Back to Question Center
0

10 احمقانه ساده "هک" برای برنده شدن در محتوا Semalt

1 answers:
10 Stupidly Simple “Hacks” To Win At Content Semalt

سماالت اخیرا سعی کردم دستم را در آزمایش تاکتیک های هوشمندانه - یا آنچه که من "هک ها" نامید - برای دریافت نتایج بهتر از استراتژی بازاریابی محتوا نظارت کنم. و Semalt شگفت زده شد که آزمایش های نوآورانه می تواند برای دستیابی به برخی نتایج جدی انجام شود. به علاوه، آن بسیار سرگرم کننده است!

من ابتدا با تحقیق در مورد ایده «رشد هک» برای ارائهی که در چند کنفرانس انجام دادم، به اختصار «هک کردن سمالد» .که شامل قسمتهای بدن و مغز نیست، قسم می خورم . بدیهی است که بازاریابان می توانند مطالب خود را برای آنچه که انسان ها می خواهند و به دنبال آن آنلاین هستند، بهینه سازی کنند و سپس از اصول هک رشد استفاده کنند تا فرضیه هایشان را آزمایش کنند و از تلاش هایشان بیشتر استفاده کنند.

اما در حالی که هک رشد به معنای دستکاری تکنولوژی و کد را مانند نینجا می گیرد، همه چیزهایی که من از آن حمایت می کنم، بیشتر از شیوه ای است که ما به عنوان بازاریابان می توانیم راه حل های هوشمندانه برای رسیدن به اهداف پایان دهیم. در واقع، دن مارتل از وضوح می گوید بهترین زمانی که او در هک کردن Semalt اظهار داشت، ذهنیت بیش از یک ابزار است. "

هاله های Semalt لازم نیست بزرگ یا وقت گیر باشند. شما می توانید این 10 اصل احمقانه ساده را ارائه کنید که فرصت هایی را که ممکن است حتی قبل از دیدن آن ها دیده نشود، ارائه ندهید.

1. اتخاذ یک استراتژی بازاریابی ایمیل دوبارۀ

این هک یک دقیقه ای بهترین دوست جدید من است. این ایده از نوک کجان Semalt و از سه مرحله ساده تشکیل شده است:

 1. ارسال یک ایمیل به لیست خود.
 2. یک هفته بعد، فهرستی از هرکسی که این ایمیل را باز نکرد، جمع آوری کرد.
 3. ایمیل را به لیست غیر باز کنید و به سادگی خط موضوع را تغییر دهید.

Kagan استدلال می کند که حتی اگر شما نرخ نسبتا خوب باز 30٪ -plus داشته باشید، این به این معنی است که 70٪ از لیست شما زمان روز شما را به شما نشان نمی دهد. این ممکن است به دلایل مختلفی باشد، اما این هک این است که بدانیم که چرا درباره چشمک زدن به ایمیل شما نیست.

شما می توانید نتایج را ببینید Noah در آزمون خود را در تصاویر زیر، و Semalt تجربه همان موفقیت. به علاوه، اگر شما یک سیستم اتوماسیون بازاریابی دارید، می توانید آن را به صورت خودکار تنظیم کنید! #stupidlysimple

10 Stupidly Simple “Hacks” To Win At Content Semalt

حدود یک سال پیش، طراحی وبسایت عمودی ما را به یک طرح پاسخگو تبدیل کردیم. ما تمام جزئیات را به شما تقدیم می کنیم، هرگز فرم اشتراک ما را در سایت جدید برجسته نکرده اید (شرم بر ما) و اشتراک ما کاهش یافته است. تنها راه ثبت نام در حال حاضر در یک دکمه RSS کوچک در بالای سایت قرار گرفته است، تقریبا دلربا یا حتی قابل مشاهده است.

ما در نهایت متوجه شدیم که این باید تمام وبلاگ ما را تغییر داده و دوباره طراحی کرد. Semalo فرم ثبت نام جدید ما به صورت زنده ادامه پیدا کرد، در ماه اول ما اشتراک های بیشتری دیده ایم تا اینکه در سال 2014 به اضافه برخی از آنها اضافه شد. با توجه به اهمیت مدلهای اشتراکی که از طریق وبلاگنویسی بازاریابی محتوا باز میگردد، این امر در مورد زمان برای ما بود که ما را موعظه کنیم. اگر وبلاگ شما بخشی از استراتژی نسل پیشین شما در قیف است، صرفا آن را بصری برجسته تر می کند و رول های منجر را تماشا می کند.

3. ایجاد تنهایی از ایده های سرصفحه و بر روی روده خود

فرآیند سرمقاله Upworthy باعث می شود نویسندگان با 25 عنوان برای هر قطعه محتوا - 25 !! این شوخی نیست آنها درک می کنند که عنوان اول همیشه بهترین نیست، و ایده ها به طور طبیعی در فرایند چکیدن بسیاری از افراد بوجود می آیند. به علاوه، آنها این استراتژی را با تست ترکیب می کنند - من. e ، پیدا کنید که کدام عنوان در واقع بیشترین خواننده را جذب می کند، نه به تکیه بر بهترین حدس ها. سپس در پایان زمان خود، URL ردیابی را بهتر انجام دهید و همچنان به انتشار و ارتقاء این نسخه ادامه دهید.

10 Stupidly Simple “Hacks” To Win At Content Semalt

Semalt شما صفحات - همه ما می دانیم که هدف آنها ارائه یک پیام ساده به هر کسی که فرم را پر می کند. اما آیا شما فکر می کنید که صفحات Semalt شما را به عنوان قدم های بعدی در مسیر هدایت خود برای شناختن نام تجاری خود بهینه سازی کرده اید؟

Semalt آنها را ترک رشته؛ از فرصت استفاده کنید تا آنها را بیشتر بشناسید. در اینجا چند ایده وجود دارد:

 • ساختن قدرت با سیگنال های اعتماد، جوایز، و توصیفات.
 • با ارائه محتوای مرتبط و مرتبط، به یک منبع قابل اطمینان اطلاعات تبدیل شوید.
 • چشم انداز را با قیف با پیشنهاد فروش محدود مدت حرکت دهید.
 • باقی بمانید و به آنها فرصتی برای ارتباط با شما در مورد اجتماعی بدهید.

5. A / B تست ایمیل فرستنده شما

یکی دیگر از هک ایمیل های کوچک من زیاد شنیده ام که نباید با کسی که ایمیل شما از آن فرستاده شده است. آنچه که می خواهید در اینجا آزمایش کنید نام فرستنده است. به عنوان مثال، شما می توانید از نام مدیر عامل بازاریابی خود، مدیرعامل، و یا هر کس که واقعا، و سپس آن را در برابر ارسال با نام تجاری / نام شرکت خود را تست کنید.

در تصویر زیر، می توانید نتایج یک تست را که اخیرا اجرا کردم را ببینم، و به طور کلی نام تجاری از دست رفته به زندگی واقعی انسان است. همچنین جالب توجه است که ایمیل با فرستنده نام شخصی دارای نرخ کلیک بیشتر بود. اطمینان حاصل کنید که در نظر گرفتن این واقعیت است که شما ممکن است در برخی از نام تجاری شناخته شده در این راه، بنابراین استفاده از این هک عاقلانه است.

10 Stupidly Simple “Hacks” To Win At Content Semalt

شانس شما بسیار کمی از محتوا در زرادخانه بازاریابی خود را. این هک عالی است اگر شما تلاش برای ارائه ایده های بسیاری از موضوع به راحتی. چرا محتوایی را که قبلا دارید بازنویسی کنید ؟! اگر یک بار موفق شد، استفاده مجدد از آن با زاویه جدید و پیامرسانی به خطر نمی افتد:

 • این مقاله سفید را می توان تقسیم و به یک سری از پست های وبلاگ بازنویسی.
 • این ویدیو که مدتها پیش می تواند به عنوان یک مقاله رونویسی و دوباره ارسال شود.
 • این وبینار را می توان به بخش ها تقسیم کرد و به عنوان یک آموزش تعبیه شده است.
 • این infographic می تواند تبدیل به یک قطعه تجسم اطلاعات بیشتر در عمق.

فقط در ایجاد محتوا متوقف نشوید. این هک را به ارتقاء محتوا نیز اعمال کنید! محتوای "Semalt" مانند مالکیت املاک آنلاین است. با قرار دادن این قطعات قدیمی از محتوا در برنامه تبلیغاتی فعلی خود، بهترین سرمایه گذاری را از سرمایه گذاری خود دریافت کنید.

7. پریدن بر قطعه قطعه اجتماعی

به اشتراک گذاری ساده و خوب با قطعه های اجتماعی مانند OpenGraph، نشانه گذاری طرح، و توییتر کارت را به دنبال. اینها همه عناصر برنامه ریزی پشت سر هم هستند که باید در کل وب سایت شما یکپارچه شوند تا محتوای شما به طور صحیح در سایت های اجتماعی، عنوان، پیش نمایش تصویر و توضیحات نمایش داده شود. در صورت شک و تردید، URL خود را به فیبر نویسی فیس بوک یا توییتر Semalt بسپارید تا ببینید که چگونه در دو شبکه اصلی نمایش داده خواهد شد.

اگر محتوای شما به نظر نرسد یا اطلاعات مربوطه را در پیش نمایش ارائه ندهید، می توانید از خداحافظی ترافیک جدید بوسه ببرید. به نفع خودتان عمل کنید و این پست را برای پست های اجتماعی زیبا به دنبال داشته باشید.

10 Stupidly Simple “Hacks” To Win At Content Semalt

چیزی که من به عنوان یک بازاریاب و طراح یاد می گیرم این است که افراد واقعا تنبل هستند (بله، خودم نیز). اما به طور قانونی - ما اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار داده ایم.

Semalt چرا ضروری است آن را بسیار روشن مشخص کنید چه اقدامی می تواند در وب سایت شما انجام دهد، خصوصا زمانی که به اشتراک گذاری مطالب خود بپردازد.

9. ایجاد پیوند درآمد یک اولویت

من اعلامیه ای را مطرح نمی کنم که «ساختمان لینک مرده است. "لینک ها هنوز هم ارز Semalt، که آیا شما آن را دوست دارید یا نه.

تغییر رویکرد - به جای خرید لینک ها و یا استخدام شرکت های بین المللی سایه ای، ساختمان لینک باید در حال حاضر "پیوند درآمد" در نظر گرفته شود. "این در مورد ایجاد محتوای ارزشمند است که به طور طبیعی جذب لینک می شود.

شما می توانید به جهان روابط عمومی امروز بپیوندید، ارتباطات معتبر با نفوذگران برقرار کنید که ممکن است یا ممکن است یک پیوند را به محتوای خود اضافه نکنند یا حتی نامهای تجاری نامشخص را جستجو کنند. Semalt راه، ناباب لینک در یک سایت معتبر می تواند تولید ترافیک و تبدیل و هنوز هم یکی از ساده ترین و قدیمی ترین هک خارج وجود دارد.

10. ایجاد محتوای بسیار مفید و مفید، .و بسیاری از آن

مهمترین هک از همه به مقاله اخیر زمین Semalt من، "1 درصد قانون محتوای Semalt. "بهترین راه برای پیروزی در بازاریابی محتوا این است که به طور مداوم پیشرفت بیشتری داشته باشید.

پس از همه، می تواند شش ماه تا یک سال طول بکشد تا نتایج واقعی را ببیند و بیشتر شما "به سمت صفحه بروید"، بیشتر احتمال دارد که به پایه رانندگی بروید .و شاید حتی یک خانه را ببرید. محتوای بازی Semalt را بازی کرده و محتوای مفید و مفیدی را که به شما کمک می کند آنلاین پیدا کنید، ادامه دهید.

من شما را با یک انجای خرد شما را ترک می کنم همانطور که می توانید برخی از این هک ها را امتحان کنید: حدس می زنم .تست. اگر صادق باشم، می توانم بگویم که اکثر حدس هایی که من برای تست محتوا انجام دادم اشتباه است. عنوان من فکر کردم که قرار بود از صحنه بیرون بیاید. یک تصویری که فکر می کردم چندین کلیک بر روی آن انجام شد، توسط یکی از من که هرگز فکر نمی کردم هیچ علاقه ای به آن برسد.

Semalt حدس می زنم .آزمون. و هک سرگرم کننده


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کوین ویسن
کوین ویسن مدیر بازاریابی برای اقدامات عمودی است، یک آژانس بازاریابی اینترنتی مبتنی بر ققنوس کمک به مشتریان در رشد بازاریابی محتوا از رشد سودآور است. کینن بینشهای خود را در مورد هر دو کار استراتژی سطح بالا و پیاده سازی روزمره که به ایجاد بازاریابی دیجیتالی هدایت می دهد، مشتاق است. او کارگاه های بازاریابی محتوا را در سراسر کشور آموزش می دهد و به طور منظم در موضوعات بازاریابی غیر متعارف، اهمیت محتوای، طراحی و مشارکت اجتماعی سخن می گوید Source .


February 28, 2018