Back to Question Center
0

چگونه لینک های خودکار می تواند وب سایت خود را تحت تاثیر قرار؟

1 answers:

در این مقاله، من قصد دارم با شما از تجربه استفاده از مولد backlinks خودکار استفاده کنم. پیوندهای خودکار معمولا ایده بدی برای ارتقاء کسب و کار آنلاین شما هستند که توسط موتورهای جستجو به عنوان فعالیت هرزنامه جذب می شوند و می توانند شهرت تجاری شما و رتبه وب سایت را خراب کنند.

برای آن دسته از معامله گران آنلاین که از یکی از این برنامه ها برای تولید لینک ها استفاده می کنند، من قصد دارم برخی از دلایل رایج این نوع از نرم افزار های جستجوگر را بیان کنم - pharmaton or wellman.این یک روش کوتاه بینانه برای بهینه سازی موتور جستجو است که می تواند مجازات شدید از موتورهای جستجو را ایجاد کند. زمان و پولی که در این فعالیت سرمایه گذاری می کنید بسیار بهتر است در استراتژی هایی که دوستانه موتور جستجو هستند استفاده می شود.

auto backlink

لینک های خودکار بر روی یک وب سایت تاثیر می گذارند. SEO

 • هدف اولیه از backlink ایجاد یک ارتباط مناسب بین دو منبع وب
 • 12)

  بسیاری از صاحبان وبسایتها، مخصوصا کسانی که در این حوزه جدید هستند، نمیفهمند که کیفیت و ارتباط لینکها، دو جنبه مهم پیوند ساختمان هستند. نرم افزار آنلاین SEO نمی تواند بر روی کیفیت و رعایت اهداف تمرکز کند، زیرا هر دو جنبه از این نیاز به حس مشترک و لمس متخصص حرفه ای دارند. به همین دلیل است که در هنگام پیاده سازی کمپین، زمان و تلاش باید با هم ترکیب شوند. فقط در این مورد، کمپین پیوند ساختمان می تواند به عنوان یک بهبود بهینه سازی سایت شما به صورت کامل و ترافیک ارجاع کافی به سایت شما باشد.

  • گوگل به طور مداوم در برابر تولید پیوند اتوماتیک مبارزه می کند

  موتورهای جستجو به شدت از بهینه سازی دستی قدردانی می کنند و سعی می کنند با بهینه سازی وب سایت ها،.

  یک دوره زمانی بود که صاحبان وب سایت ها می توانستند کیفیت لینک های خارجی که به حوزه هایشان اشاره می کردند نادیده گرفته شود. امکان به دست آوردن لینکهای بیشتر امکان افزایش رتبه صفحه وب را داشت. با این حال، وضعیت غیرقابل کنترل می شود و Google قوانین رتبه بندی جدید را ایجاد می کند. با توجه به این که تنها کیفیت لینک های به دست آمده از ارگانیک، می تواند بر روی رتبه وب سایت تاثیر بگذارد.

  seo backlinks

  بنابراین، سوال این است که چرا ما باید زمان و پول خود را در نرم افزار ساخت لینک لینک خودکار اگر موتورهای جستجو ادامه مبارزه با چنین تاکتیک ساختمان لینک.

 • اگر سایت شما مجازات برای استفاده از نرم افزار ساخت لینک لینک خودکار باشد، ممکن است دشوار باشد آسیب رساندن به سایت شما را کاهش دهد. SEO

ساختمان لینک شما به عنوان بسیاری از وب سایت های جعلی جستجوگرها با کیفیت پایین که هدف اصلی آن است که پول خود را پمپاژ. من به شدت توصیه می کنم استخدام یک فرمان از کارشناسان جستجوگرها و یا انجام همه چیز خود را در طول روند نسل تولید آب. در غیر این صورت، سرمایه گذاری سخت، وقت و پولتان، اتلاف وقت خواهد بود. علاوه بر این، شما در معرض خطر دریافت مجازات از گوگل است که دشوار است معکوس شود.

به هر حال، برای آن مدیران وب که قبلا از این نوع نرم افزار ساخت لینک استفاده می کنند، مطمئن شوید که می توانید تمام لینک های دریافتی و وب سایت های خود را که از آنها آمده است، بررسی کنید. علاوه بر این، تمام فرآیندها باید توسط متخصص حرفه ای SEO انجام شود که می تواند هر زمان که به آن نیاز دارید، یک گزارش پیوند دهد.

December 22, 2017