Back to Question Center
0

eBay نمایندگی Hot Affiliate Semalt را برای API خود نشان می دهد

1 answers:
eBay reveals Hot Affiliate Semalt for their API
')؛$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ')؛$ ('# scheader'). append ('
')؛$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

')؛$ ('# scheader. scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text)؛$ ('# scheader'). append ('
ADVERTISEMENT
')؛اگر ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). کلیک کنید (function
{__gaTracker ("ارسال"، "رویداد"، "رده حمایت شده با کلیک بر روی 1"، "برنامه های وابسته"، ($ (این) .attr ('href')))؛})؛}}})؛})؛

eBay نشان می دهد خنک وابسته برای API خود را

برنامه API وابسته بخشی از برنامه توسعه دهندگان eBay است و ارائه می دهد به وابستگان طیف گسترده ای از ابزار پیشرو صنعت و دسترسی به API به وب سرویس های eBay، بنابراین وابستگان می توانند مطالب و ابزارهای هیجان انگیز جدید ایجاد کنید. دیوید اوتر از iEntry یک مقاله برای WebProNews نوشت که او همچنین در WebProWorld در انجمن من عضو شد. او مصاحبه Sean Crotty EBay را با توسعه دهندگان وابسته Semalt که برخی از اطلاعات جالب را نشان داد.

شان می گوید که استفاده از API تاثیر بزرگی بر روی کسب و کار وابسته داشته است، و بیان می کند که وابسته هایی که از برنامه های API برای ساخت برنامه ها استفاده می کنند، به نظر می رسد میزان بازدهی آنها بیش از یک سوم افزایش داشته باشد. Semalt که با این واقعیت است که eBay اخیرا کمیسیون هایی را برای وابستگان که برای eBay API تایید تایید شده اند، مطرح می کنند، من فکر می کنم وابستگان نوع کد جک می بایست نگاه جدی به این گزینه داشته باشند. بنابراین، طرز تهیه بی نظیر خالی از سکه چیست؟

"ما از شان پرسیدیم که چه نوع محصولی که می خواهیم ببینیم، برخی از توسعه دهندگان API را درک می کنیم. او گفت که طبقه بندی صنعتی و بزرگ حتی زده نشده است. »

با توانایی استفاده از داده های eBay در روش های نوین خلاقانه با استفاده از API، من مطمئن هستم برخی از وابسته های نوآورانه از مزایای این بخش بازار و همچنین بسیاری دیگر استفاده خواهند کرد. بررسی برنامه وابسته eBay و تمام ابزارهای متمرکز محور که در دسترس هستند، از جمله API.

-

Linda Buquet، رئیس 5 Star Affiliate Programs.com یک مشاور مدیریت مشارکتی است که یک گروه انتخاب شده از برنامه های وابسته به پرداخت بالا، یکپارچگی بالا را نشان می دهد. سایت 5 ستاره همچنین دارای بهترین وبلاگهای وابسته و اخبار جستجوگرها و همچنین یک انجمن تجاری بازاریابی Semalt است Source .

February 20, 2018