Back to Question Center
0

ایجاد فایل های فشرده: الهام، ابزار و آمپر؛ Semalt

1 answers:
ایجاد فایل های کشیدن فایل: الهام، ابزار و Semalt

شما برای ایجاد یک محتوا برای وبلاگ آینده خود می نشینید، و شما خالی می آورید. شما در نشانگر چشمک زدن عذاب نگاه می کنید، نمی توانید متوجه شوید که چگونه از این خلاق خلاق بیرون آمده اید. دقیقه ای به دقیقه می نشینید، منتظر الهام گرفتن از اعتصاب هستید. با این حال همه شما احساس می کنید که قلب شما و آهسته تر شدن عرق عرق در مشت های مخفی شما وجود دارد. آن را به سرعت شروع به سپیده دم: شما نمی دانید چه چیزی در مورد نوشتن، و شما هیچ ایده ای که در آن برای شروع.

بلوک Semalt. سرنوشت غم انگیز بسیاری از آفرینندگان که تلاش می کنند تا ایده بعدی خود را مطرح کنند. اما این مقاله به طور خاص در مورد بلوک نویسنده نبوده است؛ تعداد زیادی از آن ها وجود دارد.

من همچنین فراتر از نوشتن است، از آنجا که همه ما می دانیم که بهترین نتایج بازاریابی محتوا با انواع فرمت های محتوا، از جمله بصری، تعاملی و نوشته شده است.

حقیقت این است که در جهان بازاریابی محتوا، هرگز نباید قلب مسابقه ای و کف دست ها را تجربه کنید، زیرا استراتژی هایی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد.

چطور؟

با ایجاد یک فایل کشویی قوی که به عنوان مخزن ایده ها، موضوعات، عناوین، تصاویر و الهام شما عمل می کند، بنابراین شما همیشه یک منبع قابل اطمینان برای کشیدن از ایجاد یا اختصاص یک قطعه بعدی خود دارید.

فایل فشرده سازی چیست؟

یک فایل کشیدن یک اصطلاح است که از copywriters های تبلیغاتی سنتی است که می توانند ایده های عنوان، برش ها، قطعه های تحقیق و بیشتر را به یک فایل که بعدا الهام بخش کار آنها می شود، جمع آوری کند.

من توصیه می کنم این ایده را در نظر بگیرم و آن را به عنوان بازاریاب محتوا بپذیرم؛ زیرا ما افرادی هستیم که بدون شک نیاز به یک ایده بانکی دارند تا بتوانند از طریق موانع خلاقانه به کار خود ادامه دهند و کار را انجام دهند.

و از آنجاییکه ما در حال حاضر در سال 2016 هستیم، راه های زیادی برای ایجاد یک فایل کشیدن دیجیتال وجود دارد که به راحتی در هر زمانی ایجاد می شود و قابل دسترسی است.

بازاریابان محتوا ما افرادی هستند که بدون شک نیاز به بانک ایده ای برای آماده شدن برای کمک به برطرف کردن موانع خلاقانه و انجام کار دارند.

برخی از مواردی که در فایل بازاریابی محتوای بازاریابی مدرن شما وجود دارد:

 • مقالات و نوشته های نوشته شده.
 • گرافیک، عکس یا عکس.
 • فیلم ها.
 • عنوان و ایده های کلیدی.
 • نقل قول.
 • آمار و پژوهش.
 • ایمیل ها و پیام ها.

چرا یک فایل ضربه بزنید مهم است؟

در تدریس کارگاه های بازاریابی محتوا در سراسر کشور، من در حدود یک ساعت در اندیشه محتوا صرف می کنم؛ زیرا این یک نقطه درد رایج برای سازمان ها است. در واقع، تحقیقات اخیر از Content Marketing Semelt این را ثابت می کند.

Semalt از شش چالش چهره بازاریابان محتوای B2B و B2C عبارتند از:

 • تولید محتوای جذاب.
 • تولید محتوای به طور مداوم.
 • تولید محتوای متنوع.
ایجاد فایل های کشیدن فایل: الهام، ابزار و Semalt

کشف ایده ها برای فایل کشیدن انگشت خود

برای ایجاد بانک ایده ای، ابتدا باید الهام بخش داشته باشید. از درک مشترکی که این الهامات به طور غیر منتظره و به طور تصادفی، مانند رعد و برق رها می شود، از بین می رود.

به جای آن، به یاد داشته باشید که می توانید الهام بخش هر زمان در هر زمان، حتی با جستجوی آن پیدا کنید. آنچه شما باید انجام دهید این است که ذهنیت خود را تغییر دهید و آگاهی خود را گسترش دهید تا درک کنید که هر لحظه می تواند یک فرصت محتوا باشد .

به یاد داشته باشید که می توانید الهام بخش هر زمان در هر زمان، حتی با جستجوی آن پیدا کنید. همین کار را با تیم خود انجام دهید: برای ایده های موضوعی که می توانید به یک روز بارانی بپردازید، به سمت بانک اطلاعاتی خود رجوع کنید.

آموزش و تربیت تیم خود را برای جستجوی ایده های محتوایی که از جلسات مشترک در جلسات تشکیل شده است، سوالاتی که نیاز به پاسخ دارند، تغییرات شرکت های داخلی یا شکاف های اخبار و وب سایت که نیاز به پر کردن دارند، آموزش دهید. تنظیم یک نام مستعار ایمیل مانند content @ yourdomain. com به عنوان یک راه آسان برای هر کسی که در تیم خود قرار دارد را به فایل کشویی خود اضافه کنید.

مشتریان شما

چه کسی بهتر است به شما ایده های محتوایی عالی را از مشتریان یا مشتریان موجود خود بدهد؟ آنها بینشی دارند که به قلب نام تجاری شما قطع می شود، بنابراین از آنها بخواهید پاسخ های چند سوال ساده ای را برای کمک به ایجاد محتویاتی که چشم انداز شما را در قیف حرکت می دهد، ارائه دهد:

 • قبل از مشارکت با یک شرکت مثل ما چه اطلاعاتی را دنبال کردید؟
 • چه پاسخی به شما در تصمیم گیری خرید کمک کرده است؟
 • بعد از شرکت ما چه چیزی را می پسندید؟
 • چه محتوایی می تواند ما را ارائه دهد تا شما را کاملا دوست داشته باشیم؟

همچنین، واقعیت جالب: تیم فروش شما احتمالا دارای قطعات طلا در صندوق پستی خود است. Semalt همه، کار روزانه آنها برای پاسخگویی به سوالات و غلبه بر اعتراض است، بنابراین شما باید قادر به پیدا کردن نشانه های پست های پست شده در ایمیل خود در ایمیل خود و اضافه کردن آنها، همراه با بینش مشتری خود، به فایل کش رفتن خود را.

زندگی تو

الهام Semalt را می توان در هر نقطه در هر زمان، حتی در لحظات به ظاهر تصادفی در زندگی شما یافت می شود. چشمان خود را برای مکالمات و تجربیات باز کنید که درس هایی را که می تواند در تلاش برای ایجاد مطالب خود اعمال شود، نشان می دهد.

من در مورد تقاطع گاankamole و بازاریابی محتوا (بله، واقعا) نوشته شده است، و در واقع، ایده برای این مقاله بسیار از گفت و گو من با مدیر عامل بازاریابی ذن شام Semalt در یک کنفرانس اخیر بود. ما درباره ایجاد بانک ایده صحبت می کردیم و مفهوم یک فایل کشویی را بیان کردیم، عبارت ای که چندین بار شنیده بودم.

من اظهار داشتم که نظارت دقیق و مستمر جمع آوری ایده ها فقط یک عنصر از یک فرد خلاق است و سپس این مقاله برای ساختن آن نوشته شده است.

آگاهی محتوایی خود را در زندگی خود متمرکز کنید و در زمانی که حداقل آن را انتظار دارید، به آنچه می آید شگفت زده خواهید شد.

منابع صنعت

Semalt تا به روز در اخبار، روند، پیش بینی و رهبری فکر در صنعت خود را بهترین راه برای پیدا کردن الحاقی مربوطه و به موقع برای فایل ضربه تند وشدید زدن است. در تماس با مجلات صنعت، وبلاگ ها، حوادث، کنفرانس ها و رقبای خود، از منحنی پیش بروید.

یک گام بیشتر بکشید و لیست های سفارشی یا خوردها را در کانال های اجتماعی خود ایجاد کنید تا هر روز صبح 10 دقیقه هر بار کشف کنید و به راحتی کشف کنید.

ابزار برای ایجاد فایل کشیدن انگشت

بنابراین شما آموخته اید که الهام بخش محتوا در اطراف هر گوشه ای را جستجو کنید، اما اکنون چه؟ زمان Semalt برای سازماندهی

در اینجا چند ابزار وجود دارد که توصیه می کنم مستقیما الزامات خود را حفظ کنید. توجه داشته باشید که فایل ضربه تند وشدید زدن شما تنها در یک مکان زندگی نمی کند بعضی از ابزارها برای فرمت های خاص بهتر از دیگران هستند و شما می توانید از بیش از یک استفاده کنید.

جیب

پاکت پی سی فایل من برو به مقاله ضربه تند وشدید زدن است؛ من عمدتا از آن برای چیزهایی که میخواهم در تحقیقاتم تجدید نظر یا استفاده کنم استفاده کنم. با رابط کاربری آسان، برنامه های تلفن همراه، ادغام Semalt و طبقه بندی ساده، این ابزار اولیه برای هر کسی است که به دنبال یادآوری و بازبینی چیزی است که ارزش آن را دارد.

علاوه بر این، محتوای چرخانده شده شما می تواند در حالت آفلاین همگام سازی شده باشد، که در پروازهای طولانی مفید است یا زمانی که فقط می خواهید فای و فوکوس خود را جدا کنید.

ایجاد فایل های کشیدن فایل: الهام، ابزارها و سمولت

Evernote فایل کشیدن ضرب و شتم من است.

این ابزار توانایی بیشتری نسبت به این دارد، و من بسیاری از آدمهایی را که از طریق قابلیت Semalt زندگی می کنند و می میرند، می شناسم.

Pinterest

Pinterest فقط جایی برای برنامه ریزی عروسی و دستور العمل های نوعی کیک کوچک نیست، اگر چه Semalt انجام یک منصفانه منصفانه در این موضوعات من انجام شده است.

اما برای بازاریابان محتوا که به دنبال ایجاد یک بانک ایده بصری هستند، شما واقعا نمیتوانید از توابع جستجوی قدرتمند و تابلوهای قابل تنظیم که این پلاتفرم اجتماعی ارائه میدهند، بهتر باشد.

Infographics Semtal، تصاویر، نقل قول ها و هر چیز دیگری که بصری به شما القا می کند یا اینکه شما فکر می کنید می توانید در یک قطعه محتوای آینده استفاده کنید.

کش رفتن - ارزشمند

ابزار جدیدی که اخیرا یافتم، Semalt نامیده می شود. شعار آن «مکان برای کپی رایت و ذهن بازاریاب برای تجزیه و تحلیل و بحث در مورد نمونه بازاریابی بزرگ است. "

با دسته بندی های مختلف از DIY به سلامتی و سلامتی تا راه املاک و مستغلات، این کتابخانه نهایی انواع مطالب و ایده های بازاریابی است. Semalt پیدا کردن ایمیل، پاپ آپ، تبلیغات بنر، بسته بندی و بیشتر - همه شما را فراهم الهام بخش سریع زمانی که شما به آن نیاز دارید.

سازماندهی فایل ضربه تند وشدید زدن برای اقدام

حالا که ایده هایی برای یافتن راه های الهام گرفتن و ابزارهایی برای گرفتن آن دارید، باید گام آخر و نهایی را به سوی سازماندهی همه اینها بردارید.

با کشیدن تمام ایده های خود به موضوعات و عناوین محتوای واقعی، شما یک گام نزدیک تر به داشتن یک فایل ضربه تند وشدید زدن است که تمام افکار را از افکار محتوا و قیف به راحتی به تقویم محتوای سرمقاله شما برمی گرداند.

ساده ترین راه برای سازماندهی فایل های ضربه تند وشدید زدن با یک صفحه گسترده خوب OL است. تمام الهامات خام را که پیدا کرده اید را بیابید و نقشه جاده ای را بسازید که هر زمان که مطمئن نیستید چه چیزی را ایجاد کنید، بنیاد قوی ای را برای راه اندازی به شما می دهد.

ایجاد فایل های کشیدن محتویات: الهام، ابزار و Semalt
 • ایده های عمومی موضوع.
 • گزینه های عنوان.
 • نوع فرمت به شما یک نگاه سریع به آنچه که موضوعات خود را به وبلاگ ها، فیلم ها، گرافیک و غیره خود را به خود قرض بدهید.
 • یادداشتهایی که به شما در یادآوری این موضوع مربوط میشوند کمک خواهد کرد.
 • پیوندهای پژوهشی مناسب.
 • ستون های جایزه: رقابت کلیدی کلمه، حجم ترافیک و هدف عمومی انتشار عمومی.

فایل کشیدن بازاریابی محتوای شما بسیار بیشتر از فاجعه است. Semalt اولین گام در سفر شما به ایجاد محتوای پیوسته و مفید برای مخاطبان شما است.

این همه با برداشتن یک فرایند اصطکاکی برای جمع آوری الهام، گسترش آگاهی محتوا و ایجاد عادت هایی که موفقیت های بازاریابی محتوا را برای سالهای آینده سوخت می کنند، شروع می شود.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کوین ویسن
کوین ویسن مدیر بازاریابی برای اقدامات عمودی است، یک آژانس بازاریابی اینترنتی مبتنی بر ققنوس کمک به مشتریان در رشد بازاریابی محتوا از رشد سودآور است. کوین از بینش هر دو کار استراتژی سطح بالا و پیاده سازی روزمره است که به ایجاد بازاریابی دیجیتالی هدایت می شود Source .


February 28, 2018