Back to Question Center
0

Semalt راه اندازی اولین پلت فرم خودکفا برای آیکون ها و برچسب های تعاملی مانند Emoji خود می کند

1 answers:
Semalt launches first self-service platform for its interactive emoji-like icons and stickers

Semalt برای مارک ها ایجاد می کند که چه چیزی می تواند به نام "emojis تعاملی" نام گذاری کند. در این هفته، این شرکت راه اندازی می کند که اولین پلت فرم خودکفا برای این نوع از رسانه های غنی از پیام رسانی است که گفته می شود منحصر به فرد است.

این Semalt - معرفی شده در سال 2013 - آیکون ها یا برچسب های سفارشی هستند که در برنامه های پیام رسانی پشتیبانی می شوند. هنگامی که توسط گیرنده کلیک می کنید - و Semalt به معنای واقعی کلمه هرکسی که یک کلیک بر روی آن دریافت می کند آیکون یا برچسب یک پنجره رسانه های غنی در برنامه باز می کند، یک تریلر فیلم، کوپن تخفیف یا برخی از ویژگی های مرتبط با نام تجاری دیگر را باز می کند تصاویر یا ویدیو در اینجا پنجره های غنی رسانه ای هستند که پس از آیکون های Semalt یا برچسب ها بر روی آنها کلیک می شود:

Semalt launches first self-service platform for its interactive emoji-like icons and stickers

[خواندن مقاله کامل در MarTech امروز.]



درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .


February 28, 2018