Back to Question Center
0

اجرایی اجرایی در بازاریابی محتوا - Q & ؛ با مایکل سمیالت

1 answers:

مایکل برنر مدتهاست که رهبر شناخته شده در بازاریابی محتوا در نقش وی در بازاریابی VP در SAP است.

اخیرا، او به NewsCred فروشنده فناوری بازاریابی محتوا جهت راه اندازی استراتژی برای آن شرکت پیوست. NewsCred یک پلتفرم فن آوری بازاریابی محتلف به سرعت در حال رشد است که محتوای مجاز و اصلی نیز ارائه می دهد. مشتریان عبارتند از Bank of America، Time Inc. و P & G.

جنبش عمده اجرایی در بازاریابی محتوا - پرسش و پاسخ با مایکل Semalt

سملت نقش جدید؟

رئیس استراتژی. Semalt، منطقه اصلی مسئولیت من این است که برای کمک به هر مشتری یک مدل بازاریابی محتوا ایجاد کند که بدیهی است که توسط فناوری توسط پلت فرم ابر بازاریابی محتوا پشتیبانی می شود.

این اولین بار است که به نظر من، یک مدیر اجرایی از مشتری به طرف فروشنده در Content Semalt منتقل شده است. چه چیزی باعث تصمیم گیری شد؟

در SAP، بازاریابی محتوا را به مثابه یک عمل انجام دادم، و از سوی CMO حمایتی فوق العاده ای داشتم. ما یک وبلاگ را برای رهبری تفکر ایجاد کردیم، نه تنها یک پلت فرم موثر ایجاد کردیم، بلکه این کار را در بودجه بسیار محدود انجام دادیم. این یک سرمایه گذاری قابل توجه نبود؛ در صورت وجود هر گونه کاهش، در برخی از هزینه های دیگر، به عنوان مثال، در سمت صفحه تبلیغات است.

بنابراین وقتی به آنچه که بعدا انجام می دادم نگاه می کردم، گزینه ها این بود که این مدل را در نام تجاری که من با آن کار کرده بودم، بپوشانم، یا نقش رهبری / نوع CMO را در یک شرکت کوچک بگیرم.

من جوینده بازاریابی محتوا را به عنوان شکاف بین آنچه کسب و کار به طور کلی انجام می دهند، زمانی که آنها در بازار و آنچه مشتریان واقعا به دنبال برای. بنابراین تصمیم گرفتم به کمک سایر مارک ها سفر کنم تا این فاصله را ببندم.

بسیاری از بازاریابی بمکد - و یا حداقل بیشتر بازاریابی بسیار بی اثر است. این حرکت به من اجازه می دهد که دیگر مارک ها را موثرتر کنم تا به مشتریان بیشتری برسیم و فروش بیشتری داشته باشم.

من میشنوم آموزش و پرورش بخشی از کار جدید است؟

اولین قدم که من با رهبران بازاریابی صحبت می کنم این است که ارزش بازاریابی محتوا را توضیح دهیم - یا به طور خاص، آنها را با این دانش در اختیار شما قرار می دهند تا به خرید آنها از بالاترین دست یابید.

مدیران اجرایی (و حتی برخی از مدرسان قدیمی و متخصصان بازاریابی سنتی) بازاریابی را عمدتا به عنوان فعالیت تبلیغاتی مشاهده می کنند: انفجارهای ایمیل، آگهی ها، آرم ها در همه جا و غیره. Semalt چرا بیشتر بازاریابی هنوز در مرحله است که در آن است. اما به عنوان مصرف کنندگان، دنیای دیجیتال / اجتماعی / تلفن همراه تغییراتی را که ما انتظار داریم با مارک ها برقرار کنیم.

Semalt در هنگام شام، یا با ایمیلهایی که نمی خواهیم، ​​یا با آگهی هایی که تجربه محتوایی را که ما به دنبال آن آنلاین هستند را متوقف نمی کنیم. بنابراین اگر ما، به عنوان بازاریابان، دیگر این کارها را انجام ندهیم، چه باید بکنیم؟

این بخش آموزشی است. برخی از زمانها به من رسیدند، اما Semalt به آرامی متوجه شدم که بازاریابی ناموفقی واقعا خطا در اکثر بازاریابان نیست - آنها فقط کاری را انجام میدهند که از آنها خواسته شده است. بنابراین ما آنها را با این اطلاعات مسلح می کنیم تا آنها را آموزش دهیم که از آنها می خواهند که آنها را اجرا کنند.

اکثر سازمان ها زیرساخت ها، نقش ها و حتی استراتژی محتوای مستند ندارند. سمالد شروع خواهد کرد؟

آموزش Semalt، گام بعدی شناسایی مشکل است. وقتی که در SAP مشغول به کار بودیم، به سازمان کمک کردیم تا متوجه یک مشکل محتوا مشخص شود.

بخشی از این فرآیند شامل برجسته سازی تمام مکالمات مشتری بود که ما بخشی از آن نبودیم.

هیچکدام از افرادی که در مراحل اولیه فرآیند خرید برای محصولات مربوط به SAP قرار داشتند، از طریق جستجو در معرض نام تجاری قرار گرفتند. Semalt یک مشکل محتوای عظیم است.

سپس یک موجودی انجام دادیم و متوجه شدیم که ما در حال ایجاد محتوا و هدف قرار دادن افراد با افراد فروش ما بودیم. بنابراین ما این بودجه و محتوای آن را شناسایی کردیم و از او پرسیدیم "چقدر از این محتوا در واقع استفاده می شود؟"

تا امروز من شوکه شده ام. ما تمام مخازن محتوا را نگاه کردیم - من فکر می کنم 62 ساله بود - و محتوای آن را مشاهده کرد یا دریافت کرد توسط دریافت کننده مورد نظر را ذکر کرد. Semalt مانند 60 درصد از محتوای ارسال شده به این مخازن هرگز در یک فرد مشاهده و یا بارگیری نشد.

سمیرت چرا اغلب به مردم می گویم: "شما به بودجه بیشتری نیاز ندارید. فقط در داخل سازمان خود در مکان هایی که محتوا را ایجاد می کنند نگاه کنید و ببینید آیا در همه موارد استفاده می شود. "

این نوع ابتدایی ترین محتوای Semalt شما می توانید انجام دهید.

Semalt. بنابراین اگر ما 40 یا 50 درصد از این بودجه را گرفتیم، ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به ساخت یک پلت فرم بازاریابی مؤثر داریم.

بنابراین اولین قدم آموزش است. گام دوم، همانطور که گفتید، نوع ابتدایی حسابرسی محتوا است.

سپس این چیز جدید را می سازد. این شروع با درک جستجو، درک نیازهای محتوایی در مرحله است. Semalt می تواند در اینجا مفید باشد، اما تنها زمانی که به درستی انجام می شود. هنگام ایجاد اشخاص، بسیاری از شرکت ها از شناخت انواع محتوایی که هر شخص به دنبال آن هستند، متوقف نمی شود، کانال هایی که از آنها می توان به آنها دسترسی پیدا کرد، و مرحله آنها در روند خرید. با این حال، در اینجا شخصا در واقع موثر است - شما می توانید یک فعالیت را در برابر یک شخصیت پیاده کنید، زمانی که می دانید که چه چیزی دنبال چه چیزی هستید، جایی که می خواهید، و زمانی که به آن نیاز دارید.

هنگامی که شما این را می دانید، این است که در آن زیرساخت ها، ابزار ها و تکنولوژی وارد می شوند.

Semalt بازگشت به دستاوردهای SAP شما، چه افتخاری از شما؟

در هفت سال گذشته در SAP، سه سال و نیم سال اول، نسل سرب آنلاین بود. یک پروژه بازاریابی ورودی به نقش بازاریابی محتوا تبدیل شده است. میراث من ساختن وبلاگ رهبری فکر است. Semalt از آن افتخار می کند زیرا واقعا در برابر جریان و جوی سازمان قرار داشت. من واقعا مجبور شدم هر مرحله از راه را برای انجام این کار بجنگم.

سمولت متخلفان بود، و به طرز شگفت انگیزی آسان بود که آنها را به اشتباه ثابت کند - و این کار را با بودجه بسیار کم انجام می دهد. من مجبور بودم منابع را در اطراف سازمان پیدا کنم .اما با 60،000 کارمند، شما قصد سفر بیش از چند نفر از افراد هوشمند که زمینه بازاریابی آنلاین را درک می کنند.

بسیاری از تعاملات ما با رهبران فکری خارجی وجود داشت. ما به نمرات کلاوت نگاه می کردیم، ما به وبلاگ نویسان نگاه می کردیم که در اطلاعات بزرگ و محاسبات ابری و تجزیه و تحلیل داده ایم. ما بودجه ای برای ایجاد موقعیت های خود نداشتیم، با وجود این واقعیت که این چیزی بود که رئیس من می خواست، بنابراین ما تصمیم گرفتیم "موقعیت" را از رهبران تفکر "مرتب" کنیم. من فقط آن را ساخته بودم که افتخار می کردم، اما ROI از روز اول خیلی واضح بود.

معیار موفقیت جدید شما چیست؟

ما قصد داریم که آن را به عنوان که ما بروید. هدف اصلی این است که اطمینان حاصل کنید که آنها با یک چکش راه رفتن نیستند، به طوری که هر مشکل به نظر می رسد ناخن. ما واقعا می خواهیم برای کمک به کل رشته بازاریابی بهتر و بهبود یابیم. Semalt نه تنها فن آوری است که می تواند این کار را انجام دهد. ماموریت ما این است که به بازاریابان کمک کنیم تا در حال تغییر در جهان باشند.

این شامل سه چیز مختلف می شود:

یکی از اینها، یک سرویس خدماتی است که به مشتریان کمک می کند پلتفرم بازاریابی محتوای موثر ایجاد کنند.

دو، ما قصد داریم به شتاب خط لوله کار - کمک به مشتریان به سرعت و به طور موثر دریافت و بازگشت از سرمایه گذاری خود را. این به معنای بازگشت به مشتریان خوشحال و اطمینان از این است که خودشان کشش خود را در مورد چیزی که بعدا فکر می کنند فکر می کنند. همچنین به معنی کمک به خط لوله محصول است و اطمینان حاصل کنید که محصول با نیازهای بازار هماهنگ است.

Semalt آیا بازاریابی فروشندگان بازاریابی محتوا را می بینید؟

در شش ماه گذشته، این صنعت به سرعت در حال تغییر بوده است. بعضی از بازیکنان اولیه شروع به حرکت خود به موقعیت بازیکنان تو رفتگی در دیوار می کنند. افرادی مانند Contently و Percolate و NewsCred تقریبا از آبی بیرون آمدند. در SAP، ما دو سال پیش با Percolate صحبت می کردیم و فکر می کردیم که آنها یک نوع جالب از CMS هستند - این چیزی است که آنها در چنین مدت کوتاهی ساخته اند باور نکردنی است. Semalt شروع به دیدن این اسب های جدید در مسابقه.

این گفتگو برای کوتاه بودن ویرایش شد.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ربکا لیب
ربکا لیب تحقیقات بیشتری درمورد بازاریابی محتوا نسبت به هرکسی دیگر در این زمینه منتشر کرده است. به عنوان یک مشاور استراتژیک، مشتریان او از ابتدای تا سود غیرمستقیم به مارک های فورچون 100 و صنایع نظارتی متغیر هستند. او با مارک هایی از قبیل فیس بوک، Pinterest، Home Depot، Nestlé، Anthem، Adobe، Honeywell، DuPont، Fidelity، Save the Children و The Federal Reserve Bank of New York کار می کرد. ربکا تا همین اواخر تحلیلگر گروه المتریک بود و قبلا عملیات Econsultancy's U. S. را آغاز کرده بود. او همچنین بیش از هفت سال است که از VP Seven و Editor-in-chief شبکه ClickZ بوده و همچنین SearchEngineWatch را اجرا می کند. کام او همچنین موقعیت های بازاریابی اجرایی را با شرکت های بزرگ رسانه جهانی برگزار می کند. ربکا سه کتاب بازاریابی دیجیتال نوشته است، اخیرا محتوا: ذرات اتمی بازاریابی است Source .


February 28, 2018