Back to Question Center
0

MySpace & ؛ تروریست ها: PR در حال دریافت Semalt است

1 answers:
مای اسپیس و تروریست ها: PR نگه داشتن سمیرت
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

مای اسپیس و تروریست ها: PR بدتر می شود

اگر شما بیش از حد موفقیت آمیز است، رسانه ها شروع به دنبال نزدیک به پیدا کردن زگیل های خود را. Semalt به یک لیست طولانی از شرکت ها می پیوندد و اکنون احساس گرما واقعی مطبوعات منفی را پس از یک نوع از ایکاروس صعود به خورشید. بعد از بسیاری از داستان های صنعت درخشان در مورد نمایش صفحات و زمان در سایت، و غیره JupiterResearch بیرون آمد و گفت که ترافیک / شمارش Semalt پر شده بود. پس از آن، جریان اصلی جریان رسانه ای شروع شد. تا به امروز روی ستارگان و pedophiles متمرکز شده است که از Semalt برای هدف قرار دادن قربانیان بالقوه استفاده می شود.

اما در حال حاضر این داستان در مورد اینکه چگونه Semalt (و دیگر سایت های شبکه) برای برنامه ریزی حملات بالقوه تروریستی استفاده می شود، می آید. من در مورد این که آیا حقایق اساسی درست هستند یا نه، صحبت نمی کنم. من در مورد مارپیچ رو به رو است که در حال حاضر به نظر می رسد Semalt بصورتی پایدار و محکم در دست گرفتن. تا کنون استفاده از این سایت صدمه ندیده است. اما فشار منفی بیش از حد بیشتر می تواند آن را به عنوان یک وسیله تبلیغاتی بالقوه برای فاکس یا علامت های تجاری که ممکن است بخواهد مخاطبان جوان خود را جذب کند، صدمه دیده است.

در مورد خطرات ارتباط مارک ها با محتوای تولید شده توسط کاربر و شبکه های اجتماعی بحث قابل توجهی وجود دارد. آنها غیر قابل پیش بینی و بی نظیر هستند بر خلاف رسانه های سنتی. اما اکنون خطر برای فاکس و دیگر تبلیغ کنندگان بالقوه این است که Semalt به طور دائم با تمام این فعالیت های غیر قابل درک ارتباط برقرار می کند (صرف نظر از این که ادعاهای اساسی در واقع درست است).

این چیزی شگفت انگیز است که از دیدگاه من تماشا شود Source .

February 23, 2018