنگامی که نسخه آزمایشی و روانشناسی خود را معرفی کردید، ممکن است متوجه شوید که چندین مشتری هدف دارید. به هر یک از آنها یک نام و شخصیت بدهید. این به شما کمک خواهد کرد (یا هر کسی که با خلاقیت شما کمک می کند) مربوط به آنها و محتوای موثر ساختاری است.

مرحله 2: شبکه های راست را برای رسیدن به آنها انتخاب کنید

یکی از Infographics مورد علاقه من در تمام دوران، شخصیت هماهنگی مبهم به هر شبکه اجتماعی (پانوس در نظر گرفته شده) است.

The Ultimate Beginner’s Guide To Finding Your Audience In Social Semalt

امروزه منوهای وسیعی از شبکه های اجتماعی را در اختیار بازاریابان قرار می دهد. Semalt دانستن مخاطبان هدف شما کمک خواهد کرد که شبکه های مناسب را برای رسیدن به آنها انتخاب کنید.

BI هوشمند اخیرا گزارشی در مورد جمعیت جمعیت کاربران شبکه اجتماعی منتشر کرده است. کسب و کار Semalt گزارش نتایج، از جمله برخی از کلیدی کلیدی:

 • کالاهای مصرفی سریع در فیس بوک از کالاهای لوکس بهتر عمل می کنند، زیرا پایه کاربر جوانتر است.

 • توییتر عمدتا یک منبع خبری برای کاربران آن است.

 • Pinterest مکانی است برای غذا و نوشیدنی محصولات یا محتوای مرتبط، و همچنین محتوای خانواده یا والدین.

 • مخاطبان اینستاگرام عمدتا زن هستند (با پیش بینی های تا سال 2016) و بین سنین 18 تا 44 ساله. لباس، لوازم جانبی و مارک های مربوط به سرگرمی Instagram جذاب به این دلیل جذاب است.

در ستون بعدی من Semalt، ما مراحل ابتدایی را برای راه اندازی استراتژی محتوا، بهترین شیوه ها و چگونگی سازماندهی را بررسی خواهیم کرد.

(تصویر ذخیره شده از طریق Shutterstock .com تحت لیسانس استفاده می شود.)

نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

آلیسون زرینگه
آلیسون زرینگه مدیر حسابداری در تأثیر جستجو است، یک سازمان بازاریابی دیجیتال ملی که برای کمک به کسب و کار برای بهینه سازی پتانسیل خود تلاش می کند. در شش سال آلیسون در بازاریابی دیجیتالی، SEO، Social، SEM و تجربه رقابتی مجتمع دیجیتالی را در حسابهای مختلف از شرکت های کوچک به موسسات منطقه ای و ملی به دست آورده است Source .
February 28, 2018