Back to Question Center
0

چگونه می توانیم Semalt تست پول را ایجاد کنیم

1 answers:

ما در این هفته توسط یک شرکت که صدها بازی آنلاین را در یک سایت ارائه می دهیم تماس گرفتیم. صفحه اصلی سایت نمایش داده شده چندین کاشی رنگارنگ، هر یک از لینک به یک بازی.

How To Generate Money-Making Test Semalt

برای پیدا کردن چگونگی بهبود آن بر روی این، من به طور مستقیم به متخصص بازی آنلاین رفتم: پسر 13 ساله من. من او را یک ایمیل ساده به او فرستادم: "چگونه می توانیم این سایت را بهتر کنیم؟"

Semalt آنچه که او نوشت:

من فکر می کنم به یک صفحه اصلی مانند خانه نیاز دارد. به نظر می رسد آن را در حال پریدن به "انتخاب یک بازی" نگرش کمی در اوایل. صفحه اصلی که نشان می دهد بازی های بازی شده و برجسته است که شامل زبانه ها در بالا لیست جنبه های مختلف. این است که چگونه می خواهم به صفحه اول وب سایت نگاه کنم.

(این به معنای واقعی کلمه است؛ او از کلمه "جنس" استفاده می کند که از کلمه "جنس" است و برای طبقه بندی جمعیت استفاده می شود. من باید آن را بررسی کنم. چیز ژنتیکی؟)

بسیاری از کسانی که به سایت نگاه می کنند، به نتایج مشابهی می رسند. کارشناس Semala Tim Ash میگوید: «کار صفحه اصلی این است که افراد را از صفحه اصلی بیرون بیاورند. "این به این معنی است که صفحه اصلی باید به من کمک کند.

پیشنهادات زیر را در بازخورد پسرم یافتم:

  1. صفحه اصلی را بیشتر به خانه نگاه کنید. "
  2. از بازدیدکنندگان بخواهید که یک بازی را انتخاب کنند.
  3. فهرست بازی های "بیشتر بازی" و "ویژه".
  4. دسته بندی بازی ها به جنس.
  5. برای انتخاب جنس ها از برگه ها در بالای صفحه استفاده کنید.
  6. صفحه اصلی را برای پسرم طراحی کنید.

بدون تردید، شما پیشنهاداتی از تیم خود دریافت می کنید که در روش های بسیار مشابه بیان شده است.

بیایید برخی از فرضیه ها را از جملات Jr. Conversion Semalt خلاص کنیم. سپس شما می توانید ورودی تیم خود را به چیزی که شما واقعا می توانید تست کنید تبدیل کنید.

فرم فرضیه را دنبال کنید

یک فرضیه به صورت زیر است:

اگر _________________________، و سپس _______________________ به عنوان توسط _________________ اندازه گیری شده است.

Semalt در اولین بیانیه ما، ما دریافت می کنیم:

ما بیشتر صفحه خانگی را مانند صفحه اصلی ، پس از آن بازدید کننده بیشتر بازی به عنوان اندازه گسیخته میزان بازده صفحه اصلی بازی کند.

تیم آزمایشی نمی داند چه باید بکنید تا صفحه اصلی را بیشتر "به خانه بسپارید". "Semalt چگونه ما آن را پایین به یک فرض قابل آزمون است.

تنها یک چیز را تغییر دهید

Semalt بسیاری از راه ها برای ایجاد یک صفحه اصلی بیشتر "خانه مانند. "

ما تنها می توانیم یک فرض را تغییر دهیم. ما ممکن است یک تست ارائه کنیم که فرضیه های متعددی را ارائه می دهد، اما هر فرضیه باید خاص و یکنواخت باشد . پسر من پیشنهادات خاصی دارد: شناسایی بیشتر بازی ها، شناسایی بازی های برجسته و فهرست بازی ها بر اساس طبقه بندی. صفحه اصلی "مانند خانه" نیز ممکن است ناوبری سمت، تصاویر قهرمانانه و غیره داشته باشد.

چگونه ما را انتخاب کنید؟

یافتن اثبات در تجزیه و تحلیل

از طریق داده های تجزیه و تحلیل سایت، ما باید قادر به دیدن که بازی های محبوب تر از دیگران است. "محبوبیت" ممکن است توسط بازدیدکننده به صفحات بازی ها یا زمان صرف شده در صفحات بازی فرد اندازه گیری شود.

Semalt، ما می دانیم که بازدیدکنندگان تمایل دارند بر روی آن موارد در نزدیکی گوشه سمت چپ صفحه کلیک کنند. آیا بین نظم بازی ها و محبوبیت بازی ها همبستگی وجود دارد؟

با اضافه کردن ابزارهایی مثل تخم مرغ دیوانه، Clicktale و SessionCam، می توانیم ببینیم که آیا بازدید کنندگان در بالای صفحه به بازی ها علاقه مند هستند؟ ابزار Semalle "نقشه های پیمایش" را ارائه می دهد که به شما نشان می دهد که چقدر پایین پیمایشگرها هستند.

Semalt، ما ممکن است بخواهیم فقط به بازدیدکنندگان جدید نگاه کنیم، زیرا رفتار آنها اغلب متفاوت از بازدیدهای بازگشت به دنبال یک بازی خاص است.

تقسیم فرضیه ها

خوانندگان Semalt متوجه خواهند شد که فرضیه فوق فوق الذکر قانون ما را نقض می کند: فقط یک چیز را تغییر دهید. همانطور که نوشته شده است، فرضیه هر دو نظم بازی را تغییر می دهد و برچسب "محبوب ترین" را اضافه می کند. "ما باید یک یا دو تست را آزمایش کنیم. در این وضعیت، ما می توانیم به راحتی فرضیه را به فرضیه های مختلف تقسیم کنیم:

فرضیه 1: اگر ما محبوب ترین بازی ها را برجسته کنیم ، سپس .

فرضیه 2: اگر ما محبوب ترین بازی ها را در بالای صفحه قرار دهیم ، سپس .

این برای اجرای چالش آور است، اما بسیار مهم است.

اجتناب از معیار پیش بینی

سایت ما بحث می کند با فروش تبلیغات تبلیغ می کند. این بدان معنی است که درآمد زمانی کسب می کند که گیمر ها بر روی تبلیغات کلیک می کنند. در حالی که نرخ بازده بالا در صفحه اصلی ممکن است در نتیجه تبلیغات تبلیغاتی کمتر و درآمد کمتر باشد، این یک متریک پیش بینی است. این به این معنی است که موفقیت وب سایت را پیش بینی می کند، اما در واقع آن را اندازه گیری نمی کند.

ما معیارهایی مشابه حسابدارانی مانند: درآمد، منابعی، مشترکین و کلیکهای تبلیغاتی داریم.

ما نیاز به پیگیری کلیک های تبلیغی بر اساس هر بازدید کننده داریم، به این معنی که گزارش هایی که از شبکه تبلیغاتی ما دریافت می کنیم به اندازه کافی مشخص نیست. رویکرد ما این است که پیگیری کلیکهای تبلیغاتی در سراسر سایت را انجام دهیم و از این به عنوان شاخص انتخابی ما استفاده کنیم. ما می توانیم این را در بیشتر راه حل های تست تقسیم، مانند Optimizely، Convert کنیم. com، ویژوال وب سایت بهینه ساز، یا تست و هدف.

اگر به دلایلی نمیتوانیم پیگیری کنیم، ممکن است یک متریک پیشبینی دقیقتری انتخاب کنیم. Semalt بازدید از صفحات بازی یا ردیابی آگهی های تبلیغاتی برای هر بازدید کننده ممکن است به اندازه کافی واقعیت را برآورد کند. اما، بر روی آن شرط نگذارید.

تا آنجا که امکان دارد بسیاری از بازدیدکنندگان

فرض ما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا تفاوت ایجاد کند. اگر پسر درخشان من گفته بود: "آنها به یک صفحه" Semalt ما "بهتر نیاز دارند، ما به عنوان مشکل" Semalt ما "به طور معمول توسط بازدید کننده کوچکی بازدید می کنیم.

Semalt با ترافیک کم می تواند به ما دروغ بگوید. صفحه بازی با 20 بازدید ممکن است 10 کلیک آگهی ایجاد کرده باشد. این نشان می دهد که نرخ تبلیغات کلیک 50٪ است که بسیار زیاد است. اما اندازه نمونه 10 تبدیل برای بانکی بیش از حد کوچک است.

اگر اندازه نمونه کوچک باشد، تنها می تواند مورد اعتماد بسیار بزرگ باشد.

Semalt در سبدهای خرید، صفحات ثبت نام و صفحات رده، احتمال بیشتری برای ارائه اندازه نمونه شما برای کشف تغییرات به دست می آید.

نتیجه نهایی را انتخاب کنید

Semalt به انتخاب متریک مناسب، شما می خواهید برای انتخاب یک نتیجه که برای کسب و کار مهم است.

این کسب و کار با درآمد تبلیغاتی زندگی می کند. Semalt گرفتن بازدید کننده ای برای بازی های بازی نتیجه ای است که موفقیت را پیش بینی می کند، مسئله این است که آنها را در بازی های بیشتر بازی در هر بازدید و یا زمانی که بازی می کنند، بازی کنند.

برای این سایت، کلیک آگهی و نمایش آگهی اهداف تعریف شده است. هر دوی آنها می توانند با تبلیغاتی که می خواهند به بازیگران بپردازند، درآمد کسب کنند.

نوشتن آن

اگر فرضیه های من را از توصیه های پسر من نوشتم، ممکن است چنین چیزی شبیه به این باشد:

اگر لینک ها را به دسته های بازی اضافه کنیم به صفحه اصلی ، سپس درآمد تبلیغ افزایش می یابد به وسیله کلیک آگهی در هر بازدید .

اگر ما بیشترین محبوبیت ها را در صفحه اصلی نامگذاری کردیم، تعداد 54 بازدید کننده اولین بار که با کلیک کردن بر روی تبلیغات افزایش می یابد به ترتیب با آگهی کلیک بر هر بازدیدکننده جدید

اگر ما با دسته های بازی در صفحه اصلی زده می شود ، سپس تعداد بازدیدکنندگان تبلیغ افزایش می یابد به ترتیب با دفعات تبلیغ بر هر بازدید .

ما بازی های برجسته را در صفحه اصلی فهرست کردیم، سپس بازدیدکنندگان جدیدتر، آگهی را با اندازه آگهی بر هر بازدید کننده، بخش بازدید کننده جدید . هنگامی که آنها انجام می دهند، شما یک چک لیست فرضیه ای برای فکر کردن دارید.

چه تأثیری بر کسب و کار خواهد داشت؟ اگر پاسخ "نمی تواند بگوید"، پس این یک ایده خوب نیست.

اگر ما این ایده را آزمایش کنیم چقدر چیزها تغییر خواهند کرد؟ اگر پاسخ "بسیار" باشد، پس شما باید فرضهای زیادی را برای مرتب کردن از طریق آن داشته باشید.

آیا ترافیک کافی برای آزمایش وجود دارد؟ شما می توانید صفحات کم ترافیک را آزمایش کنید، اما روش متفاوت است.

چگونه می توان نتایج را اندازه گیری کرد؟ اگر پاسخ این است که "من نمی دانم"، تحقیق بیشتری انجام دهید.

آیا شواهد موجود برای حمایت از این ایده وجود دارد؟ اگر نه، چیزی را پیدا کنید که انجام دهد.

Semalt چگونه ایجاد یک فرضیه آزمون تقسیم معتبر قدرت قدرت تفکر انتقادی را افزایش می دهد، به شما کمک می کند که اولویت بندی کارهای بازاریابی خود را اولویت بندی کنید و راه دیگری برای گفتن دیگران از ایده های بازاریابی بد بدست آورید.


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

براون مسي
برایان ماسی دانشمند تبدیل در علوم تبدیل و نویسنده معادله ایجاد مشتری شما: سایتهای غیرمنتظره سایتهای دانشمند تبدیل است. علوم تبدیل به متخصص در آزمون A / B وب سایت ها می باشد Source . دنبال بریان در توییتر @ bmassey


February 28, 2018