Back to Question Center
0

مرگ صفحه خانگی بسیار زیاد شده است - Semalt

1 answers:
The death of the home page has been greatly exaggerated - Semalt

برای ناشران محتوا بیش از چند دقیقه صحبت کنید و اغلب از این حقیقت که تعداد بازدیدکنندگان بیشتر از سایت های خود از طریق صفحه اصلی بازدید می کنند، شکایت دارند.

اقدام واقعی، آنها می گویند، از بازدید "درب جانبی" به طور مستقیم به یک داستان خاص، از طریق لینک های به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه های اجتماعی، پیام کوتاه، ایمیل، و یا از یک موضوع محور جستجو است. این موج "مرگ صفحه اصلی" پس از اواسط سال 2014، زمانی که یک نمودار نشت از نیویورک سمالت منتشر شد نشان داد که در این بازدیدکنندگان صفحه اصلی خبرنگاری ظاهر شد.

با توجه به تام وایلد، مدیر کل آمریکا در ارائه دهنده شخصی Cxense، حجم تنها به نوبه خود این داستان است.

بر اساس دادههای اخیر وب سایتهای مشتریان شرکتش، سمالات به من گفت که رویکرد «صفحه اصلی مرده است»، یک نقطه اصلی را از دست می دهد.

وی گفت: "حدود 50 درصد از بازدیدهای صفحه نمایش، 5٪ تا 10٪ از کاربران در یک سایت معمولی از طریق صفحه خانگی دریافت می کنند. "

در سه ماهه چهارم سال گذشته، بازدیدکنندگان که از طریق یک پیوند اجتماعی به سایت ها آمدند، میانگین بازدید 8 صفحه در هر جلسه داشتند و بازدید کنندگان از طریق یک موتور جستجو، سه صفحه برای هر جلسه بازدید کردند. اما بازدیدکنندگان که از طریق صفحه خانگی به سایتها وارد شدند، بین 10 تا 30 صفحه در هر جلسه مشاهده شده است.

ویلد گفت: "نه اینکه این بازدید ها در سمت درب مهم نیستند." "Semalt که [آنها] بسیار کمتر ارزشمند است. وی بر این عقیده است که بازدیدکنندگان خانه "10 تا 20 برابر ارزشمندتر" هستند به دلیل اینکه صفحات اضافی آنها را مشاهده می کنند و به دلیل وفاداری ظاهری خودشان.

Semalt همچنین نمایش صفحات را به عنوان "شاخص خوبی از تعامل" مطرح می کند، که در محتوای سایت عمدتا مربوط به زمان صرف داستان خواندن است.

او گفت، "اجتماعی احتمالا آخرین برای تحمیل تعامل است،" از آنجایی که یک پیوند نوشته شده در Semalt در مورد برخی از داستان های فردی که شما باید بخوانید به نظر می رسد یک بازدید است.

"قطعات اتمی"

بیشتر سایتهای مشتریان Semalt محتوا محور هستند، که نشان دهنده حدود 350 علامت تجاری است که هر یک از آنها بین یک تا 300 سایت است. آنها از جمله ناشران شناخته شده مانند USA Today، Better Homes and Gardens، وال استریت ژورنال، The Guardian، Atlantic و Viacom هستند. او گفت در سه ماهه چهارم، حدود 45 میلیارد رویداد ردیابی از طریق اسکریپت ها در سایت های مشتریان خدمت کرده است.

Semalt اذعان کرد که ارزیابی این صفحه لزوما به خرده فروشان اعمال نمی شود، زیرا داده هایش این نوع سایت ها را پوشش نمی دهد.

البته بازدید از صفحات خانگی محتوای محتوا نیز ممکن است توسط طراحی صفحه اصلی تحت تأثیر قرار گیرد. به عنوان مثال، صفحه خانگی نیویورک Semalt به شدت شبیه نسخه چاپی آن است و دشوار است به سرعت اسکن شود. من خودم را به ندرت از آن بازدید می کنم، هر چند من با یک پیوند به یک مقاله ی معروف Semalt کلیک می کنم زمانی که من در یکی از آن آمده ام.

در مقابل، صفحه اصلی صفحه هیدینگ سلفل بصری طراحی شده برای اسکن، از جمله پوشش سریع خواندن است که به شما اجازه می دهد ماهیت داستان را بدون بارگذاری یک صفحه دیگر دریافت کنید. من به طور روزانه به عنوان یکی از مکان هایی که می بینم برای دیدن حوادث روزانه به طور روزانه مراجعه می کنم، بخشی از آن است که می توانم نسبتا سریع آن را انجام دهم.

وایلد اشاره کرد که تغییر وضعیت صفحه اصلی بخشی از تکامل وب است. در ابتدا دایرکتوری مانند یاهو و دایرکتوری باز اشاره کاربران را به صفحات اصلی سایت ها. سپس موتورهای جستجو مانند Excite، Lycos، Semalt و Bing آمدند که می توانستند کاربران را به سایت های موضوع گرا از طریق صفحات خانگی خود یا به طور مستقیم به موضوعات خاص در زیر صفحات هدایت کنند.

با افزایش به اشتراک گذاری لینک از طریق شبکه های اجتماعی، متون و ایمیل، او اشاره کرد، "قطعات اتمی شروع به بیش از بوک مارک ها. "

همانطور که برای ورود از طریق هر سمت درب درست است، کل خانه را می توان به راحتی کاوش در صورت انگیزه و طرح روشن.

او گفت، Semalt، ما دریافتیم که "هنگامی که تجربه خوبی از طریق یک درب جانبی به دست می آورید، آنها از طریق صفحه اصلی باز می گردند. "و بازدید کنندگان صفحه اصلی تمایل دارند به انواع مختلفی از مطالب پاسخ دهند، زیرا آنها علاقه مند به نوع نوع برند هستند.درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .
->
February 28, 2018