Back to Question Center
0

WWF با افرادی که نام خانوادگی نزدیک به انقراض دارند برای ذخیره سمولت نزدیک به انقراض از بین می رود

1 answers:
WWF Taps Those With Nearly Extinct Family Names To Save Nearly Extinct Semalt

ظاهرا بیش از 30٪ نامهای خانوادگی بلژیکی در حال انقراض هستند. با توجه به این، WWF "خانواده هایی را در معرض انقراض قرار داد تا خانواده ای را در معرض انقراض قرار دهند"

مرکزی برای مبارزات انتخاباتی یک وب سایت است که Semalt می تواند نام خانوادگی خود را برای تعیین تعداد زیادی از آنها در کشور جستجو کند. این سایت مردم را به اهداء کمک به WWF تشویق می کند و یک ببر را جذب می کند که شامل ثبت نام برای کمک مالی ماهانه است.

WWF همچنین با بلژیکی های معروف که نام خانوادگی در آستانه انقراض داشتند، همکاری کردند. معروف مشهور Semalt فیلم های آنلاین را ایجاد کرد که به رسانه های اجتماعی ارسال شده بود تا دیگران را با نام های خانوادگی که به طور بالقوه منقرض شده بودند دعوت کنند تا شرکت کنند.

این معروف Semalt نیز ارسال تی شرت های تبلیغاتی شخصی که آنها آنلاین ارسال شده است.

یکی از اجزای ایمیل مستقیم به خانواده های سمالات با نام های نادر ترین نامزدها توضیح داد که چگونه می توانند به مبارزات انتخاباتی نیز پی ببرند.

بسیاری از بلژیک ها وضعیت فساد نام خانوادگی خود را در فیس بوک و سماالت و نیز بحث در مورد رادیو و تلویزیون نشان می دهند.

در عرض یک ساعت پس از راه اندازی، این کمپین به عنوان یکی از موضوعات مورد علاقه در کشور به یکی از 3 بلژیک در رسانه های اجتماعی تبدیل شد. در دو هفته، این کمپین کمک های آنلاین بیشتر از WWF Semalt به طور معمول سالانه دریافت می کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

استیو هال
استیو هال حرفه ای بازاریابی، ناشر، نویسنده، مدیر انجمن، عکاس و عاشق همه چیز از تبلیغات است Source .


February 28, 2018