Back to Question Center
0

چگونه می توان یک استراتژی محتوا برنده مانند Brian Dean، Backlinko ایجاد ابزار SEO را ایجاد کرد؟

1 answers:

با توجه به قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو، تمام منابع وب، به ویژه محتوای محتوا، به طور منظم باید محتوا را تولید کنند. با این حال، فرکانس استاندارد برای انتشار محتوا چیست؟ در حقیقت، چنین مفهومی به عنوان فرکانس استاندارد یا ایده آل وجود ندارد، زیرا همه چیز بستگی به توطئه سایت شما، اهداف کسب و کار شما و مخاطبان مورد نظر شما دارد. البته، شما می توانید مطالب خود را هر وقت که بخواهید به اشتراک بگذارید با عموم، مفید باشد. با این حال، شما باید آماده باشید که در این صورت محتوای شما بسیار قدردان و سریع محو خواهد شد.

در این مقاله من با شما افکار من در مورد این موضوع را به اشتراک می گذارم و ثابت می کنم که استراتژی محتوا "کمتر است" برای ارتقاء کسب و کار شما مناسب است - kia commercials.

شما می توانید تعداد زیادی دوست و سهام را دریافت کنید، پیوندهای ورودی بیشتری دریافت کنید و ترافیک هدفمند تر را جذب کنید و رویکرد «کمتر بیشتر» را به دست آورید. بریان دین، صاحب ابزار جستجوگرهای Backlinko، استراتژی محتوا خود را به عنوان یک اثر عالی اجرا کرده است. او تعداد محدودی از پست های جستجوگر را در چند سال اخیر منتشر کرده است. همه این پست ها ترافیک هدفمند زیادی را به سایت خود هدایت کرده و آن را یکی از معتبرترین منابع وب در وب می دانند. برخی از پست های او 3 هزار تومان و بیش از دوصد پیوند آلی از منابع مرتبط و معتبر را مستحکم کرده اند. بنابراین، همانطور که می بینید، صاحب ابزار Backlinko SEO دارای پیاده سازی محتوا "کمتر" است.

استراتژی محتوا "کمتر است"

استراتژی محتوا "کمتر است" تنها به انتشار محتوای محتوا با کیفیت بالا نیاز دارد. شما باید کاربران را با این نوع محتوا درگیر کنید و توجه خود را تا انتشار بعدی خود حفظ کنید. این شما را قادر می سازد مخاطبان را از طریق تجسم و اعتبار خود نشان دهید.

این استراتژی محتوای ساده اما خلاق نیاز دارد:

  • محتوای با کیفیت منحصر به فرد از تحقیق به مطالعات مورد؛
  • محتوا قابل مقایسه؛
  • محتوای جامع از جمله curation؛
  • متون طولانی مدت؛
  • متون پژوهشی؛
  • تمرکز قوی بر تقویت و ارتقاء.


استراتژی "کمتر است بیشتر" برای آن دسته از مدیران وب که برای کیفیت محتوای منتشر شده به جای مقدار. تحقیق و ایجاد محتوای با کیفیت بالا یک بار در ماه می تواند زمان و تلاش بیشتری را نسبت به انتشار چندین پست در هفته داشته باشد.

این رویکرد برای همه منابع وب مناسب نیست. به عنوان مثال، استفاده از آن برای سرگرمی یا وبلاگهای آموزشی یا رسانه های اجتماعی اهمیتی ندارد زیرا این سیستم عامل نیازمند انتشارات مکررتر است.

همانطور که من قبل از بهترین مثال از استراتژی محتوا "کمتر است بیشتر" ذکر شده است انتشارات براون دین در وب سایت SEO Backlinko. او مقالات مبتنی بر تحقیق و قابل توصیف خود را هر 4 هفته یا بیشتر تولید می کند. با این وجود، با وجود انتشار نادرست مطالب، کاربران منتظر مقالات تازه خود هستند.

آمارها نشان می دهد که روش انتشار محتوای محتوا برایان دیان به عنوان مقادیر متوسط ​​و متوسط ​​برای همه 53 پست فوق العاده بالا است. میانگین تعداد سهام 2،490 و میانگین آن 1280 است. میانگین تعداد دامنه های ارتباط منحصر به فرد نیز شگفت آور است - 275 در هر پستی و 175 در هر مدیا. تمام پست های او در مجتمع، تقریبا 4 میلیون بازدید کننده و 11 میلیون بیننده را جذب کرده اند. این نشان می دهد که چگونه یک رویکرد هوشمند برای مبارزات بازاریابی محتوا می تواند به طور قابل توجهی معیارهای وب را تغییر دهد و مقام وب سایت را در یک بازار دیجیتال بالا ببرد.

December 22, 2017