Back to Question Center
0

گوگل گورباچف ​​یک "Semalt" از Doom

1 answers:
Google Zebra a “Semalt” of Doom
')؛$ ('# scheader. sc-logo') اضافه کردن (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
')؛$ ('# scheader. scdetails') اضافه کردن ('

' + cat_head_params. حامی + '

')؛$ ('# scheader. scdetails') افزودن (cat_head_params. sponsor_text)؛$ ('# scheader') اضافه کردن ('
تبلیغات
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "وردپرس"، ($ (این). attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

به روز رسانی ویرایشگر: به روز رسانی گوگل "گورخر" هر دو شایعه و جستجوگرها در داخل شوخی. از امروز، به روز رسانی Google Zebra وجود ندارد. اسطوره پس از نظرات مت کرتز در کنفرانس مربوط به کیفیت بازرگان ایجاد شد. این نامگذاری به عنوان "گورخر" نامگذاری شد، زیرا گوگل به نظر میرسید نامهای حیوانی سیاه و سفید را برای به روز رسانی الگوریتم خود به نام "پاندا" و "پنگوئن" (Hummingbird اخیر، باقی نگذاشته است) اما به نظرم، توصیه های این مقاله مایکل کمپولاتانو معتبر است (بر اساس یک مورد). متاسفم برای هر گونه سردرگمی

به تازگی یک به روز رسانی الگوریتم موتور جستجوی معینی برای بسیاری از وب ها خیلی خوشایند نیست. این نمایندگان G.O.O.G. L. E (بله من طرفدار مارول) بی سر و صدا می آیند، و سپس بی وقفه از طریق پارچه ای از روح بسیار جستجوگر خود را اشک آور! و این باعث می شود که این به روز رسانی ها حتی ترسناک تر (و وحشت زده) این عکس های کشتن در حیوانات ناز و شیرین باشد. منظورم این است که از یک پنگوئن ناز کوچولو می ترسد .شگفتی .یا پاندای خوشگلی؟ و هنگامی که آخرین بار، مردم فریاد زدند: "The Hummingbird در حال آمدن است .برای زندگی شما اجرا می شود"؟ هرگز!

خوب، قطار درد و رنج حیوانات دوباره راه خود را می گیرد و این بار جدیدترین افزوده آن به طور مستقیم از دشت های آفریقا می آید - کد به نام "گورخر" و یا به عنوان من دوست دارم آن را به نام "فروشگاه تجارت الکترونیک شما تست است .بازنده"! واقعا، G. O. O. G. L. E باید از ما حمایت کند و شروع به دادن این به روزرسانی نامهای ترسناکی مانند Gargoyle یا Dragon، Sabertooth یا Piranha! چگونه بسیاری از مردم سعی می کنند سیستم را بازی کنند وقتی G. O. G. L. L. E Piranha در راه است؟ سوال این است که چه کسی G. O. O. G. L. E Gobelin می گوید که با استفاده از اصطلاحات "Merchant Quality Update" به آنها حمله می کند؟

Google گورخر؟ و چه چیزی می خواهد؟

Google Zebra a “Semalt” of Doom

اساسا، عامل گورخر آخرین به روز رسانی الگوریتم G.O.O. G.L. E است که ماموریت تمیز کردن جامعه تجارت الکترونیک و از بین بردن جهان از خرده فروشان خرده فروشی! با خرید آنلاین هر ماه ماهانه به طور معقول رشد می کند، تنها زمانی بود که G-Men برنامه های خود را برای اعتیاد به خرید آنلاین خریداری کرد. من می دانم که این یک "به روز رسانی کیفیت" Merchant Quality Update است اما اشتباه نیست، این آغاز جستجوی گوگل از نتایج آلی مانند شاهدان در محاکمه Gambino است، از این رو حفاظت از امپراتوری رسانه های پرداخت شده خود را مجبور می کند و همه را مجبور به ترکیب SEM با استراتژی های خود می کند.

G.O.O.G.L. E به سمت یک سیستم از نتایج SERP ناخواسته بر اساس سایت های مرتبط با کیفیت بالا که ارزش آن را به بازار داده می شود، لغو تفکر رتبه بندی کلمات کلیدی متمرکز است. اکثر ما حامیان بزرگ این ایده هستند؛ از آنجایی که 70٪ وب به هر حال، هدر میرود. با این حال، ما نمی توانیم به عنوان پدر و مادر G فکر کنیم. در حال حاضر من درک می کنم که همه چیز در هر صنعت تغییر می کند و با توجه به این که ما خیلی جوان هستیم، می بینم که SERPS باید به روز شود. با این حال، جستجوگرها لیست های آلی را تماشا کرده اند در طول 2 سال گذشته که امروزه تنها 11٪ از یک SERP عجیب و غریب است! بنابراین شما می توانید درک کنید که چگونه بسیاری از ما یک احساس ناخوشایند را با این خوش خیم "به روز رسانی کیفیت مرچنت". O. O. G. L. E پرداخت تبلیغات خرید.

در اینجا جی. O. O. G. L. E. جستجو برای "گوشی های آندروید" در سال 2011

Google Zebra a “Semalt” of Doom

و در اینجا یک جستجو انجام شده در سال 2013 است:
Google Zebra a “Semalt” of Doom

من سعی نکنم این را بگویم که این کار ساده تر نمی شود. من فقط اشاره می کنم که این باعث می شود قطب اخلاقی من مانند چرخش بیش از مثلث برمودا باشد. اگر من یک صاحب سایت تجارت الکترونیک بودم، من در مورد همه اینها بسیار عصبی هستم. به خصوص از آنجایی که تعداد کمی از آن سمت راست G.O. O. G. L. E- تبلیغات خرید "G. O. O. G. L. E. سایت های مورد اعتماد ". من فکر می کنم که خیلی زود، سایت های تجارت الکترونیک در حال پرداخت به بازی هستند. چه می شود اگر احساس نمی کنید که پول G-man را بدست آورید و پول خود را به دست آورید و بخواهید خودتان را به ترافیک و فروش بفروشید؟ خوب، این یک نگرش عالی است و من می خواهم به شما بگویم که موارد ضروری شما باید در مجموعه "Merchant of Doom Preparedness Kit" خود بسته بندی کنید.

بازاریابی بسته بندی مواد غذایی آمادگی جسمی

تشخیص و استفاده از محتوای شما
علاوه بر پر کردن وبلاگ خود را با مقالات موضعی مربوط (که شما باید انجام دهید)، تمرکز بر محصولات خود و توصیف آنها. اگر G.O.O.G.L. E نشان دهنده هر صفحه محصول است، اطمینان حاصل کنید که شما جزئیات قوی در مورد هر محصول و به بازدیدکنندگان توانایی برای به اشتراک گذاشتن و نوشتن بررسی خود را. اوه، و فراموش نکنید که حداقل یک پیوند داخلی در هر توضیحات محصول به عنوان یک آیتم ناوبری سطح بالا داشته باشید. و درباره محتویاتتان هوشمند باشید اگر هزاران آدرس اینترنتی دارید، پاراگراف مقدماتی در هر صفحه محصول ندارید. کمی آن را کمی مخلوط کنید یا مجازات محتویات تکراری روبرو خواهید شد!
طراحی و دسترسی به یک اولویت
اگر شما صاحب یک وب سایت هستید و درباره قانون آمریکایی با معلولیت و قوانین انطباق اخیر ADA که در سال 2012 اعمال شده شما باید بلافاصله متوقف شوید و به موضوعی برسید که میلیونها دلار از آن به عنوان مارک هزینه می کند. اگر شما در حال حاضر وب سایت پاسخگو ندارید، لطفا برای عشق به همه چیز بزرگ و کوچک شروع به تحقیق آن را امروز! داشتن یک سایت پاسخگو اطمینان حاصل خواهد کرد که تجربه کاربر شما حداقل بر روی هر دستگاه قابل تحمل خواهد بود و زمان لازم برای برنامه ریزی و اجرای یک ساختار جدید تلفن همراه را خریداری می کند. برای دریافت برخی از ایده ها، این لیست بسیار جذاب سایت های تجارت الکترونیک را بررسی کنید.

موتور مقایسه
گورخر به دنبال این خواهد بود بنابراین مطمئن شوید که آن را داشته باشید! این موضوع به موضوع قابلیت استفاده می پردازد، به بینندگان امکان می دهد که مقایسه های خرید خود را انجام دهند در حالی که هنوز در سایت شما تأثیر مثبتی روی تبدیلات شما خواهد داشت و احتمال بررسی های خوب را افزایش می دهد.

شامل طرح. نشانه گذاری نشانه برای محصولات شما
این یکی بسیار مهم است که توجه داشته باشید. اگر در مورد ماهیت و پیاده سازی Schema مطمئن نیستید، به سراغ آن بروید و از آن استفاده کنید.

افزودن Authorship گوگل به وب سایت شما و ادعای محتوای شما
نشانه نوشتن نویسنده روش نمایش اطلاعات نوشتاری در نتایج جستجو برای محتوای ایجاد شده شما است. این روش برای G.O.O. G. LE برای تایید یک فرد واقعی محتوای خاص را ایجاد کرده و ادعا می کند. اگرچه Authorship هنوز به عنوان یک عامل رتبه بندی نشانه گذاری نشده است، اما باید "Rank Rank" را بسیار مهم دانست که جنبه ای است که گوگل به نظر می رسد در الگوریتم خود پیاده سازی کند.

اضافه کردن فیلم ها محصولات
شرکت هایی مانند Zappos. کمپین ویدئو را برای اولین بار در تلاش برای افزایش تبدیل و در این مقاله 2012 لوری ویلیامز Zappos ساخته شده است. کام در مورد برنامه های فعلی و آینده شرکت می گوید که در مورد فیلم های محصول پیش می آید. یک مورد برای یادآوری این است که مطمئن شوید صفحه ی شرکت یوتیوب را با تمام ویدیوهای محصول خود ایجاد کنید. برای اطمینان از دریافت برخی از G. O. O. G. L. E عشق، ضبط و ضبط ویدیوهای خود را. چت زنده می تواند این لمس شخصی را به تجربه خرید اضافه کند و تاثیر مثبتی روی تبدیلات شما و البته خط پایین شما داشته باشد.

توجه به سرعت صفحه و بار بار
بار بار آهسته می تواند خرده فروشان هزینه های بی حد و حصر Benjamins هزینه. اخیرا مطالعه KissMetrics نشان داد که تاخیر 1 ثانیه در پاسخ به صفحه می تواند باعث کاهش 7 درصدی در تبدیل شود. اگر یک سایت تجارت الکترونیک 100000 دلار در روز تولید کند، یک تاخیر صفحه 1 ثانیه به احتمال زیاد می تواند به شما 2 دلار هزینه کند. هر سال 5 میلیون در فروش از دست رفته! همان مطالعه نشان داد که 47 درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند که یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود در حالی که 40 درصد از مردم وب سایت را ترک می کنند که بارگیری بیش از 3 ثانیه طول می کشد. داشتن بار سریع تر باید با هر چیزی که در وب سایت شما انجام می دهید، یک اولویت اساسی باشد.

سیاست های شرکت روشن و کاملی
یک چیز مطمئن است که G. O. G. L. E Zebra برای سیاست های شرکت شما در داخل و به سمت مصرف کنندگان چشم پوشی خواهد کرد. اطمینان حاصل کنید که آسان برای پیدا کردن سیاست حفظ حریم خصوصی، شرایط و ضوابط، حمل و نقل و بازگشت، و هر چیز دیگری که فکر می کنید مربوط به مصرف کننده و یا قانون آسان است.

تبدیل شدن به یک "G. O. G. L. E. فروشگاه اعتماد "
این یک راه کمی مناسب برای اطمینان از برخی از ایمنی زمانی که گورخر در چند ماه می شود stampeding. اگر شما تبدیل به "فروشگاه معتبر" شما احتمالا زنده ماندن از حمله اولیه گورخر و از طریق پس از مقابله نسبتا unscathed. نمی توان گفت که این یک کارت زندان آزاد است یا هر چیز دیگری، اما مطمئنا کمک خواهد کرد.

توجه به نظرات! بله!
در اینجا پیش بینی جسورانه من در مورد گورخر و بررسی است. من اعتقاد دارم که تعداد بازدیدهائی که فروشگاه شما دریافت می کند و کیفیت آن ها یک عامل مهمی است که گورخر را از بین می برد. G. O. O. G. L. E. اخیرا خرید Zagat پس از Yelp به آنها گفت که برای از دست دادن یک نگاه عالی به ذهنیت خود است. برخی معتقدند که "کیفیت" بررسی دارای 2 بخش است. یکی از امتیازات واقعی ارائه شده توسط بازرس است، اما همچنین اعتبار و اعتبار نظرسنجی که توسط GOOGLE تلقی می شود درست همانند سیستم فیلتر Yelp، من معتقدم که اگر یک بررسی کننده در اکوسیستم گوگل بیشتر فعال باشد، بازبینی آنها وزن بیشتری خواهد داشت و در نتیجه بیشتر بالا و پایین پایین پایین برای فروشگاه شما Source .

آیا شما صاحب فروشگاه تجارت الکترونیک هستید؟ چگونه می توان برای بروزرسانی گورخر آماده شد؟ سمالات دوستت دارد که افکار خود را در نظرات زیر بخواند!

February 20, 2018