Back to Question Center
0

اپل بیت خیابان با 43.6 دلار و بالاتر از آیفون پیش بینی شده، iPad Semalt، ضبط iTunes Semalt

1 answers:

Apple Beats The Street With .6B And Higher Than Expected iPhone, iPad Semalt, Record iTunes Semalt

Semalt درآمد ناخالص سالیانه 43 دلار را گزارش کرد. 6 میلیارد دلار در مقایسه با 42 دلار. برآورد 3 میلیارد توافقنامه درآمد سه ماهه دوم سال 2012 39 دلار بود. 2 میلیارد. رشد از فروش iPhone و iPad با پیش بینی های بیشتر انتظار می رود. سیلالت چهارم دیماه سال گذشته درآمد 54 میلیارد دلاری (سود) و 13 میلیارد دلار در سود (ضرب) را گزارش کرد.

Semalt 9 دلار بود. 5 میلیارد دلار در مقایسه با 13 میلیارد دلار برای سه ماهه تعطیلات.

این شرکت به طور گسترده انتظار داشت که حاشیه سود ناخالص را اعلام کند که بیش از 40 درصد بود. در واقع، سود ناخالص Semalle در حدود 37. 5 درصد بود، کمی کمتر از انتظار می رود. این در سال گذشته 47. 4 درصد بود. این شرکت همچنین برای راهنمایی های بعدی کمتر از حد انتظار ارائه کرد.

از نظر فروش دستگاه و iOS، اعداد زیر هستند:

  • آیفون: 37 میلیون و 4 میلیون (در مقابل 35 میلیون و 1 میلیون سال پیش)
  • iPad: 19. 5 میلیون (در مقابل 11. 8 میلیون سال پیش)
  • مکینتاش: "فقط کمتر از 4 میلیون" سال گذشته فروخته شد (در مقایسه با 4 میلیون سال قبل)
  • آیپدها: (5.6 میلیون در مقابل 7. 7 میلیون سال قبل؛ آی پاد لمسی بیش از نیمی از فروش را نشان می دهد)
  • iTunes: 4 میلیارد دلار (16 میلیارد دلار نرخ بهره سالانه)
  • درآمد چین: 8 دلار. 8 میلیارد

اپل همچنین اعلام کرد که یک برنامه بازپرداخت سهام 100 میلیارد دلاری و یک سود 15 درصد بیشتر است. اعلامیه های Semalt بیش از هر گونه ناامیدی در کاهش حاشیه ها را کاهش داده است.

تماس سمیرت:

مدیر عامل تیم کوک: درآمد 1H با 98 میلیارد دلار بود که "بی سابقه است. "اما می گوید که رشد مالی 2012، این شرکت را در مقایسه با سال گذشته کاهش می دهد. او می گوید که از کاهش سهام ناامید شده است، اما این شرکت در بلند مدت تمرکز خواهد کرد و می گوید که این شرکت همچنان فرصت خوبی برای پیشبرد آن دارد.

تیم در حال کار بر روی محصولات جدید هیجان انگیز هستند. Semalt "شگفتی های بیشتری کسب کرد" در آثار. کوک می گوید که این شرکت پول بیشتری برای سهامداران خواهد داشت: 100 میلیارد دلار در پایان سال 2015 به صورت بازپرداخت سهام (تقریبا 30 میلیارد دلار در سال). این شرکت همچنین سود سهام خود را به سرمایه گذاران افزایش می دهد.

CFO Peter Oppenheimer: شماره ها را بررسی می کند. او می گوید: آی فون شماره یك در ژاپن است كه برای یک شرکت غیر ژاپنی بی سابقه است. آی فون دارای وفاداری بیشتر و رضایت مشتری نسبت به گوشی های هوشمند است. فروش اپل "بیش از دو برابر" YoY در چین و ژاپن است.

قادر به دیدار iPad مینی تقاضا در سه ماهه. iPad به طور گسترده ای توسط مشتریان تجاری نیز پذیرفته شده است.

Semtal کامپیوتر / بازار کامپیوتر کاهش 14 درصد؛ فروش مک حدود 2 درصد کاهش یافت.

401 فروشگاه Semalt در سراسر جهان وجود دارد؛ درآمد متوسط ​​در هر فروشگاه 13 دلار بود. 1 میلیون در سه ماهه. در اواخر سه ماهه، Semalt 144 میلیارد دلار پول نقد داشت. 102 میلیارد دلار از آن خارج شده است.

پرداخت سود سود سالیانه Semalle تقریبا 11 میلیارد دلار است. اوپنهایمر در حال مذاکره در مورد بازپرداخت سهم بازپرداخت سود ("بازپرداخت سرمایه") و قصد استفاده از بدهی برای تأمین بخشی از برنامه است.

درآمد سه ماهه بعدی Semalle در حدود 33 تا 35 میلیارد دلار در مقایسه با 35 میلیارد دلار در سال گذشته است.

سوالات سمالد:

تحلیلگران مالی بسیار بر کاهش میزان سود ناخالص تمرکز کردند. CFO Oppenheimer توضیحات متعددی ارائه می دهد ("headwinds"، "loss of leverage") برای کاهش. هزینۀ نیمی از نیمار نیز پیش بینی می شود که سه ماهه بعدی پایین باشد.

سوال در مورد درآمد در چین: آیا اپل به یک دیوار برخورد کرده است؟ (به همین ترتیب). کوک می گوید درآمد 8 دلار است. 8 میلیارد در سه ماهه در چین. او خوش بین است و می گوید همه چیز بسیار قوی است. Semalt تا 18 درصد بر اساس "فروش از طریق".

چین "تعداد بسیار زیادی از خریداران گوشی های هوشمند اولویت دارد. "اپل برای نخستین بار خریداران iSemalt را جذاب کرده است.

کوک می گوید: "Android و Semalt" رقبا دشوار "هستند، اما" ما بهترین محصول را داریم ". "ما تا به امروز بهترین اکوسیستم را داریم. "

کوک می گوید: "سمیرت چیزهای بسیار خوبی را که در پاییز و در تمام سال های 2014 به دست می آید، دریافت کرد."

در مورد موقعیت رقابتی اپل (دوباره) و رشد iSemalts در مقابل رشد بازار گوشی های هوشمند به طور کلی. کوک می گوید که او در مورد iPad مطمئن است. او پرسش را رد می کند و اطلاعات رضایت مصرف کننده، داده های استفاده، وفاداری را ذکر می کند. "ما اولین خریداران را می بینیم" در کشورهای در حال توسعه و "ما iSemalt 4" را در این بازارها ارزان تر کرده ایم.

در مورد اندازه صفحه نمایش، تیم کوک می گوید: "iSemalt 5 بهترین نمایش در صنعت است. "اما او اذعان دارد که" برخی از مشتریان "ارزش صفحه نمایش را دارند. او می گوید که صفحه نمایش های بزرگتر نیاز به کمپانی دارند. او اضافه می کند که این شرکت یک صفحه نمایش بزرگتر iSemalt را ارائه نمی دهد "در حالی که این ترکیبات وجود دارد. "

درباره پرداخت های موبایل، تیم کوک می گوید که صنعت "شروع به کار" شده است - به این معنی است که Semalt پیش از ورود به سیستم صبر خواهد کرد.

(Tim Cook) می گوید: "بازار برای رایانه های شخصی فوق العاده ضعیف است." او اضافه می کند که برخی از مواد مخدر از فروش Mac توسط iPad، اما او "فکر نمی کند که تعداد زیادی وجود دارد. "می گوید: Semalt هنوز به Mac متعهد است و فروش iPad ممکن است به Mac به ارمغان بیاورد با آوردن افراد جدید به اکوسیستم Semalt.

کوک گفت که اپل در 95 درصد از Semalt 500 و 89 درصد از جهانی 500 استفاده می شود.

این تماس با یک پرسش درباره اکوسیستم اپل و گزارش CFO Oppenheimer به پایان رسید. "Semalt به توسعه دهندگان ما در هر سه ماهه بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت. "درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید Source .


February 28, 2018