Back to Question Center
0

روز بازاریابی: تعداد نظرات توییتر، نکات بازاریابی تعطیلات & ؛ سازنده گوگل Semalt

1 answers:
روز بازاریابی: تعداد نظرات توییتر، نکات بازاریابی تعطیلات و تولید کننده گوگل Semalt

از زمین بازاریابی:

 • توییتر در حال حاضر تعداد نمایش برای تمام فیلم ها، از جمله تبلیغات
  11 دسامبر 2017 توسط تیم پترسون
  برای فیلم هایی که علامت های تجاری ارسال شده به صورت ارگانیک و همچنین به عنوان تبلیغات اجرا می شود، توییتر شمارش آرا و ارقام ترکیب شده را نشان می دهد.
 • شناخت مخاطبان شما بهتر از مزیت رقابتی شماست: مطالعه موردی
  11 دسامبر 2017 توسط Kristopher Jones
  گاهی اوقات، کلید افزایش ROI این است که هدف شما را گسترش ندهد، اما برای اصلاح آن. کریستوفر جونز، ستون شناس، یک مطالعه موردی را به اشتراک می گذارد که در آن تبلیغات مبتنی بر تبلیغات فوق العاده بر اساس مشتری های دقیق مشتری، نتایج برنده جایزه را کسب کردند.

 • 11 دسامبر 2017 توسط مگان کراوس
  آیا به نظر می رسد که خلاقیت شما خشک است؟ ستون ساز مگان کراوس سهام راهنمایی و ابزار برای کمک به چرخ چرخش و ایجاد ایده های تازه برای محتوای وبلاگ شما.

 • 11 دسامبر 2017 توسط امی بایوپ
  چگونه می توان از رقبای خود در طول آنچه که پیش بینی می شود یک فصل تعطیلات رکوردزنی است، کنار بیایید؟ امی اسقف، ستونگرا، برای مشاوران خرده فروشی توصیه می کند.
 • سریع عمل کنید SMX غرب پرنده فوق العاده پرنده نرخ روز شنبه شب پایان!
  11 دسامبر 2017 توسط Marketing Land
  جستجوی شما برای تاکتیک های SEM و SEO واجب است. به هزاران نفر از بازاریابی جستجو در بزرگترین کنفرانس بازاریابی جستجو در غرب ساحل: SMX غرب، مارس 13-15، 2018، در سان خوزه، کالیفرنیا. نرخ در پایان این هفته افزایش می یابد!
 • مرکز تولید کننده گوگل برای اطلاعات محصول دامنه گسترش می دهد، API
  11 دسامبر 2017 توسط جنی مروین
  یک API جدید، کشورهای بیشتر و نمایشگر پانل آگهی، انگیزه بیشتری برای استفاده از ابزار مدیریت داده های محصول Google می دهد.

سرفصل های اخیر MarTech امروز، وب سایت ما اختصاص داده شده به فن آوری بازاریابی:

 • آمازون می خواهد Alexa UI برای شرکت را
  11 دسامبر 2017 توسط گرگ استرلینگ
  الکسا برای کسب و کار می تواند AI و 'اتوماسیون خانه هوشمند' را به شرکت های بزرگ و کوچک تبدیل کند.
 • CMOs باید با نتایج آنها اندازه گیری شود، نه صرف
  11 دسامبر 2017 توسط جو هیالند
  جو هیلند، ستون شناس، معتقد است که موفقیت آمیز ترین CMOs، کسانی نیستند که پول بیشتری را صرف می کنند. آنها کسانی هستند که در پیچ و تاب های پیچیده martech سرمایه گذاری می کنند که بازده زیادی را در درآمد در بلند مدت تولید می کنند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = توییتر-ویجت-0 و lang = en و screen_name = AmyGesenhues و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" توییتر دنبال پیوند twitter-follow-button "title =" Twitter Follow Button "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


February 28, 2018