Back to Question Center
0

چگونه می توان با استفاده از ژنراتورهای مختلف، لینک کردن آنلاین را ایجاد کرد؟

1 answers:

در دنیای بازاریابی دیجیتال مدرن، backlinks هنوز بخش قابل توجهی از بهینه سازی موتور جستجو و یک راه حل کامل برای کسانی که مایل به بالا بردن رتبه بندی موتورهای جستجو. با این حال، شیوه هایی که باید برای ایجاد لینک ها استفاده شوند، به نظر می رسد که خسته کننده باشند و مشکلات وبسایتی را به وجود آورند. امروزه، موتورهای جستجو، به جای تعداد آنها، کیفیت و ارتباط لینک ها را اولویت بندی می کنند - tax file number ato. چنین روشهای ساخت لینک به عنوان Free-For-All backlinks و spam comments نمیتواند برای کمپین بهینه سازی موتور جستجو شما ارزش قائل شود. به دنبال گوگل، دستورالعمل ها می توانند دردناک باشند، اما تنها راه رسیدن به TOP SERP می باشد. خوشبختانه، موفقیت سیستم عامل های متعدد، فرصتی عالی برای تولید لینک ها را فراهم می کند.

backlink generator online

Pinterest به عنوان یک نمونه عالی از پلت فرم رسانه ای که در یک دوره کوتاه موفق می شود. این نشان می دهد که با یک رویکرد هوشمند برای کمپین پیوند ساختمان شما فرصتی برای تولید لینک های با کیفیت بالا در کوتاه مدت خواهید داشت و در عین حال، ارتقاء آگاهی از نام تجاری خود در روند.

اگر شما تعجب می کنید که چگونه استراتژی Pinterest می تواند شما را برای ساخت یک کمپین پیوند ساختمان پیروزی در زمانی که شما قبلا کانال های دیگر اجتماعی داشته اید، برخی از اثبات ها به سوال شما پاسخ خواهد داد:

  • کاربران فعال Pinterest را برای دلایل مختلف باز کنید
  • 176 میلیون کاربر که Pinterest را مشترک می کنند وجود دارد، از این تعداد تعداد افرادی که از این پلت فرم رسانه ای استفاده می کنند 150 میلیون است.
  • بیش از 50٪ از آمریکایی ها که ادعای خرید آنلاین خود را انجام می دهند که Pinterest پلت فرم رسانه های مورد علاقه خود هستند؛
  • خط نیمی از پین Pinterest حدود 1600 بار بیشتر از هر پست فیس بوک است.

این آمار آماری ما را نشان می دهد که Pinterest محل مناسب برای بازاریابی آزاد و ساخت لینک است. این به شما امکان می دهد که محتوای خود را به اشتراک بگذارید، لینک ها را با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل است که کسب و کار شما می تواند به طور استراتژیک از حضور Pinterest برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو استفاده کند.

backlink building online

در مورد ایجاد لینک در Pinterest چه باید بکنید؟

تمام محتویاتی که در رسانه های اجتماعی منتشر می کنید باید با تصاویر همراه باشند تا کاربران را جذب کنند و به طور کامل درک کنند که در پست یا مقاله شما چه معنایی داشته اند. با داشتن تصاویر ضعیف برچسب می توانید خوانندگان خود را نا امید و حتی هزینه های ارگانی خود را. Pinterest یک پلت فرم رسانه ای است که محتوای بصری بسیار قدردانی می شود. به همین دلیل است که تصاویر شما در اینجا به عنوان یک پل شکاف بین مشتریان بالقوه خود و کسب و کار شما خدمت می کنند. به همین دلیل است که برای تولید لینک با کیفیت لینک به سایت شما؛ شما باید اطمینان حاصل کنید که یک محتوای بصری جذاب و جذاب که به پین ​​ها متصل است.

علاوه بر این، بخشی از کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی شما باید بهینه سازی نمایه باشد. این فرصت شما برای دریافت لینک های خارجی با کیفیت است. با مشخصاتی که به طور کامل تکمیل نشده است، شما در معرض خطر فریبکارانه و ناخوشایند هستید و همچنین فاقد باور نکردنی. کاربران باید تمام اطلاعاتی را که به سادگی از طریق نمایه شما دنبال می شوند، دریافت کنند.

هیئت مدیره Pinterest شما بایستی یک آرشیو کاملا کاربردی از لینک ها، تصاویر و پیشنهادها باشد که ارزش نام تجاری خود را ارائه می دهند. محبوبیت شما در Pinterest به طور مستقیم به ارزش محتوای ارائه شده بستگی دارد.

December 22, 2017