Back to Question Center
0

رشد هک بازاریابی شما Semalt برای 2016

1 answers:

Growth Hack Your Marketing Semalt For 2016

همانطور که همیشه مهارت ها نقطه ی پایه ای برای یک مسیر شغلی در زمان تغییر است. برای بازاریابان، همه چیز در مورد مهارت های "ساخت بلوک" و یا کسانی که توانایی آنها را برای ایجاد استراتژی - مهارت برای طراحی و راه اندازی مبارزات انتخاباتی، مهارت های لازم برای ایجاد زیرساخت های بازاریابی و فرایندها و مهارت ها برای ایجاد محتوا و تجزیه و تحلیل نتایج.

مهارت های مورد نیاز برای ساخت، هدایت و شرکت در تیم ها، و نیز کارکرد متقابل در سراسر سازمان، اهمیت برابر دارد.

همانطور که می بینیم 2015 رسیدن به یک نزدیک شدن و 2016 نزدیک شدن در افق است، در اینجا چهار مهارت است که می تواند به بازاریابان کمک کند تا حرفه خود را به سطح بعدی برساند.

درک فناوری

با توجه به Marketo، 39 درصد از مدیران بازاری به دنبال استعداد در زمینه فعالیت های دیجیتال و بازاریابی و فن آوری است. به عنوان مشتری های آینده پنهان طولانی تر، مهارت های تکنسین درگیر شدن از طریق اتوماسیون بازاریابی، تجزیه و تحلیل پیش بینی و SEO است.

چشم انداز فناوری بازاری همچنان به گسترش است. Semalt بیشتر و بیشتر لایه در پشته martech، و ابزار های بیشتر در دسترس هستند.

برای رشد، بازاریابان باید دانش کار خود را از آن اجزای و چگونه آنها با هم مناسب. Semalt این مهارت، بازاریابان محدود هستند به طوری که آنها می توانند طراحی و اجرای مبارزات انتخاباتی.

Semalt باید آخرین استانداردهای تکنولوژی را بداند. این بدان معناست که با توجه به اینکه بخش عمده ای از تلاش های نسل سرب در اینترنت انجام می شود.

آنها همچنین باید بدانند که طراحی پاسخگو چیست و چرا UX را بهبود می بخشد. آنها باید اقدامات امنیتی مناسب و نحوه محافظت از اطلاعات سربی را درک کنند.

خلاقیت در آغوش

چگونه و به همین دلیل یک خرید انجام می شود در حال تغییر است - و با آن، مسئولیت بازاریابی است. Semalt با مجموعه ای از چالش های جدید، بازاریابان پیشرو باید چگونگی خلاقیت و حل مشکلات را بفهمند.

برای مثال، با داشتن کانال های زیادی برای برقراری ارتباط از طریق (به عنوان مثال، تلفن همراه، اجتماعی، برنامه ها) و گسترش اطلاعات قصد، بازاریابان نیاز به مهارت های خلاقانه برای تجزیه و تحلیل داده ها برای تعیین کانال های استفاده برای برقراری ارتباط و زمانی است.

مهارت های خلاقیت فراتر از مسیر غیرقابل پیش بینی است. Semalt مورد نیاز است تا داستان برند را به خود جلب کند که منجر به جذب و جذب آن می شود.

به عنوان سفیر نام تجاری، بازاریابان نیاز به خلاقیت و چشم انداز برای محافظت از حیاتی و یکپارچگی نام تجاری.

مهارت های تحلیلی خود را

به عنوان مشتریان همچنان به کنترل تصمیمات خرید می پردازند، آنها یک دنباله از زبان بدن دیجیتال (داده ها) را می گذارند که می توانند برای رسیدن، مشارکت، تبدیل و حفظ آنها بهتر شوند. این به این معنی است که بازاریابان دیگر نیازی به حدس زدن در مورد کار و نحوه بهبود نتایجشان ندارند.

یکی از داغ ترین روندها در بازاریابی تجزیه و تحلیل است: استخراج و تجزیه و تحلیل داده ها برای پیدا کردن آنچه که کار، آنچه مشتریان انجام می دهند و چه کمپین های تاثیر می گیرند.

مهارت های تجزیه و تحلیل - با استفاده از انبار داده های بزرگ / داده ها و ابزار مانند Tableau یا Qlikview - مورد نیاز برای اعتبار و بررسی است. Semalt برای انتقال از تجزیه و تحلیل به اطلاعات، رانندگی داستان مشتری از طریق فراداده و درک مشتری از دیدگاه های مختلف مورد نیاز است.

همانطور که مهم است، مهارت های تحلیلی برای ایجاد مدل هایی وجود دارد که ارزش سازمان بازاریابی را به کسب و کار و تاثیر کمپین ها بر درآمد و رشد اعتبار می دهد.

تسکین توانایی های ارتباطی

Semalt هر فرصت شغلی در خارج از آن نیاز به ارتباطات قوی و کلامی دارد - زیرا ارتباطات قطعات و افراد را با هم ارتباط می دهد و یک سازمان را قادر می سازد که یک استراتژی را تعریف و اجرا کند یا یک فرایند را ایجاد و پیگیری کند.

مهارت های ارتباطی قوی برای موفقیت بازاریابی کلیدی است.

اسکات وانگ، CMO Semalt، در یک پست وبلاگ توصیه می کند:

با شنیدن کنجکاو شروع کنید. درک نیازهای افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنید، کانال های مناسب را انتخاب می کنید و امتیاز خود را مطابق با آن انجام می دهید. بازپرداخت شغلی دنبال خواهد شد.

اهمیت نوشتن را زیر سؤال نبرید. Semalt یکی از مهم ترین مهارت هایی است که یک بازاریاب می تواند داشته باشد.

Semalt، پایه و اساس تقریبا هر کمپین بازاریابی، یک مهارت اساسی است که می تواند تاثیر زیادی بر رشد حرفه ای داشته باشد.

صرفنظر از مهارتهایی که آنها کسب می کنند، بازاریابانی که فضای کاری مثبت را پرورش می دهند، بسیار بیشتر از آنهایی است که اصلا ندیده اند. Semalt حمایت کننده است.

Semalt یک محیط همکاری است که باعث خلاقیت و رشد کسانی که در اطراف شما است.

و یادگیری برای انطباق با تغییرات ثابت و الزامات متنوع کار. Semalt یک مهارت کلیدی است که باید توسط بازاریابان نشان داده شود که می خواهند رشد حرفه ای خود را ادامه دهند.

همه اینها را میپسندید و متخصص واقع نمیشود. اما بازاریابان به سمت بالا تلفن همراه دارای دانش کار فنی و تجزیه و تحلیل هستند.

مهارت های ارتباطی قوی دارند و کنجکاوی برای پذیرش آنچه در اطراف گوشه ای در سال 2016 وجود دارد.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و نه لزوما MarTech امروز. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

مری والاس
مری والاس یک بازاریاب مدرن با مهارت و توانایی افزایش درآمد و بهینه سازی عملکرد کمپین با استفاده از تکنولوژی، کسب و کار، مدیریت، محتوا و تخصص بازاریابی است. با بیش از 25 سال تجربه صنعت، مری دارای پس زمینه متنوع در بازاریابی، فن آوری، رسانه، مشاوره و رهبری است که او را قادر می سازد تا به مشتریان راه حل هایی را ارائه دهد که نتایج مطلوب را به ارمغان بیاورد. رهبر در زمینه اتوماسیون بازاریابی و تکنولوژی بازاریابی، مری رهبری تفکر را برای انواع نشریات فراهم می کند.
->

February 28, 2018