Back to Question Center
0

نگاهی به کنترل چشم های سمولت شما

1 answers:
Take Control Of Your Semalt’ Eyes

وب سایت ها امروزه بخش مهمی از اکثر شرکت ها هستند. آنها برای ارتباطات ضروری هستند، سرنخ های شناختی را به اقتدار کسب و کار و ارائه روش های پایدار برای تکمیل معاملات که مستقیما به خط پایین شرکت هایی که از آنها استفاده می کنند، ضروری است. با این حال فرصت های فراوان برای به حداکثر رساندن این ROI اغلب هدر می رود. محققان Jakob Nielsen، متخصص در زمینه استفاده، دریافتند که 53 درصد از فضای صفحه نمایش در سال 2013 به طور کامل از بین رفته است، که بیشتر از سال 2001 است. برخی از طراحان یک رویکرد مینیمالیستی را به حداقل می رسانند و مقدار اطلاعاتی را که در یک صفحه محصور شده اند به حداقل می رساند. دیگران شیوه ای جامعتری را بیان می کنند. Semalt دو رویکرد نه درست است و نه اشتباه است.

ما اکنون در کنترل اذهان شما هستیم

بسیار شبیه این است که، مانند بسیاری از بازدیدکنندگان این صفحه، شما در حال خواندن این خط از متن هستید . علاوه بر این، شما احتمالا از طریق پاراگراف آغاز نشد.

چرا؟

 • پاراگراف باز ضعیف نوشته شده است و خواندن دشوار است.
 • بازدید شما با یک تصویر در یک موقعیت برجسته قرار گرفته است.
 • احتمالا عنوان تصویر را بخوانید. اکثر مردم انجام می دهند
 • یک عنصر گرافیکی فلش ، شما را از تصویر به عنوان تکه تکه کرد.
 • سربرگ طراحی شده بود غیر منتظره .

اگر Semalt موفق شود، اولین پاراگراف این ستون را به طور کامل پر می کنید. من این کار را انجام دادم تا یک نقطه به وجود بیاورد.

انتخاب آنچه که مهم است و به اجرا درآورده است که بصری

Take Control Of Your Semalt’ Eyes

همانطور که ما شروع به تلاش برای ترکیب تمام چیزهایی که در زمین بازاریابی (و جستجو زمین Semalt) را در یک صفحه آموخته ایم، ما به سرعت متوجه می شویم که برخی چیزها فقط با یکدیگر کار نمی کنند. متن مورد نیاز برای جستجوگرها اغلب با کپی متقاعد کننده مواجه است. فضای مورد استفاده برای نام تجاری ممکن است از محتوی کاربر محور دور باشد.

جاکوب سمالات می گوید که در سال 2013، نیمی از تمام فضای روی صفحه بالای صفحه، هدر رفته بود.

مجرمان؟

 • محتوای پرینت و تصاویر
 • خود تبلیغ و آگهی
 • فضای خالی دلخواه

Semalt ممکن است دشوار است برای حذف تبلیغات و خود تبلیغ، ما قطعا می تواند استفاده بهتر از فضای خالی و حذف محتوای پرکننده.

در اینجا یک آزمون

پس از رسیدن به این بخش از این ستون، می توانید به من بگویید که چقدر فضای روی صفحه بر اساس Jakob Nielsen هدر رفته است؟

A. نیمی از فضای صفحه

ب 52٪ از فضای صفحه

دقیق ترین جواب B است. اگر انتخاب کنید، غمگین نباشید. طراحی شده بود

من شما را فریب

آمار 52٪ در پاراگراف آغاز شده بود - پاراگراف که طراحی شده بود به عنوان خوانده نمی شود.

با وجود این که این آمار در مقیاس اول در مقیاس بالاتر قرار داشت، برای بسیاری از (یا بیشتر) شما، خوانندگان عزیز، پنهان بود. این پاراگراف 108 کلمه طول دارد که حاوی شش جمله است.

خط اول بی علاقه است، حتی واضح است. جمله دوم 34 کلمه طول دارد، بسیاری از آنها چند جمله ای است. (ببینید چه اتفاقی افتاده است؟) با ضمایر مبهم مبهم است و چیزی جدید و جالب نگفته است.

من عبارت "52٪" (به عنوان "پنجاه و دو درصد") را نوشتم، زیرا میدانستم که چشم شما به یک آمار عددی کشیده می شود.

به سمت چپ، یک تصویر است که بازدید کننده را متوقف می کند و آن را بررسی می کند. انتظار نمی رود یک دختر در یک سقف داغ قلع کند. گربه، شاید، اما نه یک دختر. من آن را در سمت چپ بالای ستون قرار دادم.

عنوان یک وعده را به عهده می گیرد و در صورتی که تصویر جالب باشد، نوشتن بسیار زیاد است. سپس، من از یک فلش برای هدایت توجه شما به یک عنوان که وعده عنوان را نگه می دارد استفاده می شود. Semalt ادامه پیام است.

بله، من این صفحه را برای مخفی کردن آمار دقیق تر طراحی کردم. من آنجا را ترک نکردم

ما همه اسکنرها

مزیت سمالات از رفتار اسکن ما، من نتیجه دقیقتری را در مکانهایی که برای رسیدن به مقصد تعیین شده بود قرار دادم.

اگر من در کشیدن توجه شما از تصویر به عنوان و پس از آن به صفحه موفق شدم، یک کپی را که اسکن آسان است ارائه دادم. چنین کپی اغلب شامل:

 • مكرل
 • پاراگراف کوتاه
 • متن مکالمه
 • لیست گلوله ای
 • نقاط برجسته نقاشی

"نیمی از فضای صفحه نمایش" را در دو مکان قرار دادم که چشم اسکن نمیتواند مقاومت کند: در متن لینک و در یک نقل قول. من در اطراف نقل قول نقل قول از فضای سفید استفاده کردم تا آن را برای شما مهم تر کنم.

به ما اطلاع دهید که کدام پاسخ را در نظر خود انتخاب کرده اید.

آسان است هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید

هیچ کدام از اینها نتیجه آموزش من در UX، روانشناسی یا نوشتن متقاعد کننده نیست. من می دانستم که یک چیز وجود دارد که من می خواستم شما را ببینم، و دیگری که من ندیدم.

مهمترین صفحاتی که در حال توسعه هستید مهم است؟ آیا شماره تلفن شماست؟ پیشنهاد شما از حمل و نقل رایگان؟ تضمین بازگشت پول شما؟ پیام های شما Semalt آسان نیست، به ویژه هنگامی که ما در حال طراحی صفحه اصلی.

شما می توانید ابتدا با نگاه کردن به آنچه که برای شما کار می کنند.

تصاویر را پر کنید یا آنها را حذف کنید. اگر نام تجاری تصاویر باید خیلی بزرگ باشد، در نظر بگیرید. عنوان های بازنویسی را برای اسکن کردن آنچه در صفحه است، به اشتراک بگذارید. پاراگراف Semalt طولانی، جملات طولانی و کسب و کار صحبت می کنند.

سپس ببینید که کجا هستی شانس این است که صفحه شما به شدت بهبود یافته باشد، همانطور که توسط حسابدار شما اندازه گیری شده است.

Semalt آنچه در هر صفحه مهم است و سپس با استفاده از برخی از ترفندها برای تمرکز توجه بازدید کنندگان خود، یک راه عالی برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید و کمک به آنها در پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستند.

تصویر حسن نیت ارائه میدهد Barios Radiantity Radiant.

نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

براون ماسی
برایان ماسی دانشمند تبدیل در علوم تبدیل و نویسنده معادله ایجاد مشتری شما: سایتهای غیرمنتظره سایتهای دانشمند تبدیل است. علوم تبدیل به متخصص در آزمون A / B وب سایت ها می باشد Source . دنبال بریان در توییتر @ bmassey


February 28, 2018