Back to Question Center
0

چگونه برای به دست آوردن ارتباطات خارجی بالا PR از طریق تحقیق backlink؟

1 answers:

این مقاله به موضوع چگونگی حسابرسی حضور لینک رقبای بازار شما و اینکه چگونه این لینک های تحقیق می توانند موقعیت سایت خود را در SERP افزایش دهند، اختصاص داده شده است.یک ضرب المثل وجود دارد که کاملا رقابت در بازار دیجیتال را توصیف می کند: «دوستان خود را نزدیک نگه داری و دشمنانت نزدیکتر. "

هر کمپین بهینه سازی پیروزی، که عمدتا توسط کارشناسان حرفه ای SEO انجام می شود، با تحقیق پشت سر هم در رقابتی و تجزیه و تحلیل بازارچه شروع می شود. تحقیق از پیوندهای رقیب رقیب به شما اجازه می دهد تا به طور مستقیم از منابع وب رقیب خود ردیابی کنید و فرصت های پشتیبان گیری آنلاین خود را برای استفاده از فرصت های کسب و کار خود به ارمغان بیاورد.

backlink research

لینک ها باقی می ماند هسته بهینه سازی وب سایت و به دست آوردن آنها را بیشتر و بیشتر سخت - why are real estate appraisals important. یک وبسایت باید لینکهای متعددی از خود به دست آورد تا رتبهبندی کلمات کلیدی آلی خود را ایجاد کند.

در طول دهه گذشته، ساختمان پیوند به شدت تغییر کرده و به مراتب سخت تر شده است. به "متخصصان" اعتقاد نکنید که ادعا می کنند که ساختمان لینک یک هنر گمشده است. این بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی وب سایت باقی می ماند و هنوز هم برای ارتقاء کسب و کار آنلاین ارزشمند است. تنها نکته این است که تاکید در ساخت لینک ها تغییر کرده است. امروزه قدرت منابع که به سایت شما اشاره دارد، معیار شماره یک کیفیت لینک ها است.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک تجزیه و تحلیل پشتیبان گیری رقابتی و چگونگی شناسایی کدام منبع وب خود را به راحتی می توانید لینک آب با کیفیت به صورت رایگان دریافت کنید.

backlink checker

ساختن مالکیت دامنه خود

برای شناسایی رقابت خود، می توانید تحقیق گوگل از یک سرویس ارائه شده توسط کسب و کار خود را انجام دهید. نتایج TOP10 را با استفاده از یکی از شرایط جستجوی جستجوی بالقوه خود و جستجوی آنها در یک صفحه گسترده بررسی کنید. این لیست رقبای توازن خود را نشان خواهد داد. علاوه بر این، شما می توانید جستجوی گوگل برای مرتبط: "دامنه" پرس و جو خود را انجام دهد. گوگل همچنین فهرستی از سایتهای مرتبط با توطئه شما را فراهم می کند.

با این حال، شما می توانید یک تحقیق backlink حتی ساده تر با استفاده از Semalt Web Analyzer انجام دهید. این به شما یک لیست دقیق از دامنه رقابت را نشان می دهد، نشان دادن رتبه بندی، تبدیل و سایر داده های آماری قابل توجهی است که به شما کمک می کند تا بدانید که چگونه شما را مجذوب خود کنید. علاوه بر این، شما می توانید رقابت برای صفحات وب، و همچنین "شکاف محتوا" بین آنها و رقابت را بررسی کنید.

منطقی است که به صورت دستی هر یک از رقبای TOP5 خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا در طاقچه شما متخصص هستند و در مقیاس شما کار می کنند.

با استفاده از ابزارهای تحلیلی حرفه ای، می توانید هشدارهای backlink رقیب هفتگی را نیز تنظیم کنید که در کلیه لینک های خارجی جدید به دست آمده از یک URL رقابتی گزارش می شود.

شما باید از طریق هر کدام از URL های دامنه رقیب خود را مرتب کنید تا فرصت های backlink از محتوای مارکدار، دامنه هایی که چندین بار به یک دامنه لینک می شوند، لینک های مشترک بین رقبای خود و لینک های مرده را پیدا کنید.

December 22, 2017