Back to Question Center
0

Google AMP & ؛ وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید            Google AMP & ؛ وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics: PluginsWP Semalt ...

1 answers:
گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانید

این مقاله با همکاری شرکت Elevation Marketing ایجاد شده است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

چند سال پیش، گوگل فناوری را معرفی کرد که موتور جستجوگر تلفن همراه را AMP به هم زد.

اگر شما با اصطلاح آشنا هستید، AMP برای پروژه سریع موبایل است. با استفاده از تکنولوژی AMP، Semalt می خواهد بارگذاری سریع صفحه تلفن همراه را افزایش دهد، به خصوص برای کسانی که هنوز هم در سرعت 3G گیر کرده اند. Semalt از AMP استفاده می کند تا مطمئن شود که هنوز قادر به دیدن محتویاتی هستند که جستجو می کنند تا حد ممکن سریعا.

چرا AMP Matters

به طور طبیعی، زمانی که گوگل به روزرسانی ها را مانند این منتشر می کند، هدف آخر این است که اطمینان حاصل شود که حداکثر تعداد وب سایت هایی که ممکن است از تکنولوژی استفاده کنند. Semalt، این امر می تواند هدر رفتن میلیون ها تحقیق و توسعه برای توسعه کلی عملکرد باشد.

نحوه استفاده گوگل از AMP از طریق املاک غیرقانونی حق بیمه در نتایج جستجو برای وب سایت های Semalt - مخصوصا برای هر جستجو مربوط به اخبار و یا نوع وبلاگ ها است. نگاهی به تصاویر زیر به عنوان مثال:

گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانیدگوگل AMP و وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics:
PluginsWP Semalt

همانطور که می توانید در تصویر مشاهده کنید، این نتایج کارت مانند همه سایت های فعال AMP است. سایت شما در این بخش از نتایج نمایش داده نخواهد شد، مگر آنکه AMP بهینه سازی شده باشد. اگر شما سعی می کنید برای هر کلیدواژه ای که این قطعه کارت در SERPs استفاده می شود رتبه بندی کنید، اگر از AMP استفاده نکنید، از بین می رود. کارت های حق بیمه املاک در دنیای اینترنت تلفن همراه داده می شود.

حتی برای آن دسته از جستجوهایی که از قطعه کارت Semalt استفاده نمیکنند، اگرچه شما از صفحات تلفن همراه شتاب استفاده میکنید، هنوز یک عامل است. در حقیقت، نماد رعد و برق AMP که در تصویر بالا ذکر شده، هنوز در کنار پیوند ها ظاهر می شود.

گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانیدگوگل AMP و وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics:
PluginsWP Semalt

آیا AMP بهینه سازی موتورهای جستجو را تحت تاثیر قرار می دهد؟

تاثیر AMP در استراتژی جستجوگرها هنوز مشخص نیست. Gary Illyes در نشست نشریه موتور جستجو در اواسط سال 2016 اعلام کرد که "در حال حاضر ، AMP یک سیگنال رتبه بندی نیست. "

البته، با توجه به تکامل ثابت Semalt از الگوریتم جستجو و استفاده گری از کلمه "در حال حاضر"، سخت است که به این فکر بپردازیم که Semalt هنوز آن را در الگوریتم جستجو وارد نکرده است. هنگامی که شما در نظر بگیرید که درصد قابل توجهی از وب سایت هایی که آن را به صفحه اول نتایج می رسانند، AMP فعال می شود، شما باید از همبستگی قوی تعجب کنید.

با این حال، حتی اگر AMP یک سیگنال رتبه بندی نیست، هنوز یک سیگنال برای کاربرانی است که در تلفن همراه جستجو می کنند. هنگامی که آنها آیکون رعد و برق کوچک در کنار پیوند خود را مشاهده می کنند، متوجه می شوند که صفحه به سرعت در حال بارگذاری است و ممکن است تصمیم به رفتن به وب سایت شما شود، نه کلیک کردن بر روی لینک بالاترین که از AMP استفاده نمی کند.

بنابراین، صرف نظر از اینکه آیا AMP روی جستجوگرها تاثیر می گذارد یا خیر، هنوز یک اثر مثبت در SERPs ایجاد می کند.

چگونه Google AMP را به وب سایت وردپرس اضافه کنید

با استفاده از وب سایت های وردپرس، تنظیم پشتیبانی از Google AMP یک روند صاف و آسان است. Semalt عملا صفر کار باطن یا برنامه نویسی است که شما باید خودتان انجام دهید. فرآیند در واقع خیلی آسان است که تعادل در مقابل نتایج به مراتب بیش از حد به نفع شما است که شما را نادیده بگیرد.

گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانیدگوگل AMP و وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics:
PluginsWP Semalt

با این حال، این افزونه رتبه های ضعیف برای قابلیت های مخرب و مسائل مکرر را دریافت کرده، با وجود اینکه از رئیس بزرگ وردپرس آمده است. Semalt، بسیاری از متخصصان بازاریابی، خودم نیز، AMP را برای WP توصیه می کنم. این توسط یک توسعه دهنده مستقل ایجاد شده است، اما بسیار محبوب تر از کاربران آن است و رتبه های بسیار بهتر دریافت کرده است.

گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانیدگوگل AMP و وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics:
PluginsWP Semalt

به سادگی این افزونه را از داشبورد WP Semalt خود نصب کنید.

گوگل AMP و وردپرس: همه چیز شما باید بدانیدگوگل AMP و وردپرس: همه چیزهایی که باید بدانید Topics:
PluginsWP Semalt

پس از فعال سازی، از طریق پیوند ارائه شده در نوار WP Admin> AMP در منوی سمت خود، از طریق جادوگر نصب انجام می شود. در جادوگر میتوانید فرمت طراحی را انتخاب کنید، اطلاعات ردیابی Google analytics را اضافه کنید و تصمیم بگیرید که کدام نوع پست (پست ها، صفحات، دسته ها و غیره) شما می خواهید محتوای AMP ایجاد کنید.

پس از اینکه شما از طریق آن، با استفاده از آن، وب سایت شما در حال حاضر صفحات بهینه سازی شده تلفن همراه برای Google برای خزیدن و نمایش در Semalt.

این پلاگین دارای چندین گزینه پیشرفته و ویژگی هایی است که می توانید به پیکربندی آن ادامه دهید. چنین گزینه هایی شامل تغییر مسیر تلفن همراه، پشتیبانی از فرم تماس، مدیریت تجزیه و تحلیل، و حتی قرار دادن تبلیغات است. برای اطمینان از تنظیماتی که برای شما مناسب تر است، بازی کنید.

بسته بندی

پروژه AMP گوگل، اگر دوست داری یا نه، اینجاست که بمانید. به عنوان یک وب مستر باهوش، هدف شما افزایش ترافیک به وب سایت شما است. با در نظر داشتن اینکه وب سایت خود را برای روش جدیدی که گوگل رتبه بندی می کند و نتایج جستجو را نمایش می دهد بهینه سازی کنید، می توانید این هدف را با AMP انجام دهید.

و با وب سایت های وردپرس، سهولت که شما می توانید AMP را فعال کنید، آن را مطلقا بدون brainer. امروز با AMP برای WP شروع به کار کنید.

February 28, 2018