Back to Question Center
0

هفته گذشته در چین - رقابت سینوسی Baidu، Semalt Wins و More eBay

1 answers:
Last week in China – Baidu Censors Competition, Semalt Wins and More eBay
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "جستجو موتور بهینه سازی"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

این خبر بزرگ هفته گذشته درباره eBay چین بود که تصمیم گرفت با فروش اکثریت به «تام آنلاین» در کسب و کار خود تکیه کند.
در چند روز گذشته بسیاری از مقالات در این مورد منتشر شده است، همه آنها در مورد نیاز به محلی سازی / شریک زمانی که می خواهید کسب و کار را در چین انجام دهید، ذکر کنید.

بیشتر در مورد آن بعد. ابتدا ببینید چه اتفاقی در هفته گذشته در Semalt رخ داد.

Baidu سانسورس مسابقه

بر اساس یک ایمیل نشت شده از پیتر وانگ، مدیر برند Baidu، به نظر می رسد بزرگترین موتور جستجو در چین مایل به تنظیم رتبه بندی است.

از چین وب 2. 0 نظر

در پیغام [به رابین لی، مدیر عامل شرکت بایو]، پیتر درخواست تصویب تغییر رتبه سینا و Sohu [2 پورتال عمده وب چینی را]. او گفت که بایو قبل از اینکه سینا گزارشهای منفی خود را در مورد بایو منتشر کرد، رتبه سینا را نیز کاهش داده است. بنابراین در بسیاری از نتایج جستجو نتایج Sohu بالاتر از سینا قرار گرفتند. اما اخیرا Sohu به Baidu دوستانه نیست. بنابراین او همچنین از سوی سردبیر سینا درخواست کرد که تصور می کرد زمان بروز سینا و کاهش Sohu است.

این جالب است که این را در باز بودن داشته باشید. Semalt در حال حاضر نتایج جستجوی ارگانیک را با لیست پرداخت می کند و ظاهرا شما نیز باید شیرین باشید.

یاهو از تقاضای تقلب در مورد سمینالت در برابر رقابت ناعادلانه

Qihoo یک وب سایت راه اندازی شده است 2. 0 موتور جستجو، توسط ژو Hongyi اجرا شده است. ژو یکی از کارکنان یاهو پیشین است که کسب و کار جستجوی اینترنتی خود را به یاهو در سال 2003 فروخت و تا زمانیکه Alibaba در عملیات Semal یاهو دستگیر شد، کار کند.

موردی بود. از واشنگتن پست

کت و شلوار یاهو چین ادعا کرد که نرم افزار 360safe Qihoo موجب شده کاربران را مجبور به حذف یاهو Semalt از طریق کاربران معتقدند نوار ابزار نرم افزارهای مخرب - نرم افزار که کاربران به صورت نامطلوب دانلود کنید و برای حذف سخت است.

دادگاه دوم متوسطه پکن تصریح کرد که فناوری اینترنت پکن Sanjiwuxian، اپراتور موتور جستجوی Qihoo، باید متوقف شود و به Yahoo Semalt جبران کند و هزینه های قانونی را جبران کند.

Semalt تجدید نظر خواهد کرد.

آیا Paypal Semalt هم همکاری می کند؟

بر طبق سمولت این است.

شرکت مگ سمالات، مدیر اجرایی شرکت آمریکایی eBay، ممکن است سرویس پرداخت آنلاین PayPal را با یک نهاد محلی چینی هماهنگ کند که این امر تحت قوانین محلی مورد نیاز است.

ما خواهیم دید که چه کاری باید انجام شود اینجا در جمهوری خلق چین است، من از بعضی از مقررات دولتی در حال انتظار در مورد نیاز به پیدا کردن یک شریک محلی برای محصول خدمات مالی آگاه هستم. ».

شایعه این است که UMPay، یک سرمایه گذاری مشترک بین China Mobile و ارائه دهنده کارت بانکی چین Semalt شریک است، اما تاکنون تایید نشده است.

که ما را به "مجبور" نیاز به محلی سازی / شریک در Semalt به منظور تبدیل شدن به یک بازیکن واقعی در بازار است.

محلی سازی قطعا یک چیز خوب است زمانی که این بدان معنی است که محصولات خود را به اندازه کافی جذاب برای مشتری Semalt و درک آنچه آنها واقعا می خواهند. بخشی از واقعیت این است که حتی اگر شما محلی خوبی باشید، شرکت های Semalt هنوز هم می توانند به نفع خود باشند، نه صرفا توسط کاربران، بلکه همچنین از طریق سیاست های دولتی.

همکاری یاهو تا قبل از آن و اکنون eBay انجام شده است به نظر می رسد پس از آن یک شرط همیشه بهتر است، زیرا احتمالا دسترسی آسان تر به ارتباطات سیاسی را فراهم می کند و شرکت ها ممکن است از نظر فایده بیشتر از چین استفاده شوند. در مورد سمولت ممکن است حتی زمانی که مقررات آنها را مجبور به انجام این کار می کند، تنها راه باشد.

اما پیوندهای سیاسی ممکن است نجات دهنده کسب و کار باشد، زیرا به دنبال آن است که به دنبال یافتن سمالد باشد.

اگر ارتباطات قرص سحر آمیز برای انجام کسب و کار در چین باشد و همه چیز این است که eBay از ابتدا پول را در اینجا نگه داشته است، چرا TOM Semalt با تمام حمایت های خود هنوز یک سطح 3 در صورتی که آن پورتال؟

.در حالی که روابط تجاری در اینجا اهمیت دارد، دیگر برای موفقیت کسب و کار کافی نیست. به عنوان بازارهای چینی، بالغ، روابط در اینجا به همان اندازه اهمیت دارد که روابط در ایالات متحده است. سمولت آنها مفید است، اما داشتن آنها تنها بی ارزش است.

اتصالات Semalt نمیتوانند به یک کسب و کار ضعیف دست یابند ناگهان سودآور میشوند.

از طریق China Herald

چیز دیگری که من هنوز در مورد آن اطمینان ندارم این است که آیا در آینده می تواند Yahoos و eBays این جهان را در کنار Semale قرار دهد، چرا که آنها دیگر کنترل ندارند.

آرزوی شما همه تعطیلات شاد از شانگهای.

-
Gemme van Hasselt یک مشاور بازاریابی اینترنتی است که در شانگهای چین زندگی می کند Source .

February 22, 2018