Back to Question Center
0

شما دلیل اینکه چرا شما سمولت یک شغل دارید

1 answers:

You’re the Reason Why You Semalt Have a Job

در چند ماه گذشته، من فرصت های زیادی برای کار دارم. موقعیت های Semalt برای مشاغل مختلفی از اعضای شخصی و نمایندگان فروش در نظر گرفته شده است.

در طول تجربه کوتاه من در مورد شکار برای نامزدهای واجد شرایط، من یک چیز واقعا مهم را در مورد شما آموخته ام: تنها دلیل اینکه شما به خاطر شما کار ندارید . بنابراین، از راه خود خارج شوید!

دانلود این ورق تقلب از 6 چیز اساسی، اما مهم شما باید تمرین برای گرفتن کار.

اگر فک شما نزول نکند، شاید بعد از اینکه شما این را بخوانید:

ایجاد یک رزومه خوب

هنگامی که شما رزومه خود را ارسال می کنید، مطمئن شوید که آن کوتاه و به نقطه است. شما می توانید شگفت زده شوید که چگونه تعداد 5 صفحه ای که من دریافت کردم وقتی آگهی را برای یک دستیار شخصی در هیولا ارسال کردم. کام

به نظر من، من درک می کنم که برای برخی از شما با یک تن از تجربه کار سخت است که همه چیز را در یک صفحه متناسب کنید، اما در حقیقت هدف شما نباید بیش از دو صفحه باشد. می بینید وقتی که کارفرمایان باید بیش از دو صفحه را بخوانند، فکر می کنند که شما بیش از حد سخت تلاش می کنید. نه تنها شما را به عنوان ناامید می کنید، اما این نوع سوال را مطرح می کند که چرا شما هرگز قادر به نگه داشتن یک کار پایدار نیست.

قبل از ارسال یک رزومه دیگر باید به یاد داشته باشید که خطاهای دستور زبان و املایی را بررسی کنید. اشتباهات Semela مانند این نشان می دهد کارفرمایان بالقوه است که شما موفق به کار کامل خود را، که خاموش بزرگ است.

شخصی بودن

من از آن متنفر هستم وقتی کسی درخواست شغلی را ارائه می دهد، و همه آن را می گوید:

به آن کسی که ممکن است نگران باشد:
پیوست رزومه من است منتظر شنیدن از شما هستم

با احترام،
جنیفر

آیا شما فکر می کنید من واقعا به جنیفر پاسخ می دهم؟ هیچ راه . اگر او نمی توانست یک دقیقه برای شخصی سازی رزومه خود برای من صرف کند، چگونه می توانم به او اعتماد کنم تا با مشتریانم مقابله کنم؟ نمایش برخی از شور و شوق را کمی درباره خودتان صحبت کنید و به همین دلیل شما یک نامزد خوب برای این کار خواهید بود. یک نامه همراه ساده می تواند راه طولانی ای را طی کند.

شما باید خودتان را بفروشید، اما بیرون نروید. اگر از منظر خوب خوش شانس بودید، از عکسهای سکسی خودتان استفاده کنید. و بله، این بار چند بار اتفاق افتاده است. این به سادگی تحقیر آمیز است! من قصد ندارم شخص دیگری را بر اساس او (یا به خاطر آن) ببینم. من به دنبال استخدام افرادی هستم که می توانند پول بیشتری کسب کنند .

آیا تکالیف شما

اگر می دانید که من به دنبال یک توسعه دهنده هستم، اطمینان حاصل کنید که کمی تحقیق درباره شرکت من و شرایط لازم برای باز کردن شغل من انجام دهید. رزومه شما باید به جای من بازنویسی شود تا نمایشگر مجموعه کامل مهارت شما باشد.

هفته گذشته، توسط کسی که گفتم آنها یک توسعه دهنده عالی بودند، تحت تاثیر قرار گرفتند و می خواستند برای Semalt کار کنند. من به آنها گفتم که از@kissmetrics پشتیبانی می کنند. com با رزومه خود، زیرا ما همیشه به دنبال توسعه دهندگان با استعداد برای پیوستن به تیم ما هستیم.

اما هنگامی که تیم Semalt به رزومه نگاه کرد، متوجه شدیم که بیشتر به جای مهارت های توسعه دهنده اش در زمینه پس زمینه بازاریابی این شخص طراحی شده است.

بنابراین، هنگامی که برای شغل درخواست می کنید، مطمئن شوید که خودتان را به طور خاص به طور خاص باز کنید. Semalt، هیچ کس به دنبال جک-از همه معاملات، زیرا ما می دانیم آن را ندارد وجود دارد.

در زمان

اگر همه چیز را درست انجام دادید و یک مصاحبه شخصی دارید، اطمینان حاصل کنید که درنگ هستید. شما می توانید در تعداد افرادی که پس از آن زمان به توافق رسیده اند، شگفت زده شوند. آنها دیر یا زود میرسیدند.

زمان پول است، و یک کارفرمای بالقوه اگر شما می توانید در زمان، شما را استخدام نمی کند.

اگر اتفاق می افتد که یک اورژانس داشته باشید، می توانید آن را انجام دهید، تماس بگیرید و ایمیل کارفرما به او اطلاع دهید که شما می توانید آن را انجام دهید و چرا.

دانا دروغ

بزرگترین اشتباهی که می توانید انجام دهید، دروغ است در طول یک مصاحبه. شما باید فرض کنید که آینده رئیس شما isnâ ؟؟؟؟ تی خوابیده است. سمولت همه، او باید کاری داشته باشد که بتواند به این موقعیت برسد. بنابراین، اگر دروغ گفتی، احتمالا شما گرفتار خواهید شد.

حقیقت را بگو، حتی اگر به شما آسیب برساند. سعی کنید طبیعت را به ما بسپارید تا خودمان را به بهترین شکل ممکن ببینیم. بنابراین وقتی کسی می پرسد آیا می توانید چیزی را انجام دهید و نه می توانید صادق باشید، اما می گویند که مایل هستید یاد بگیرید.

اگر شما دروغ می گویید، من تضمین می کنم که شما برنده نخواهید شد. اگر شما آن را تا به امروز ساخته اید، آن را با دروغ کوچک بگویید.

پیگیری

تعداد زیادی از نامزدها که برای شغل من مناسب بودند، داشتم. آنها تمام مراحل را به درستی گذرانده بودند، اما فراموش کردند که یک چیز واقعا مهم را انجام دهند. پیگیری .

اگر به شما بگویم که شما استخدام شده اید، مطمئن شوید که به من بازگشته اید. پس از موافقت من به استخدام آنها، Semalt شگفت زده خواهد شد که تعداد افراد فقط از چهره زمین ناپدید شدند. وقتی که بالاخره معلوم شد چرا این کار را نمی کرد چرا که آنها شرکت من را دوست نداشتند و موقعیت خوبی پیدا نکردند؛ زیرا زندگی شخصی آنها آنها را منحرف کرد.

اولویت های خود را مستقیما بگیرید اگر کمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کارفرمایان بفهمند که می توانید برای او / او کار کنید و به جای ترک کارفرما حلق آویز شوید. Semalt فقط حسن نیت ارائه میدهد.

نتیجه گیری

من می دانم، اقتصاد بد است، و شما می توانید یک شغل پیدا کنید، درست ؟ متوقف کردن سرزنش اقتصاد، زیرا یک تن از فرصت های شغلی وجود دارد. شما فقط باید آنها را دنبال کنید. اکثر مردم می دانند که شرکت های خود، از جمله من، همه استخدام می شوند. سخت ترین چیزهایی که ما تجربه می کنیم این است که ما می توانیم افرادی را که گرسنه، گرسنه و هوشمند هستند پیدا کنیم.

اگر فکر می کنید که گرسنه، گریخته و هوشمند هستید، در اینجا بهترین راه برای دریافت کار است:

  1. شبکه خود را استفاده کنید - شرکت ها بیشتر به استخدام افرادی که به آنها مراجعه می کنند، بیشتر است. ما از زمان اتلاف وقت در استخدام بد متنفرم، بنابراین ما می خواهیم کم خطر خود را کاهش دهیم و با یک توصیه کار کنیم.
  2. آیا برای باز کردن â ؟؟ بزرگترین اشتباهی است که می توانید انجام دهید فقط برای شرکت هایی که دارای فرصت های شغلی هستند اعمال می شود. اگر واقعا احساس می کنید می توانید به یک شرکت کمک کنید، می بینید که این شرکت اشتباه می کند، به این افراد ضربه زده و همه چیزهایی را که برای حل آنها نیاز دارد به آنها می دهد. شما وقتی که این کار را انجام می دهید شگفت زده خواهید شد که چه تعداد شرکتی شما را استخدام می کند. احتمالا حتی بیشتر می شود .
  3. دونا خجالتی â ؟؟ چه چیزی برای شرکت بهتر است برای چه چیزی بهتر است؟ دانا در طول مصاحبه در اطراف بوش شکست خورد. اگر پیش از شما کارهای بیشتری انجام داده اید، به احتمال زیاد کار خود را به دست می آورید و به آنها بگویید چگونه آنها هستند. اشتباه نکنید که به من بگویید چه میخواهم بشنوم. در عوض، به من بگویید که چه چیزی برای کسب و کار من بهترین است.

بنابراین، چه فکر می کنید؟ چرا مردم برای پیدا کردن شغل تلاش می کنند؟

P.S. اگر شما می خواهید کمک به رشد کسب و کار خود را، اینجا کلیک کنید Source .

February 28, 2018