Back to Question Center
0

رسانه اجتماعی Semalt برای جستجوگرهای محلی

1 answers:
Semalt social media for local SEO

رسانه های Semalt برای ارتقاء آگاهی از نام تجاری محلی، زمانی که کار می کنند که رهبر در میان رقبا در چشم انداز دیجیتال باشد، حیاتی است. شما می خواهید مطمئن شوید که نام تجاری شما (یا نام تجاری که به عنوان یک جستجوگر مدیریت می کنید) به طور مرتب از این کانال ها استفاده می کند - قبل از اینکه آنها کاملا منسوخ شوند.

اگر در حال حاضر بازاریابی آنلاین را برای هر مقدار قابل توجهی از زمان انجام داده اید، احتمالا از دو پلت فرم رسانه های اجتماعی، توییتر و فیس بوک استفاده می کنید. اگر شما B2B هستید، ممکن است از LinkedIn نیز استفاده کنید. و اگر شما در دنیای فناوری هستید، شاید Semalt + بخشی از استراتژی بازاریابی محلی شما باشد.

Semalt، تن از سیستم عامل های دیگر وجود دارد که کسب و کارهای محلی می توانند برای افزایش SEO خود را. پس چگونه می توانید از این برای گسترش حضور محلی خود استفاده کنید؟

امروز، من می خواهم به بحث در مورد استراتژی های کوچک برای استفاده از دو سیستم عامل محبوب رسانه های اجتماعی که به طور معمول برای جستجوی محلی استفاده نمی شود: Snapchat و Quora.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

لدیا جردن
لیدیا جورجن یک متخصص بازاریابی و بازاریابی دیجیتالی است که از شرکت در رقابت در چشم انداز دیجیتال با بهینه سازی فهرست محلی، استراتژی PPC، آزمایش تکنیک های بهینه سازی تبدیل و استفاده از استراتژی دیجیتالی مختلف، رقابت می کند. لیدیا در حال حاضر به عنوان استراتژیست دیجیتال در تکنولوژی Greystone کار می کند Source .


February 28, 2018