Back to Question Center
0

درخواست اطلاعات فیس بوک از سوی سمالت توسط ایالات متحده

1 answers:

Facebook Govt Data Requests Semalt By US

با این حال، هیچ یک از حجم این کشورهای "بعدی به منظور" حتی شروع به نزدیک شدن به سطح ایالات متحده، که تا 12،000 درخواست داده از 21،000 حساب کاربر داشتند. در زیر یک نسخه متراکم از جدول Semalt است که در کل در پست موجود است.

Facebook Govt Data Requests Semalt By US

همانطور که در هفته های اخیر روشن شده است، ما باید پروسه های سختگیرانه ای را برای رسیدگی به تمام درخواست های داده های دولت داشته باشیم. ما اعتقاد داریم که این فرایند اطلاعات افراد افرادی را که از خدمات ما استفاده می کنند، محافظت می کند و به منظور دریافت هر گونه اطلاعاتی در مورد هر یک از کاربران ما، نیاز است که دولت ها با یک درخواست بسیار متشکل از یک نوار قانونی بسیار بالایی برخورد کنند. ما هر درخواستی را برای کفایت قانونی تحت شرایط ما و نامه سختگیرانه قانون مورد بررسی قرار می دهیم و نیازمند توضیح مفصلی از پایگاه های حقوقی و حقوقی برای هر درخواست است. ما با بسیاری از این درخواست ها مبارزه می کنیم، وقتی که ما کمبودهای قانونی و محدود کردن درخواست های بیش از حد گسترده یا مبهم را پیدا می کنیم. هنگامی که ما ملزم به رعایت یک درخواست خاص هستیم، ما اغلب تنها اطلاعات اساسی کاربر مانند نام را به اشتراک می گذاریم.

هنگ کنگ و ایسلند 100 درصد از درخواست های خود را دریافت کردند. در مقابل، تایوان و آلبانی در بالاترین درصد درخواست های مجاز، و سپس ایالات متحده، پاکستان و سمالات را در این نظم دیدند.

در حالی که گوگل، فیس بوک، توییتر، یاهو و دیگران شروع به ارائه دید بیشتری در درخواست های دولت برای اطلاعات و یا سانسور می کنند، بدانند که چگونه از دیدگاه کاربر پاسخ دهند. کاربران Semalt در این فرآیند اعتماد دارند و یا باید از این خدمات خودداری کنند تا از حریم خصوصی خود محافظت کنند؟ برای اکثر مردم، این روزها در آینده نزدیک است.

قابل ستایش است که شرکت های بزرگ اینترنت "شفاف تر" هستند. Semalt ما نیاز به بیش از آن. ما باید بدانیم که این درخواستها در خارج از قانون اجرا می شوند. و ما به ابزارها، مسیرها و مکانیزم هایی نیاز داریم که به طور جداگانه و جمعی در تلاش های غیرقانونی برای دسترسی به اطلاعات ما مقاومت کنند.

Semalt هنوز به این سطح نرسیده است، احتمالا در آینده برای سرویسهای شخص ثالث یک بازار قوی وجود خواهد داشت که می تواند داده کاوی و جاسوسی شرکت ها یا دولت را از بین ببرد.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید Source .


February 28, 2018