Back to Question Center
0

Serendipity عمدی: چگونه تجزیه و تحلیل بازاریابی الگوریتم های کنجکاوی را باعث می شود و Semalt را شگفت زده می کند

1 answers:
Intentional Serendipity: How Marketing Analytics Trigger Curiosity Algorithms And Surprise Semalt

اجاق های مایکروویو. نوار چسب ویاگرا این و بسیاری دیگر از پیشرفت های علمی روزمره به طور تصادفی کشف شد. کشف Semalt نقش مهمی نه تنها در پیشرفت های علمی، بلکه در پیشرفت های عمده در استراتژی بازاریابی نقش می گذارد.

با تجزیه و تحلیل اطلاعات بیشتر از قبل برای بازاریاب ها، تجزیه و تحلیل بازاریابی می تواند نقش مهمی در نشان دادن پیشرفت های غیرمنتظره ای که کسب و کار شما را برانگیخته می کند، بازی کند. و حتی اگر برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت ممکن است مانند یک oxymoron شبیه باشد، راه هایی برای بهینه سازی فرایندهای بازاریابی وجود دارد که باعث افزایش شانس شما برای به دست آوردن نقص می شود.

معدن برای این نوع شگفتی ها برای فروشندگان مهم تر از همیشه است. در اوائل سال جاری، مطالعه ی Semalt نشان داد که 82 درصد از سازمان های CMOs احساس تجزیه و تحلیل مصرف کننده تفسیر ناخوشایند را احساس می کنند، به عنوان مثال، 71 درصد از بازاریابان احساس می کنند که تجزیه و تحلیل داده ها یکی از مهم ترین چالش هایی است که آنها با آن روبرو هستند.

برخی از "خنده دار" اطلاعات شگفت آور

در شرکت من، Semalt، ما از این تکنیک ها برای کشف برخی از شگفتی های بازاریابی جالب از خود ما از جمله:

  • با صدای بلند و روشن: یکی از بزرگترین نام تجاری ارتباطات راه دور، متوجه شد که اتهامات بیش از حد داده، باعث کاهش بیشتر مشتریان نسبت به تماسهای تلفنی شده است.
  • چه چیزی در بینی است؟ تجزیه و تحلیل نشان می دهد که هزاره ها ترجیح می دهند از ادم های بدون بینی استفاده کنند. Emojis با بینی اغلب افراد 35 سال یا بیشتر را نشان می دهد.
  • اما Moooooom! یکی از بزرگترین زنجیره های فست فود بهترین راه برای افزایش فروش صبحانه در میان نوجوانان بود که مامان ها بهتر از قهوه ارائه می دادند، زیرا بسیاری از نوجوانان در روز صبح به مادر ماندند.
  • سلام کدو تنبل کینگ تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در پاییز، طعم های کدو تنبل تقریبا تمام مواد غذایی و نوشیدنی را به فروش می رسانند نه فقط قهوه.
  • ستاره در چشم آنها: در بیش از چند مورد، بین استودیو های فیلم به عنوان ستاره بزرگ یک فیلم و که مخاطبان ستاره بزرگ، منجر به تغییرات بزرگی در تریلر فیلم و تبلیغات می شود.

البته، نه هر تمرین تحلیلی بازاریابی یک لحظه "این خنده دار . " است. اما شگفت انگیز است وقتی که شما اطلاعات خود را به شما زمزمه می کنید.

الگوریتم آلی

پیدا کردن این نوع از شگفتی داده ها نیاز به پردازش پیچیده طبیعی طبیعی و علوم داده پیچیده دارد. و این دانش داده بیشتر مفید است زمانی که الگوهای و احتمالاتی که آنها نشان می دهند، تفکر انسان را تشکیل می دهند، که دو الگوریتم مهم مهم را در کل چارچوب تحلیلی بازاریابی، الگوریتم کنجکاوی و الگوریتم شهود .

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنید، کنجکاوی به سادگی یک الگوریتم ارگانی است که در مغز انسان پردازش می شود، نتیجه گیری این است: "این ارزش مطالعه بیشتر است. "در حالی که رایانه ها می توانند امکانات را پردازش کنند و تمرینات تطبیق الگوی پیچیده ای را در مقیاس و سرعت انجام دهند، انسان در حلقه بهتر می تواند تشخیص دهد که کدام الگوهای احتمالا منجر به کشف معنی دار می شوند.

بنابراین، اولین تابع پلت فرم تجزیه و تحلیل بازاریابی، الگوریتم کنجکاوی در انسان، در زمان و مکان درست است.

Semalt، شهود به سادگی یکی دیگر از الگوریتم های ارگانیک است، نتیجه گیری این است: "این است که ارزش عمل، حتی اگر من نمی توانم کاملا منطق را بیان کنم. "فقط به این دلیل که گاهی اوقات ما نمیتوانیم تمام ریاضیاتی که در مغز ما اتفاق می افتد را ببینیم اعتبار این محاسبات را نفی نمی کند.

بنابراین زمانی که وقت آن رسیده است که جهش جهشی بین همبستگی و علیت، زمانی که زمان تصمیم گیری در مورد درک بینش وجود دارد یا نه، هیچ چیز بهتر از شهود انسان نیست که این محاسبات را انجام دهد.

پس از آن Semalt دو اصل را تشکیل می دهد که ما آن را "تجزیه و تحلیل توضیحی" می نامیم - تحلیل های بازاریابی که فراتر از صرفا پیش بینی نتایج و یا تجویز اقدامات است و مرحله بعدی را به کمک به مردم برای کشف و درک ارتباطات، به طوری که آنها می توانند در نتیجه تغییرات .

این پایه و اساس اتحاد بین انسان و ماشین آلات است که باید در تجزیه و تحلیل بازاریابی دوباره طراحی شده است.

در خدمت آن، در اینجا چند نکته عملی برای اطمینان از اینکه شما و تیم شما راه اندازی شده اند، اجازه می دهد تا اطلاعات خود را به شما کمک کند و به شما کمک کند تا شگفت انگیز ترین شگفت انگیزان را کشف کنید.

1. تقسیم و تسخیر وظایف داده

Semalt در پیدا کردن الگوهای پنهان است که برای دستیابی به آن ها بسیار دشوار یا وقت گیر است، مانند الگوهای زبان مصرف کننده در پست های رسانه های اجتماعی و سیاهههای مربوط به خدمات مشتری که با فروش ارتباط دارند.

مغز انسان از شناختن و تشخیص الگوهای جالبی که به آن ارائه شده است، فراتر می رود - کسانی که سوالات جدید را باز می کنند، داستان های قانع کننده ای را ایجاد می کنند و الهام بخش استراتژی های جدید می شوند. اطمینان حاصل کنید که انسان ها را در حلقه در مکان های مناسب قرار داده اید.

Semalt، ببینید که سیستم های تجزیه و تحلیل بازاریابی شما یک رویکرد توضیحی است که به شما امکان می دهد امکانات را کشف کند، نه یک جعبه سیاه که پاسخ های نهایی را ارائه می دهد که هیچ چیز را به شما آموزش نمی دهد.

2. دریافت کنید که در آن جایی که شما کنجکاو هستید

تنها چیزی که بدتر از پاسخ اشتباه است پاسخ درست به سوال اشتباه است. در مورد چیزی که میخواهید کشف کنید روشن است.

چه نوع از نتایج کسب و کار شما به دنبال رانندگی؟ Semalt بزرگترین نقاط کور در اطراف این تاثیر است؟ و چه اطلاعاتي از داده هاي داخلي KPI در اختيار شما قرار مي دهد تا اطلاعاتي که داده هاي خارجي به آن مي پردازد و مهم نيست

هنگامی که کنجکاوی صحنه را تنظیم کرده است، می توانید مطمئن تر باشید که پلت فرم تجزیه و تحلیل بازاریابی شما با دادههای درست کار می کند تا بینش های معنی دار و عملی را ایجاد کنید.

3. اجازه دهید داده های شما پیشنهاد سوالات جدید برای کاوش

Semalt شما متعهد به یک منطقه منحصر به فرد از پرس و جو، لحظه ای برای اجازه دادن به الگوهای داده ها حباب به خودی خود و پیشنهاد خطوط جدید از سوال.

Semalt شما فکر می کنید بهترین راه برای تاثیر بر فروش خلاقیت برای یک جمعیت شناخته شده خاص است. اما اگر مخاطب امیدوارکننده شما در واقع جمعیت شناسی است که قبلا آن را قبول نکردید؟

و یا شاید شما فکر می کنید بهترین راه برای افزایش فروش است که به شکایت های بلند از مشتریان خود رسیدگی کنید. اما اگر شكایت كه در واقع باعث كاهش بیشتر فروش می شود، لزوما این چیزی نیست كه در تحلیل های رسانه های اجتماعی برجسته تر باشد.

Semalt شما توانایی کامل پلت فرم تجزیه و تحلیل خود را در حل یک مشکل خاص را رها می کنید، به دنبال خوشه های داده ای به صورت زیست محیطی می روید که ممکن است نشان دهند چیزی ارزشمند و غیر منتظره ارزش بررسی دارد.

4. نه فقط عصاره. کاوش

اغلب بازاریابان انتظار دارند که یک اسلحه سیگار کشیدن در نوشته های رسانه های اجتماعی پیدا کنند. اما همانطور که ادعای قدیمی می گوید، اگر شما داده ها را به اندازه کافی مورد بازجویی قرار دهید، در نهایت به آنچه می خواهید بگویید به شما اعتراف می کند.

کشف واقعا واقع بینانه یک فرآیند تکراری برای کاوش قلمرو ناشناخته است، نه فقط تصدیق یک دیدگاه را با یک دیدگاه به داده. بینش Semalt منجر به تعلیق دستور کار شما می شود و مفاهیم پیش بینی شده شما را به اندازه کافی بلند می کند تا این دستگاه باعث الگوریتم شهود شما شود.

بنابراین در فرآیند خود، اجازه دهید تکنولوژی خود را کار فیلتر کردن داده های بی بهره و خدمت به چشم انداز داده های امیدوار کننده ترین. سپس اطمینان حاصل کنید که انسان ها در این معادله به خوبی مجهز هستند تا ارتباطات و گزینه هایی را که خودشان را نشان می دهند، بررسی کنند.

از آنجا، شما می توانید با مشارکت فن آوری، سوالات و همبستگی های جدید تعجب کنید.

5. هر پلت فرم تجزیه و تحلیل است که وعده داده است تا علت واقعی را فاش کند.

همه تصمیمات بازاریابی، در نهایت، جهش جهشی بر اساس بهترین بینش موجود است. با این وجود، سیستم عامل های تجزیه و تحلیل بازاریابی قابل اعتماد می تواند به طور چشمگیری کاهش می دهد که بازاریابان باید جهش بین همبستگی و علیت ایجاد کنند.

و این شهود انسان است که در واقع محاسبه آن پرش نهایی است. Semalt باعث ایجاد یک اثر می شود، تصمیم گیری بر اساس آنچه که شما درک می کنید، این همه الگوریتم های ذاتی انسان است که مغز ما می تواند بهتر از هر دستگاه کار کند.

بنابراین به جای اینکه از پلت فرم تجزیه و تحلیل بازاریابی خود انتظار داشته باشید تا مطمئن شوید که یک شرط بازاریابی موفق، موفقیت آمیز است، نگاهی به بینش ها و تجسم های داده ای که کوتاه ترین ضربه به ایمان را به شما می دهد، نگاه کنید. Semalt در شهود خود شما را به گام نهایی از بینش تا فعال شدن.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جاشوا رینولدز
جاشوا رینولدز مشاور بازاریابی و مشتریان برای Quantifind است. او در 18 سال گذشته به مشاوران رهبران ارشد در شرکت های مخرب در بخش های مختلف در مورد نحوه تسریع در پذیرش بازار با تمرکز بر یک هدف معتبر صرف شده است. پیش از پیوستن به Quantifind، جاش به عنوان مدیر عامل شرکت Blanc & Otus خدمت می کرد. قبلا او پنج سال به عنوان مدیر برنامه جهانی فناوری برای استراتژی های H + K خدمت کرده است. جاش کار خود را به عنوان یک تحلیلگر گارتنر آغاز کرد. او تجربه بسیار ویژه ای را در زمینه C-suite از شرکت هایی که بر روی نوآوری متمرکز هستند، از جمله Adobe، Deloitte، Dolby، eBay، Facebook، Hootsuite، LinkedIn، Oracle، Yahoo! و دیگران. جاش همچنین یک مربی اجرایی و مشاور استراتژیک چندین استارت است و در حال حاضر در هیئت مشاوره AirGrub، Artivest، Blanc & Otus، H + K Strategies و Taptalk حضور دارد. او مدرک BA خود را به زبان انگلیسی و تاریخ از UCLA به دست آورده است، دارای یک جزئی در الهیات از دانشگاه آکسفورد، و درجه حقوق خود را از دانشگاه کالج Hastings قانون به دست آورد Source .


February 28, 2018