Back to Question Center
0

چگونه وب سایت SEO را از طریق لینکهای وبلاگ بهبود دهیم؟

1 answers:

بعضی از متخصصان و مدیران وب سايت ادعا می کنند که وبلاگنویسی مهمان برای ارتقاء کسب و کار ارزشمندی ندارد و حتی توسط موتورهای جستجو به عنوان تکنیک های ساخت لینک. با این حال، آیا باید به آن اعتقاد داشته باشیم؟ علی رغم شواهد بر خلاف آن، هنوز در مورد وبلاگنویسی مهمان هنوز بسیاری از افسانه ها وجود دارد، در کل اگر به عنوان استراتژی ایجاد لینک استفاده شود.

اثبات های زیادی وجود دارد که نشان می دهد که SEO backlink وبلاگ بسیار مفید است وقتی که آن را به درستی استفاده می شود. در این مقاله ما در مورد چگونگی استفاده از پست مهمان برای ساخت شهرت، اقتدار و قرار گرفتن در معرض از طریق لینکهای اینترنتی از پستهای وبلاگ بحث خواهیم کرد.

blog backlinks seo

افسانه ها در مورد وبلاگنویسی مهمان

متخصصان زیادی هستند که تمایل به فکر کردن دارند که وبلاگنویسی مهمان،. آنها توصیه نمی کنند به پست مهمان تکیه کنند و از پذیرفتن وبلاگ نویسی مهمان به عنوان جستجوگر خودداری کنند.

اگر شما صاحب یک وبلاگ هستید، احتمالا ایمیل های دسته جمعی خود را با صفر شخصی سازی یا قصد ایجاد محتوای دلخواه دریافت کرده اید. برخی از وب سایت های شخص ثالث از شما میخواهند لینکهای dofollow را در قسمت مقاله قرار دهید. از منظر گوگل، می توانید ببینید که چگونه این پیوندها می توانند به دامنه شما چالش ببخشند. محتوا کم کیفیت، کمبود اطلاعات مبتنی بر تحقیق قابل توجه است و با هیچ نویسنده واقعی مرتبط نیست. بزرگترین تعداد لینک های از این محتوا به منابع وب سایت وابسته به جعلی منجر می شود.

با این حال، در این مورد، من هرزنامه ظاهری را توصیف می کنم. شما می توانید این نوع از هرزنامه را از اولین نگاه شناسایی کنید. اما اگر درباره اسپم کردن پیوند پیوسته صحبت کنید، جایی که محتوای بر اساس کیفیت و مبتنی بر تحقیق است. شما هر شانسی برای شناسایی این نوع هرزنامه دارید.

گوگل سه تاکتیک زیر را که مخصوصا در مورد یاری رسانهای است، تمرکز دارد:

  • پیوند تبلیغاتی به سایت شما؛
  • مقالات توسط نویسندگان نوشته شده اند که هیچ تجربه ای در یک حوزه خاص ندارند و بر موضوعاتی که حتی در موردشان شنیده نمی شود؛
  • استفاده از همان محتوای در تمام مقالات، ایجاد تکراری.

backlinks seo

این یک مشکل رایج در میان صاحبان وب سایت برای استخدام مقالات غیر حرفه ای است که صلاحیت ندارند در یک حوزه. از آنها خواسته می شود تا تغییراتی از همان مقاله را بنویسند و آن را به عنوان پست های مهمان بفرستند. این یک معنی در مورد پست مهمان ایجاد می کند که این یک فعالیت اسپم است.

با این حال، اگر شما یک نویسنده را استخدام کنید که واقعا موضوع را درک می کند، نتیجه دیگری خواهید گرفت. به عنوان یک قاعده، از یک نگاه اول متوجه میشویم که این محتوا برای به دست آوردن یک لینک سزاوار است.

بنابراین، برای به دست آوردن ارزش از لینک های لینک وبلاگ SEO، شما باید در مورد مطالعات موردی، محققان بازار، روش های استفاده شده در کار خود و دستورالعمل هایی که ارزش خاصی را برای خوانندگان خود دارند. در نهایت، شما نتایج فوق العاده در مورد رتبه بندی و رضایت خواننده به ارمغان خواهد آورد Source .

December 22, 2017