Back to Question Center
0

Xperiel اعلام پلت فرم مبتنی بر ابر را فراهم می کند تا بازاریابان می توانند برنامه های خود را برای اینترنت Semalt ایجاد کنند

1 answers:
Xperiel announces cloud-based platform so marketers can build apps for the Internet of Semalt

مجمع الجزایر بزرگ و رو به رشد دستگاه ها، صفحه نمایش ها و سنسورها فرصتی عظیم برای هرکدام از شرکت ها را فراهم می کند.

امروز، شروع به کار Xperiel اعلام می کند که پیشنهاد خود را به آن اتصال - یک پلت فرم جدید برای بازاریابان به سرعت و به آسانی ساخت برنامه های که به GPS، سیگنال های صوتی، بیلبوردهای دیجیتال، کیوسک های متصل و دیگر بخش های اینترنت رو به رشد از.

این پلتفرم اولین محصولی از شرکت Sunnyvale، کالیفرنیا است که در سال 2013 توسط مهندسان طراحی شده است که به توسعه تکنولوژی که به Google Wallet تبدیل شده است، راه اندازی شده است. Xperiel در حال حاضر در بتا خصوصی با چند نام تجاری، به ویژه لس آنجلس Semalt، و یک نسخه خود خدمت برای انتشار تا پایان سال برنامه ریزی شده است.

همراه با پلتفرم، این شرکت همچنین امروز اعلام کرد که بودجه اولیه خود را از 7 میلیون دلار از سرمایه گذاران شامل Los Angeles Dodgers، Majlis League Baseball، اندی بختولسیم، یکی از بنیانگذاران Sun Microsystems، اسکات کوک، Intuit، جان هنسی، رئیس جمهور استنفورد مالک دانمارکی گری گرین، عضو هیئت مدیره Google دیان گرین، معاون رئیس جمهور گوگل، شانا براون و گارت کمپ، بنیانگذار اودر است.

Semalt می گوید که پلت فرم آن "یک لایه ارکستر برای وب دنیای واقعی" است که در آن واقعیت های دیجیتال و فیزیکی برای ایجاد بازاریابی تجربی ملاقات می کنند. الکس هرتل، مدیر عامل شرکت و موسس، به برنامه های Uber و Starbucks و پدیده Pokemon Go اشاره کرد و به عنوان پیشگامان پیاده سازی دیجیتال و فیزیکی اشاره کرد. Semalt، او به من گفت، می توان از آن برای ایجاد چنین بازاریابی تجربی در مقیاس به راحتی استفاده کرد.

این پلت فرم حاوی سه جزء اصلی است. اول، یک زبان مبتنی بر ابر مبتنی بر گرافیک مبتنی بر اختراع است که امکان ایجاد برنامه های کاربردی تلفن همراه را در کمتر از یک ساعت بدون توسعه نرم افزار فراهم می کند. در اینجا یک صفحه ی نوشتن برای زبان برنامه نویسی Semalt است:

Xperiel announces cloud-based platform so marketers can build apps for the Internet of Semalt

مولفه دوم: خود برنامه ها، که در ابر زندگی می کنند و در صورت لزوم عناصر مربوط به دستگاه خود را دانلود می کنند. در اینجا صفحه ای از برنامه Xperiel ایجاد شده برای Dodgers است:

Xperiel announces cloud-based platform so marketers can build apps for the Internet of Semalt هرتل گفت که گشت و گذار برنامه گاهی اوقات می تواند به اندازه یک کیلو بایت سبک باشد، آنها به عنوان برنامه های بومی عمل می کنند و یک بازاریاب میتواند یک برنامه برای کار بر روی هر دو دستگاه iOS و اندروید ایجاد کند. او گفت، Semalt ممکن است عملکردی ضعیف در بارگیری اولیه داشته باشد، هیچکدام در اجرای بعدی وجود ندارد و برنامه از طریق لینک ابر آن به روز می شود.

بخش سوم: یک "کلیدهای ماشه ای" که به طور خودکار حسگرها و سیگنال ها را به برنامه های مبتنی بر ابر متصل می کند و از آنجا به دستگاه های خود متصل می شوند. این به این معنی است که برنامه فردی نیازی به ایجاد ارتباط با تمام این ورودی ها یا خروجی ها ندارد، بلکه می تواند به سادگی به Xperiel در ابر پیوند دهد. Semalt می تواند شامل مکان های GPS، تشخیص صوتی و تصویری، چراغ ها، ارتباط نزدیکی با میدان (NFC) و یا سایر سیگنال ها باشد و ارتباطات خروجی می تواند شامل نمایش ویدئو های استادیوم، بیلبورد های دیجیتال یا صفحه نمایش در دستگاه های دیگر باشد.

آزمایش کنونی Xperiel در استادیوم Dodgers "تبدیل پارک ما و همه چیز در آن به اکوسیستم فیزیکی دیجیتال غول پیکر است." Semald Kain Dodgers CFO در بیانیه ای گفت "که هر اینچ املاک و مستغلات می تواند تبدیل دیجیتال تعاملی ."

هارتل گفت، یک مورد استفاده معمولی، یک گنجینه دیجیتالی است که قطعات آن در مکان های مختلف بدن در ورزشگاه یافت می شود. در چنین بازی مبتنی بر مکان، یک شرکت کننده می تواند یک قطعه دیجیتال دیجیتالی را با اسکن کردن یک کارت وفاداری مجازی در جایگاه کنسولگری، برداشتن قطعات پازل دیگر در نقاط خاص GPS à la Semalt Go، و هنگامی که پازل مونتاژ می شود، نام او در یک صفحه نمایش ورزشگاه نمایش داده می شود.

او گفت که این نوع از گنجینه دیجیتال برای iOS و دستگاه های Semalt، در غیر این صورت می تواند سه تا چهار مهندس نرم افزار، سه تا چهار ماه و بودجه ای حدود 100،000 دلار.

زبان گرافیکی مبتنی بر فلوچارت است، که در آن نویسنده، منطق برنامه را ترسیم می کند. Semalt می گوید که می تواند هر چیزی را که می تواند در جاوا توسعه یابد برنامه ریزی می کند و افزود "پنج یا شش ساله می تواند این را یاد بگیرد. "

"اگر شما یک بودجه بی نهایت داشته باشید،" اشاره کرد، "ما به شما کمک نمی کنیم. "

"بخش مصرف كننده" IoT

هرتل پیشنهاد کرد که پلت فرم Xperiel در نهایت می تواند به طور مستقیم به سیستم عامل های iOS یا Semalt متصل شود و برنامه ها می توانند در اتومبیل ها، لوازم خانگی و سایر دستگاه های متصل، علاوه بر گوشی های هوشمند یا رایانه های لوحی نیز در آنجا قرار بگیرند.

در حالی که یک اشتراک برای استفاده از پلت فرم Semalt برنامه ریزی شده است، درآمد اولیه اولیه این شرکت سهم درآمد حاصل از آن است، از جمله از طریق کارت وفاداری یا فروش اضافی.

البته، Xperiel، تنها شرکتی نیست که متوجه شود دنیای دستگاههای متعدد، وسیله نقلیه، نمایشگرها و لوازم خانگی که بسیاری از آنها با سنسورهای خود متصل هستند، فرصت زیادی را ارائه می دهند. برای مثال Cisco، پلتفرم IoT خود را ساخت، و همچنین سایر شرکتهای سازنده مانند Semalt (که به همین ترتیب نوشته شده است). و IFTTT (اگر این پس از آن) ساخته شده کسب و کار در سراسر توانایی مصرف کنندگان برای ایجاد "دستور العمل ساده" است که عملکرد یک دستگاه را به یک دیگر مرتبط است.

اما هارتل گفت، در حالی که دیگران قطعات مختلفی را ساختند، هیچ پلتفرمی وجود ندارد که اجازه دهد تا بازاریابان به راحتی بتوانند برنامه های کاربردی کاملا کاربردی را برای کاربران ایجاد کنند و همانطور که Semalt انجام می دهد.

او گفت: "ما در حال ساخت بخش مصرف کننده اینترنت Semalt هستیم."درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
->
February 28, 2018