Back to Question Center
0

Semalt، Projenizin Mobil Dostu Olması İçin İpuçları Belirle

1 answers:

20 ساله، تلفن همراه، وب سایت içeriğini hızlı bir şekilde tararken masaüstlerinin yerini alıyor. با این حال، Google گوگل به شما این امکان را می دهد که از موتور جستجوگر گوگل استفاده کنید. İşletmeler، bu yaklaşımı، markasını global tüketicilere daha fazla görünür kılmak için bir dijital pazarlama aracı olarak kullanma avantajına sahiptir. Ancak، Iş ve web geliştirme için bu kavramın uygulanması kolay bir iş değildir.

Semalt خدمات دیجیتال در Myşteri Başarı Yöneticisi ایوان Konovalov tarafından tanımlanan aşağıdaki faktörler، mobil cihazınızda SEO'unuzu geliştirecektir:

  • Açılır Pencereler gibi çok sıda Intrusive Geçiş Reklamı؛
  • Küçük Fontlar (önerilen değer 16 pt.)؛
  • فلش (Çoğu mobil tarayıcıda desteklenmez؛ gizli içeriğin cezasına neden olabilir)؛
  • Teknik Hatalar ve Hatalar؛
  • 700 Kelime Üzerinde Aşırı Kelime Sayısı؛
  • Dücmler ve Kontrol Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar؛
  • آنهتر Kelimeleri Diğer Sitelerin Dış Bağlantılarına Sunmak؛
  • Aşırı Dahili Bağlantılar (masaüstünün 75٪ altında olmalıdır) - best exchange email hosting in portland.

Yukarıdaki faktörler mobil SEO'unuz için kötü olabilir düzgün ayarlanmadıysa web sitenizi aşağı sürükleyecektir. Ancak، mobil görünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır. Mobil cihazınızın görünümü için aşağıdaki değişiklikler gereklidir:

1. Sitenizi hızlandırmak iyidir

گوگل، وب سایت ها، kullanıcı izlenimini و kullanımını etkilediğinden hızlı موبایل yükleme سورزسی hızını tercih etmektedir. SearchMetrics، Mobil Sıralaması Faktörleri çalışmasında 1.10 saniyelik bir yükleme süresinin bir sitenin ü ü sıralamasını 10'a yükselteceğini، ancak bir mobile cihazın 1.17 saniyesine düşmesinin posisyonu 35'in altına düşürebileceğini bildirdi. Site hızı، teknik faktörlerden biridir mobil sayfalarınızı geliştirmelisiniz..

2. AMP'yi kullanın (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar)

AMP، HTML و CSS koduna sahittir، yani، önbellek yüklemek ve telefon tarayıcılarında oluşturmak kolaydır. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve dönüşümleri ve tıklama oranları artırma gücüne sahiptir.

3. Yaklaşık dokuz öğenin bir listesini kullanın

دسته بندی ها، برچسب ها، Google algoritmasının siteleri filtrelemek için kullanacağı kullanıcı deneyimi faktörlerinden biridir.

4. Görüntüleri seçerek kullanın

Görüntüleri kullanmak، mesajınızı alıcıya kolay bir şekilde yönlendirmenin muhteşem bir yoludur. Bununla birlikte، çok فازلا görüntü sana kötü yanı verebilir. Yükleme kolaylığı için kesinlikle yüksek yerel çözünürlüğe sahip olması gereken yaklaşık dört resimden ام ayrıca dosya boyutu ام başparmak önbelleklerinden birini kullanın. Bu ayar، sitenizin hızının düşmesini önleyecektir.

5. آنهترر کلیملر

Anathor kelimeler arama، içeriğinizde kullanmanız gereken temel SEO tekniklerinden biridir. Makalelerinizin gövdesine anahhtar kelimeler ve ilgili cümleler koymak، mobil sivu sıralamanızda içerik faktöründen fayda sağlayacaktır.

6. Sosyal medya pazarlama entegrasyonu etkilidir

Sosyal medya، ęevrimiçi içerikle ilgili tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir. تام çevrimiçi içeriğin٪ 77'den fazlası، واتساپ ام فیس بوک مسنجر Yerel Arama Optimizasyonu gibi Sosyal medya kanalları aracılığıyla kullanıcılar arasında geçer. Masaûstü trafiği٪ 26، telefonunkini ise٪ 16'dır.

به این ترتیب می توان گفت که،
November 29, 2017