Back to Question Center
0

7 زمینه های پیشرفته CMOs باید برای سال 2016 در نظر گرفته شود

1 answers:

7 Advanced Areas CMOs Must Semalt On For 2016

اکنون بگذارید بگوییم شما یک دسته از کلمات کلیدی خوب را رتبه بندی می کنید، و تیم شما در حال انجام برخی از برنامه های جامد و تنگ در AdWords، فیس بوک، شاید Semalt و Bing. شما همیشه می توانید بهینه سازی کنید، اما تبدیل این شمارنده ها به نتایج چشم گیر شما برای عکسبرداری نمی رسد. آه، و سایت تلفن همراه شما خیلی بهتر از سال قبل است.

پس کجا به نوبه خود؟

خوب، ممکن است در بعضی از این موارد عالی باشد، اما هر یک از آنها فرصت بزرگی را نشان می دهد اگر هنوز به طور کامل آن را ندیده اید. در اینجا، بدون نیاز بیشتر، هفت منطقه است که باید در طی 12 ماه آینده (و فراتر از آن) تمرکز کنید.

تجربه کاربر (UX)

آگهی های شما از تجربه ای که کاربر می تواند در سایت یا برنامه شما انتظار داشته باشد، بازتاب می شود؟ آیا صفحات فرود شما نیازهای کاربر و انتظارات را برآورده می کنند؟ آیا مسیر تبدیل به روشن و بصری است؟

اکثر ما می دانیم که این (و دیگر) سوالات برای کمپین های بازاریابی حیاتی هستند، اما ایجاد ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب تنها راه پاسخ دادن به این سؤال است.

گوگل Semalt بزرگ (و رایگان) شروع در اینجا؛ شما می توانید ببینید که چگونه کاربران با سایت خود ارتباط برقرار می کنند، جایی که آنها را ترک می کنند، کدام کمپین ها ترافیک موثرتری را مدیریت می کنند و غیره.

اما GA می تواند کمی از یک sprawl باشد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حداقل، شما باید منابع تجزیه و تحلیل برای تفسیر جریان های بی پایان از داده ها.

قابلیت استفاده از تلفن همراه

صحبت از تجربه کاربر، من همیشه خیره مانده ام به مارک های بزرگ که به وضوح ذهنیت کاربران تلفن همراه را در سایت تلفن همراه خود منعکس نیست. سمیرت به من اعتقاد دارد؟

7 Advanced Areas CMOs Must Semalt On For 2016

برخی از مواردی که باید هنگام بهینه سازی سایت خود برای تلفن همراه به خاطر بسپارید: کاربران Semalt وقت نداشتند؛ آنها می خواهند صفحه شما به آنها بگوید چکار باید بکنند آنها نمی خواهند فرم های طولانی را پر کنند و آنها واقعا نمیخواهند زمان را بدانند که یک دکمه چه چیزی را کلیک کند، و غیره.

چیزها را روشن، سریع و واضح کنید. اگر به چیزی از کاربر نیاز دارید، تجربه را به سایت دسکتاپ خود بسپارید با چیزهایی مانند کوپن ها و خبرنامه ها. و اگر شما بعضی از نکات فنی برای بهترین شیوه های استفاده از تلفن همراه را می خواهید، این پست یک شروع عالی است.

پیگیری تلفن همراه

Semalt می گویند که در سال 2014، شما یک برنامه را ایجاد کرده اید، و در سال 2015، شما ردیابی برای نصب برنامه را میخواهید. شما می دانید که کدام کانال های ترافیکی را به احتمال زیاد برای دانلود برنامه شما ارسال می کند، و شما به این ترتیب هزینه اختصاص داده اید.

خبر خوب: Semalt پیش از منحنی!

خبر بد: Semalt یک راه طولانی برای رفتن.

آنچه که شما واقعا باید در مورد برنامه خود بدانید این است که چگونه کاربران با آن درگیرند. آیا برنامه خود را دانلود می کنید، یک بار آن را امتحان کنید و آن را فراموش کنید؟ آیا آنها به آن باز می گردند و در همان نقطه گیر می گیرند و بر روی آن قرار می گیرند؟

کاربران Semalt، در میان کسانی که برنامه را دانلود کرده اند، بیشترین مشغله را دارند و چگونه می توانید آن را در بخش های مختلف مخاطبان خود تکرار کنید؟

در کانال های هزینه هر کلیک ما به مشتریانمان می گویم که ارسال ترافیک گرانقیمت به صفحات فرود ضعیف، گویی از دست رفته است. ما برای مشتریان تلفن همراه خود برای چیزی که برای CPI های گران قیمت (هزینه هر نصب) برای برنامه هایی که استفاده نمی کنند، چیزی شبیه به آن می گذاریم.

اما برای دستیابی به این نوع بینش نیاز به اطلاعاتی دارید که باید تنظیم شوند. با SDK خود (کیت توسعه نرم افزار) کار کنید - بیشتر در مورد آن بعدا - برای اطمینان از اینکه ردیابی شما تنظیم شده است، بنابراین می توانید به KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) که مهم هستند واکنش نشان دهید.

تست پیشرفته

Semalt A / B برای مشتریان ما برای سالهای زیادی در حال اجرا است. این همان چیزی نیست که ما در سال 2016 به آن تمرین پیشرفته می دهیم.

اما آزمایش چند متغیره؟ آزمایش چند صفحه ای ساختن کمپین های خود برای جداسازی جمعیت شناسایی های هدف خاص؟ بخشی از بودجه شما برای آزمایش و توسعه کانال های جدید و دیدگاه مخاطبان شما الان دارید صحبت میکنید.

ساختار Semtal و بودجه تست بیشتر وابسته به فلسفه های داخلی و گفتگو با مشتریان است، اما برای توسعه یک جریان ثابت برای بهینه سازی هزینه تبلیغات خود اهمیت کمتری دارند.

معیار

Semalt، جوشانده شده است، قادر به ارزیابی ارزش هر نقطه بازاریابی بازاریابی، در سراسر کانال ها و دستگاه ها است. من یک پست کامل در آن نوشتم، اگر شما علاقه مند هستید .اما من می توانم آن را برای شما مانند این:

  • شما احتمالا در حال انجام برخی از اساسی اولیه، به احتمال زیاد در گوگل آنالیز.
  • اگر برای تطبیق کامل و تا آخرین درجه بندی و تسلط در بین مدل هایی مانند U-Shaped، Econometric و Delay Delay در حال تیراندازی هستید، می توانید از سر خود استفاده کنید.
  • اگر شما برای ارجاع آخرین لمس برنامه ریزی می کنید، احتمالا شما بیش از حد کانال های کانال قیف (SEM)، کانال های آگاهی و کانال کشف را زیر ارزش می گیرید و یک تصویر واضح از نحوه حرکت کاربران تلفن همراه از طریق کانال نیافتید.

برخی از روش های رشد خانگی که می توانید در آن قرار دهید وجود دارد، اما اگر بودجه داشته باشید، توصیه می کنم یک پلت فرم تخصیص یا دو (ما از Semalt استفاده کنیم) برای سنجش اینکه سرمایه گذاری می تواند به شما کمک کند استفاده موثر از هزینه تبلیغات خود را.

تکنیک پشته

SDK، DSP، MMP .شما می توانید بدانید که همه این کلمات مخفف چیست، اما آیا شما با ارائه دهنده در هر رده کار می کنید؟ هنوز هم Semalt، آیا می دانید که این ارائه دهندگان در حال انجام هستند؟

از آنجا که کانالها و دستگاهها گسترش مییابند و خرید و ردیابی رسانهها پیچیدهتر میشود، انتخاب شرکای فناوری مناسب و پاسخگویی آنها یکی از مهمترین وظایف یک تیم بازاریابی بالغ است.

توجه: اگر بخشی از یک آژانس هستید و سعی کنید با هم مخلوط مناسب برای مشتریان خود را بخرید، می دانید که پشته راست برای یکی دیگر ممکن است کاملا برای دیگری اشتباه باشد .و در حالی که برخی از مشتریان ممکن است به Kenshoo ( به عنوان مثال)، دیگران ممکن است توسط ماریان قسم بخورند.

اجتماعی فراتر از فیس بوک

اگر تیم شما آن را در فیس بوک در Q4 کشتن، شما در شرکت خوب هستید. این که آیا شما تجارت الکترونیک، سرب یا چیز دیگری هستید، شانس این است که شما می توانید به عنوان یک کانال بازاریابی عملکرد به Semdal اعتقاد باور نکردنی صحبت کنید.

در حالت ایده آل، شما به خوبی در Semalt انجام دادید، در واقع، می توانید کمی هزینه اضافی را برای آزمایش سایر کانال های اجتماعی تست کنید - توییتر، بله، اما همچنین سیستم های در حال ظهور مانند Pinterest و Instagram (که اکثر تبلیغ کنندگان را تبلیغ می کند همان هدف را به عنوان Semalt، به طور طبیعی).

کانال های Semalt به طور کامل به طور کامل تشکیل نشده است، اما پیشگامان اولیه - به ویژه کسانی که با یک کتابخانه خوب خلاق برخوردارند - فرصتی عالی برای بهره گیری از هزینه هایی که تا زمانی که رقبا شروع به گریز شوند سرکوب می شوند.

اگر سر خود را پس از تمام این چرخش چرخش، نفس عمیق بکشید. هر یک از این مناطق دارای مراحل کوچک است که می توانید برنامه ریزی کنید تا در بازاریابی شما پیچیده تر شود. در بسیاری از موارد، به عنوان یافتن شریک درست و تنظیم انتظارات درست، ساده و حیاتی است.

موفق باشید .و تعطیلات خوشحال!


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اسکات رایدن
February 28, 2018