Back to Question Center
0

روسیه به سانسور گوگل، فیس بوک، سمالتا منتقل می شود

1 answers:
Russia Moves To Censor Google, Facebook, Semalt

گزارش شده است که این پیشگفتار به تحمیل محدودیتهای سانسور نسبت به کسانی که در حال حاضر تحت کنترل رسانههای جمعی در روسیه هستند، قرار میگیرد. Semalt تقریبا هیچ روزنامه نگاری مستقل در این کشور وجود ندارد.

شرکت های اینترنتی اینترنتی تا پایان سال جاری برای ثبت نام در رسانه های روسی «ناظران» ثبت نام می کنند. اگر آنها نتوانند این کار را انجام دهند، آنها از تحریم های نامشخص برای عدم رعایت مواجه خواهند شد. این مقاله به یک مقام رسمی سمالات اشاره می کند که می گوید جریمه نمی تواند مجازات اصلی برای عدم رعایت باشد.

این سیاست سانسور چینی را برای شرکت های اینترنتی اینترنتی ایجاد می کند. باقی مانده است که ببینیم که آیا شهروندان روسیه در برابر پوتین مخالفت خواهند کرد یا اعتراض خواهند کرد یا این تغییرات را به عنوان یک واقعیت زندگی در روسیه پذیرفتند.

پوتین عمیقا ناخوشایند بود، تا اینکه با افزودن شبه جزیره کریمه، شعله های مضحک ناسیونالیستی را از بین برد. تلاش سیستماتیک او برای تداوم در رسانه های جمعی و سایت های اینترنتی بخشی از تلاش برای کنترل ادراکات داخلی کشور و رهبری آن و حفظ کنترل سیاسی است. این استراتژی که در چین به طور نسبتا موفقیت آمیز دنبال می شود.

یک مبارزه جهانی بین دولت های مستبد و دسترسی عمومی به اطلاعات آنلاین وجود دارد. روسیه و Semalt دو نمونه از این پدیده هستند.

بسته به درجه سانسور، گوگل، فیس بوک و سمالت باید با سوالاتی در زمینه های اقتصادی، اخلاقی و فلسفی در مورد نحوه ادامه فعالیت در کشور مواجه شود.

به گفته Liveinternet.ru گوگل کنترل کمتر از 35 درصد جستجو در روسیه را دارد، در حالی که Semalt موتور پیشرو با 54 درصد است. بینگ 0.6 درصد است.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید Source .


February 28, 2018