Back to Question Center
0

آیا می دانید که سایت یا دایرکتوری ارسال لینک با تأیید فوری؟

1 answers:

امروزه، روش های مختلفی برای ساختن لینک های طبیعی وجود دارد که عموما توسط موتورهای جستجو اصلی مانند خود گوگل پذیرفته شده است. و هر لینک کیفیت، ارزش افزوده به نمایه پشتیبان اصلی خود را - که آیا آن را به طور طبیعی و یا به طور خاص ساخته شده است. البته، با توجه به این که این backlink از وب سایت شخص ثالث یا وبلاگ با روابط عمومی بالا رونده است، به اندازه کافی قوی است که باید با آن ارتباط برقرار کرد - vps hosting uk windows. و انتخاب گسترده ای از سایت های ارسال کننده backlink وجود دارد، و همچنین دایرکتوری های مختلف که معمولا با تأیید فوری به آنها می رسد. و در زیر من می خواهم به شما نشان دهد که کدام سایت های ارسال تکرارپرداز برجسته ترین هستند، از این رو توصیه می شود به عنوان یک شروع خوب برای تلاش های ساخت لینک خود را.

backlink submission sites

شروع

قبل از هر چیز، بیایید آن را به عهده بگیریم - شما هرگز نمی توانید بیش از حد بسیاری از لینک های ارگانیک با کیفیت بالا که در یک صرفا روش طبیعی. به همین دلیل است که هرگز نباید زمان و تلاش خود را در ایجاد آنها در هر مناسبت مناسب و هر فرصت مناسب تضمین کنید. به طور معمول، در مورد سایت های ارسال لینک با لینک و یا فهرست های با تصویب فوری، به همان اندازه که شما فکر می کنید، وقت گیر نیست. منظورم این است که کار ساده ای نیست که وبسایت یا وبلاگ شما را در اینترنت بیابید.

دانستن طناب ها

در تصویر بزرگ، این روش نشان می دهد لینک خود را برای دیدن در تعدادی از سایت های ارسال لینک یا فهرست های آنلاین مشاهده کنید. همه شما نیاز به ارسال یک توصیف کوتاه به هر نامزد، البته با توجه به اینکه شما در حال حاضر لیست مناسب از وب سایت ها و دایرکتوری ارسال لینک برگشت پذیر. اطمینان حاصل کنید که تمام نامه های شما همراه با عناوین مناسب و لینک های مناسب می باشد. به این ترتیب، فراموش نکنید که هر عنوان و توضیحات بسیار قابل مشاهده باشد - مطمئن شوید که همه کلمات کلیدی شما در جای مناسب قرار دارند. در نهایت، با پیروی از این مراحل ساده می توانید به شما کمک کند تا بسیاری از لینک های با کیفیت را با انجام آیا دنبال کنید - عملا در هیچ زمان.

و در زیر می آید لیست من برجسته از لینک های ارسال لینک ها و دایرکتوری. اکثر آنها قصد دارند وب سایت یا وبلاگ خود را تصویب نزدیک به فوری - معمولا معمولا فقط چند دقیقه است. بنابراین، در اینجا آنها هستند:

راهنماها با تصویب فوری

Poordirectory. com، Reddit دایرکتوری. com، Bestdirectory4you. com، Acedirectory. org، کتابخانه. com، 411 پرونده. com، Alive-directory. com، Abstractdirectory. net، Ask-directory. com، Active Directory. net، One-sublime-directory. com، دایرکتوری Linkedin. com، فیس بوک لیست. com، Bestbuydir. کام.

seo backlinks

سایت های ارسال لینک Backlink

Blogtoplist. com مرکز وبلاگ نویسی. com، وبلاگ نویسی. com، Networkedblogs. com، Topofblogs. com، A2place. com، Aweblist. org، Searchdomainhere. com، Mediafiredirectlink. com، Addgoodsites. com، Domainnamesseo. com، Directoryanalytic. کام.

خط پایین

امیدوارم همه چیز روشن باشد و شما در هنگام برخورد با سایت های ارسال لینک و تمامی آن فهرست ها با تصویب فوری احساس اعتماد بیشتری خواهید شد. برای نتیجه گیری، اکنون وقت آن است که به شما احتیاج داشته باشیم - فقط از تلاش برای ارسال وب سایت یا وبلاگ خود به عنوان تعداد زیادی دایرکتوری که ممکن است. به این ترتیب، من نیز توصیه می کنم که یک چک دوبار داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز در جای خود برای جلوگیری از ارسال آدرس وب سایت شما در هر طبقه بندی نامناسب، ناامید کننده یا فقط پوچ. موفق باشید!

December 22, 2017