Back to Question Center
0

آیا معقول است که لینک های صفحه اصلی را خریداری کنیم؟

1 answers:

این مقاله باعث می شود که شما به نحوی که شما صفحه اصلی وب سایت خود را انجام می دهید بیش از حد درک کنید. یکی از رایج ترین مسائل مربوط به SEO کارشناسان در فرایند بهینه سازی منبع وب است که مردم می خواهند رتبه بندی را برای تمام کلمات کلیدی اصلی خود در صفحه اصلی خود. مردم زمان، پول و تلاش خود را برای به دست آوردن لینک های صفحه اصلی صرف و هدف قرار دادن آنها.

با این حال، در واقع، صفحه پیوند صفحه اصلی به نظر می رسد متفاوت است، همانطور که می توانید تصور کنید، زیرا متون لنگر اندکی وجود دارد که هر یک از آنها به یک عبارت جستجو اشاره دارد. شما نمیتوانید لنگرهای کلیدی غنی را به طوری که شما می توانید برای عبارت جستجو خود رتبه بندی کنید. بگذارید بحث کنیم که چگونه در واقعیت کار می کند.

buy homepage backlinks

گوگل از دامنه های بسیار معتبر قدردانی می کند

اگر شما یک سوال دارید که چرا گوگل اعتماد بیشتری به دامنه های بسیار معتبری به ارمغان می آورد، پاسخ به این سوال کاملا ساده. دامنه های بزرگ و طولانی که در بین کاربران محبوب هستند به طور طبیعی لینک های خود را به صفحات خود می رسانند. کاربران، و همچنین وب سایت های دیگر، با مارک های مورد علاقه خود را به صورت کاملا ارگانی پیوند می دهند. به همین دلیل است که گوگل می تواند به یک نمایه لینک از یک برند بزرگ با اعتماد به نفس نگاه کند و اطمینان حاصل کند که بیشترین لینک های آنها به طور طبیعی بدست آمد. پروفایل های Backlink از مارک های بزرگ باید برای ما به عنوان قالب هایی که ما باید دنبال کنیم برای نشان دادن گوگل است که مارک شما نیز می تواند به عنوان ارزشمند و مشروع. منطقی است که نمایه Backlink صفحه اصلی وب سایت هایی که موقعیت های TOP در SERP دارند، کپی کنید. چرا صفحه اصلی؟ صفحه اصلی به عنوان یک صفحه مهم در سایت و کارت تلفن شما برای هر دو کاربر و موتورهای جستجو عمل می کند. این جایی است که مشتریان شما و یا وب سایت های دیگر به احتمال زیاد به شما لینک می دهند و جایی که Google می تواند با شما اعتماد کند.

آیا من نیاز به خرید backlinks برای صفحه اصلی من دارم؟

صفحه اصلی وب سایت شما باید به خوبی بهینه سازی شده باشد تا سیگنال های مناسب برای موتورهای جستجو فراهم شود. بهینه سازی موتور جستجو در صفحه برای صفحه اصلی وب سایت کمک می کند تا لینک های ترافیکی و کیفیت بالا را دریافت کنید. هدف هر چه معیار جستجو را که می خواهید هدف قرار دهید. با این حال، هنگامی که ارتباط برقرار ساختن، شما باید محدودیتی را تمرین کنید. البته، وسوسهی استفاده از صفحه قدرتمند در سایت شما برای هدفمندترین کلمات جستجو شما وجود دارد. با این حال، شما باید به یاد داشته باشید، مهم ترین جنبه ای که باید در اینجا تمرکز کنید، ساخت اعتماد با Google است. تا زمانی که Google اعتماد شما را به شما بدهد، منبع وب شما هرگز رتبه بالا نخواهد داشت. و پس از آن، اعتماد بیشتری که در اطراف نام تجاری آنلاین ایجاد می کنید، بیشتر قدرت سایت شما خواهد بود.

buy backlinks

برخی از وب سایت هایی که در بالای نتایج جستجو رتبه بندی می شوند وجود دارد. اگر به نمایه لینک این علامت های عظیم نگاه کنید، می توانید توجه داشته باشید که هیچ سایت معتبری دیگر به صفحه پیوند ندارد. این سایت ها می توانند برای شرایط بسیار رقابتی جستجو بدون یک پیوند کیفیت به این صفحه رتبه بندی کنند. راه آنها این است که با اعتبار نام تجاری و اعتماد آنها با Google ساخته شده است. این یک شواهد واضح است که نشان می دهد که ما نیاز به تمرکز بر ساختار برند به جای ساخت لینک در صفحه اصلی داریم. این به شما کمک خواهد کرد که به یک نام تجاری بزرگ در چشم موتورهای جستجو تبدیل شوید و رتبه سایت خود را افزایش دهید Source .

December 22, 2017