Back to Question Center
0

فرصت های عالی برای دریافت لینک به سایت شما چیست؟

1 answers:

به عنوان الگوریتم های موتور جستجو در طول زمان تغییر می کند، همچنین باعث تغییر در روش های بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه. با توجه به افزایش رقابت در عرصه بازاریابی دیجیتال، بهینه سازی موتور جستجو در آینده به پیچیدگی بیشتری خواهد رسید. همراه با تغییرات در الگوریتم های جستجو، رفتار کاربران جستجو تمایل به تغییر نیز، ساخت پلت فرم دیجیتال حتی بیشتر رقابتی، به ویژه هنگامی که آن را برای اتصال نسل. تمام وب مسترها ارزش واقعی لینک ها را به هر منبع وب درک می کنند و تلاش خود را برای به دست آوردن آنها انجام می دهند - grande vegas no deposit bonus codes may 2017. در حالی که به دست آوردن کیفیت بالا، لینک های خارجی مربوط به سایت شما باید برای بهبود دیدگاه کسب و کار شما؛ کار ساده تر از انجام انجام شده است. در این مقاله، ما در مورد برخی از تکنیک های نوآوری ضروری، نحوه دریافت لینک های با کیفیت از سایت های PR بالا و رتبه بندی خود را در صفحه نتایج جستجو بهبود می بخشیم.

how to get backlinks to your site

نحوه دریافت لینک به سایت شما؟

  • بررسی نام تجاری خود را بررسی کنید

یکی از با ارزش ترین و ساده ترین تکنیک های پیوند ساختمان است که شما می توانید استفاده کنید زمانی که نام تجاری شما دارای محبوبیت زیادی در درون تو رفتگی در شما باشد یا اخیرا برگردانده شد. این ترفند ساخت پیوند ساده به شما کمک می کند که مقدار زیادی از کیفیت و اهمیت بیشتری لینک های مرتبط خارجی را به سایت خود بدست آورید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید، شناسایی موارد نامشخص نام تجاری شما است و از نویسندگان این سخنان بخواهید لینک خود را به سایت خود اضافه کنید. شما می توانید یک فرآیند جستجو را با اشاره به نام تجاری خود با استفاده از ابزار های حرفه ای مانند Semalle آنالیز وب سایت، جستجوی گوگل، گوگل هشدارها، و غیره ساده. برای شناسایی هر زمان که نام تجاری شما ذکر شد، شما نیاز به تنظیم ایمیل یا اطلاع رسانی مرورگر.

  • شرکای تجاری خود را با توصیفات در رابطه با لینک

ارائه دهید

یکی دیگر از روش های مفید که شما می توانید دیدگاه نام تجاری خود را بهبود بخشد و رتبه خود را در گوگل SERP را افزایش دهد با دادن توصیفات به سایت های دیگر در عوض لینک خود را به سایت خود. این روش ساختمان پیوند به شما کمک می کند تا تعداد زیادی لینک خارجی را به شرکت های مشهور بیفزایید و نام تجاری خود را در صفحه اصلی یا صفحات گواهی نامه خود قرار دهید. ارائه توصیفات به وب سایت هایی که در بازارچه شما تنظیم شده، به احتمال زیاد باعث پیوند به سایت شما خواهد شد.

  • در مورد لینک ها برجسته شده است

لینک های پیوند هستند محتوا با ارزش ترین توسط وبلاگ نویسان و ناشران صنعت است که نشریات خود را به طور منظم ارسال. پیوندهای سازنده پیوسته به طور مداوم برای محتوای عالی و مفید برای فهرست در لیست خود جستجو می کنند. برای جمع آوری لینک ها در محدوده بازار خود بسیار مشکل است زیرا شما به طور مستمر در جستجوی محتوای با ارزش در وب هستید. علاوه بر این، یک خطر وجود دارد که بازدیدکنندگان پیوندهای پیوند ممکن است به عقب برگردند. با این حال، اگر شما می توانید آنها را با محتوای جذاب و مرتبط ارائه، شانس آنها بازگشت به حال افزایش است. برای ارتباط با مربیان پیوند کارهای مشابه سایر کمپین های تبلیغاتی را انجام می دهد. اولین چیزی که باید انجام دهید این است که اطلاعات تماس ارائه دهندگان لینک را پیدا کرده و آنها را به یک ایمیل سفارشی با یک پیشنهاد ارسال کنید.

how to get backlinks

  • ساخت لینک به یوتیوب

یوتیوب یک پلت فرم رسانه ای مناسب برای تولید ترافیک به سایت شما. فقط برخی از نیش های خاص می توانند از روش ساخت این پیوند استفاده کنند. این نیش ها عبارتند از فناوری، بازی، آموزش، علم و سرگرمی. بزرگترین مزیت پیوند ایجاد این پلتفرم این است که وبلاگنویسان ویدیویی می خواهند تا حد امکان یک وبلاگ نویس معمولی را که می خواهد به صفحات خود دسترسی داشته باشد. شما می توانید روابط دو جانبه ای را با وبلاگ نویسان ویدئویی برقرار کنید تا از یوتیوب ترافیک دریافت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید فیلم های خود را به پست وبلاگ خود پیوند دهید، و در عوض، شما ویدیو خود را در پست وبلاگ جاسازی کنید.

December 22, 2017