Back to Question Center
0

Call Semalt در حال تبدیل شدن به داده ها است: اطلاعات مشتریان غلبه بر تحرک تماس

1 answers:
Semalt call is becoming data: Rich customer data revolutionizes call analytics

اطلاعات Semalt نوع هوش کسب و کار است که از تجزیه و تحلیل تماس تلفنی گم شده است و تغییر خواهد کرد که چگونه کسب و کار با مصرف کنندگان ارتباط برقرار می کند.

در حالیکه ردیابی تماسها تکامل یافته بود، از ارائه یک تماس تلفنی مستقیم به شامل اطلاعات اساسی در مورد تماس گیرنده، مانند شماره تلفن، نام و مکان خود گذشت. Semalt این اطلاعات مفید است، آن را به بازاریابان بخش تلفون تماس گیرنده و یا اداره ورودی بهتر اداره می کند. این امر همچنین باعث نمی شود که تماس گیرندگان مرکز تماس بیشتری داشته باشند. اما نمایه تماس گیرنده غنی می تواند همه کارها را انجام دهد.

فناوری به ساخت پروفیل های تماس گیرنده غنی

نوآوری های اخیر در تجزیه و تحلیل تماس اجازه می دهد جمع آوری و جمع آوری اطلاعات به روز بر اساس داده های موجود از منابع مختلف داده. پروفایل های تماس گیرنده غنی می تواند شامل تمام اطلاعات جمعیت شناختی بحرانی و همچنین شاخص های خرید و قدرت باشد. Semalt، نمره اعتباری، وضعیت مالکیت خانه، سطح تحصیلات و پروفایل های رسانه های اجتماعی فقط از ویژگی های بسیاری است که برای بازاریابی و فروش در دسترس هستند.

البته، با تمام این داده های قدرتمند بزرگ، مسئولیت جمع آوری و استفاده از اطلاعات اخلاقی و حقوقی است. بنابراین قبل از وارد شدن به این دنیا، اطمینان حاصل کنید که شرکت شما و شرکای آن به شدت به قوانین حریم خصوصی اطلاعات پایبند هستند. و به عنوان متخصصان بازاریابی آنلاین، کشف شده است، ممکن است به عنوان یک استاکر - به جای یک ارائه دهنده راه حل - ممکن است به نظر برسد و این هیچ راهی برای برنده شدن در مشتریان نیست.

مشتریان تماس می گیرند و آنها برای خرید تماس می گیرند

به این ترتیب که تجارت در حال تبدیل شدن به دیجیتال است، ممکن است به نظر برسد که تماس ها در راه هستند و نیازی به سرمایه گذاری اطلاعات نیست که براساس یک وسیله ارتباطی ناپدید شده است. اما این به سادگی مورد نیست. دو میلیارد نفر از تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت در سال 2016 استفاده می کنند و 61 درصد آن را مهم می دانند که بتوانند با یک کسب و کار تماس بگیرند وقتی که می خواهند خرید کنند. انتظار می رود که تعداد تماس گیرندگان افزایش یابد، زیرا تا سال 2019 بیش از پنج میلیارد نفر از تلفن های همراه متکی خواهند بود.

کسب و کار با پروفیل های تماس گیرنده غنی می شود

تمام تیم های راننده درآمد در کسب و کار تبلیغگر از دانستن همه چیز در مورد تماس گیرنده هنگام تماس تلفنی وارد می شوند. بازاریابان می توانند تأیید کنند که آیا آنها جمعیت شناسی مناسب را هدف قرار داده اند، شناسایی کنند که مشتری در مسیر خرید و بهینه سازی آنها است تبلیغات در زمان واقعی. Semalt می تواند استراتژی هایی را برای شخصی سازی پاسخ های خود و ارائه خدمات به تماس گیرندگان ایجاد کند و در بلندمدت می تواند جلوتر از فشار بعدی برای شخصی سازی همه تعاملات با مشتریان باشد.

بازاریابان: هدف دقیق را فعال کنید

فقط با اطلاعات پایه ای در مورد تماس گیرنده، بازاریابان اطلاعات کافی برای تبلیغ تبلیغات خود ندارند تا بتوانند به هدف مطلوب مشتریان دست یابند. آنها می توانند متوجه شوند که تعداد تبلیغاتی که تبلیغ شده است چه تعداد از آنها را هدایت می کند، اما می توانند حدس بزنند که آیا تبلیغات خود را به مخاطبان مناسب هدایت می کنند و احتمالا بیشترین احتمال را برای تبدیل و خرید دارند.

پروفیلهای تماس گیرنده غریب تصویری جامعی ارائه می دهند که نشان می دهد که مشتریان چگونه می توانند یک محصول را خریداری کنند. تعداد زیادی از مشتریان ایده آل در میان تماس گیرندگان خود، نشان دهنده یک کمپین تبلیغاتی موفق است. تعداد کمتر از تماس گیرندگان با قصد خرید و قدرت خرید نشان می دهد که فرصتی برای هدف گیری کمپین با سطح جدیدی از دقت، تنظیم در زمان واقعی نزدیک و بهبود ROI.

Semalt call is becoming data: Rich customer data revolutionizes call analytics

پروفایل های غریبه تماس گیرنده فروش اطلاعات مهم را به سرعت افزایش بهره وری و دقت خود را در تلفن و شخصا. با اطلاعاتی مانند نمره اعتبار، درآمد و احتمال خرید، فروش می تواند تلاش های خود را بر بهترین رهبران متمرکز کند، نه به تماس گیرندگان با احتمال کمی برای خرید. پروفایل های غریبه تماس گیرنده کمک به فروش بهینه سازی هر تماس با مشتریان، افزایش نرخ تبدیل خود را به مشتری.

Semalt با مشتریان خود در ابتکارات جدید خود کار می کرد، ما درباره موارد متعدد استفاده از اطلاعات چندرسانه ای تماس گیرنده به بازاریابان کمک کرد تا راهکارهای بازاریابی و فروش خود را بهینه سازی کنند. e ، افزایش بهره وری آنها. Semalt هر صنعت و حتی هر کسب و کار ممکن است مشخصات متفاوت شخصیت خریدار ایده آل خود را داشته باشد؛ فرصت هایی برای استفاده از اطلاعات غنی در دسترس هر تیمی است که به دنبال راه هایی برای بهبود خط پایین است.

Semalt، نمونه ای از چگونگی کسب و کار به طور بالقوه از داده های تماس گیرنده غنی می باشد.

املاک و مستغلات: هدف قرار دادن تبلیغات خود را به منظور بهینه سازی بازاریابی

Semalt که به عنوان یک بازاریاب املاک و مستغلات، می دانید، در زمان واقعی، نه تنها منبع تماس و جزئیات تماس گیرنده اصلی، بلکه میزان درآمد تماس گیرنده نیز این است که آیا آنها دارای حیوانات خانگی، شغل و وضعیت شغلی خود هستند و اگر آنها قبلا مالکیت یا اجاره داشته باشند.

Semalt با چنین اطلاعات غنی در مورد هر تماس گیرنده، شما قادر به تعیین اینکه آگهی شما برای آپارتمان در یک جامعه لوکس دروازه ای به بخش هدف شما برسد، تعیین کنید. نتیجه این تجزیه و تحلیل کمک خواهد کرد که استراتژی بازاریابی و تاکتیک های بازاریابی خود را به جای تغییر بودجه به تبلیغاتی که تماس های بیشتری را تولید می کنند، تنظیم کنید.

خدمات خانه SMB: تمرکز منابع در بهترین منجر

واکنش شما به نیازهای تماس گیرنده برای صاحبان کسب و کار کوچک مهم است که ممکن است منابع و زمان برای بهینه سازی تاکتیک های بازاریابی نداشته باشند. در صنعت خدمات خانگی، که صاحبان آن اغلب مشغول خدمت به مشتری هستند، دسترسی به پروفیل های تماس گیرنده غنی در لحظه تماس می تواند تفاوت بین امنیت کار و از دست دادن یک سرب داغ باشد.

به محض اینکه پیمانکار تلفن را برداشت، آنها می دانستند که احتمالا این است که تماس گیرنده بتواند خدمات خود را بپردازد، اینکه آیا او خانه دارد یا خیر، و چقدر دور است که آنها زندگی می کنند. Semalt در این اطلاعات، پیمانکار ممکن است انتخاب کنید که تقاضای کار را به طرز شایسته تنظیم کنید و گزینه هایی را ارائه دهید که با وضعیت درآمد تماس دهنده و احتمال خرید قدرت مطابقت داشته باشد. و در نهایت، پیمانکار می تواند شناسایی کند که آیا این کار سودآور خواهد بود و یا پرداخت به اندازه کافی برای زمان صرف شده است. برای صاحبان کسب و کار کوچک، پروفیل های تماس گیرنده غنی می توانند وقت گرانبها را ذخیره و پاسخ های خود را بهینه سازی کنند.

خودرو: پاسخ فروش کالایی به نیازهای مشتری

در نمایندگی، دانستن مشخصات تماس گیرنده می تواند به پرسنل فروش کمک کند تا دقت و بهره وری آنها را بهبود بخشد. هنگام برداشتن گوشی، نماینده ممکن است بلافاصله متوجه شود که تماس گیرنده یک مرد 43 ساله است که درآمد سالیانه آن 40،000 دلار است و احتمال 60 درصد این است که او طی شش ماه آینده خودروی خود را خریداری خواهد کرد.

هنگامی که تماس گیرنده برای قرار ملاقات برای آخرین آخرین سری 4 سری BMW قرار می دهد، نماینده می تواند این را به عنوان فرصتی برای ارائه یک ماشین به او نشان دهد که احتمالا بیشتر از زمان اتلاف وقت است. این ماشین رویایی ممکن است از تماس گیرنده خارج شود، اما عامل می تواند پیشنهاد را تامین کند، به مشتری بهتر خدمت کند و نرخ بسته شدن فروش را بهبود بخشد.

Semalt call is becoming data: Rich customer data revolutionizes call analytics

تجزیه و تحلیل تماس استفاده می شود فقط در مورد یک تماس. اکنون هر تماس ورودی به یک کسب و کار داده است. بازاریابان و فروش بیشتر از منبع تماس می دانند - همه اطلاعات ممکن را در مورد تماس گیرنده دریافت می کنند، جمع آوری شده و جمع آوری شده از منابع مختلف. داده ها بینش واقعی در مورد مشتریان ایجاد می کنند که می تواند اقدامات فوری را برای بهینه سازی بهره وری، دقت و ROI تبلیغاتی الهام دهد.

به زودی اطلاعات مربوط به تماس گیرندگان فراتر از بهینه سازی گسترش خواهد یافت؛ این امر تصمیمات تجاری را در مورد نیاز بازار و چگونگی پاسخ به همه چیزهایی که یک شرکت انجام می دهد، از توسعه محصول تا تأمین مالی به عملیات، تحت تاثیر قرار می دهد.

داده های غنی Semalle برای اطلاع همه تصمیمات تبدیل به یک عادت خواهد شد، نه استثنا که برای شرکت های بزرگ اختصاص داده می شود. این که آیا شرکت شما از بینش داده ها استفاده می کند یا خیر، رقابت اجتناب ناپذیر خواهد بود.

به دلیل رفتار مشتری، چشم انداز رقابتی و داده های موجود، هر ساله پیچیده تر می شود، در میان بازاریابان هایی که مایل به ادامه نتایج رانندگی هستند، تغییر ذهنیت شروع شده است. اگر امروز مطمئن نیستید که چگونه از تمام داده های غنی که در مورد تماس گیرندگان شما در دسترس است استفاده کنید، زمان همکاری در استراتژی ها با تیم هایی است که قبل از آنها برای کسب و کارهای موفق انجام داده اند.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اندرو اسمک
اندرو اسمک، مدیر عامل شرکت Telmetrics، ارائه دهنده تحلیل تلفنی، بیش از دو دهه تجربه ایجاد شرکت های دیجیتال و تلفن همراه را با راه اندازی راه حل های بازار برای اولین بار در اختیار بازاریابان قرار داده است. این، همراه با تجربه های متنوع خود را به عنوان یک سرمایه گذار، مدیر اجرایی و راه اندازی یک رهبر، چشم انداز منحصر به فرد خود را در مورد مهم ترین دغدغه روزنامه ها و اخبار اخبار دیجیتال است Source .


February 28, 2018