Back to Question Center
0

راه هایی برای ایجاد یک لیست سایت های مبتنی بر لینک های بالا PR چیست؟

1 answers:

تمام شرکت های ایجاد شده آنلاین نیاز به یک استراتژی بازاریابی قوی برای شاخص بر صفحه اول یا دوم نتایج جستجو. هر استراتژی بهینه سازی موتور جستجو نیاز به انواع لینک های مختلف دارد. با توجه به آخرین به روز رسانی های Google، این لینک ها باید با کیفیت بالا باشند و از وبسایت های PR برتر گرفته شوند. هر لینک دیگر به عنوان کم کیفیت و هرزنامه در نظر گرفته شده است - quality fake watches. به همین دلیل است که هر وب مستر باید در مورد کیفیت لینک هایی که کیفیت لینک های ورودی ایجاد می کند، بسیار مراقب باشد. تعیین اینکه سایت شما در موتورهای جستجو برای عبارات کلیدی کلیدی رتبه بندی خواهد شد.

بنابراین سوال این است که چگونه برای ایجاد لیست بالا لینک backlink لینک بدون هدر رفتن مقدار زیادی پول و تلاش؟

هنگامی که به بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو می آید، قواعد 4 V بهترین کار است:

  • حجم

تعداد لینک هایی که به منبع وب شما اشاره دارند. هنوز یک عامل مهم در رتبه بندی است. با این حال، شما باید به یاد داشته باشید که لینک های متعدد از وب سایت های اسپم، آن را به شما سود نمی دهد.

  • تنوع

منابع مختلفی که برای اهداف لینک سازی استفاده می کنید. هر چه بیشتر، بهتر آن است که گوگل نشان دهد که چگونه بسیاری از وب سایت ها دامنه شما را به عنوان معتبر و لینک ارزشمند به خود جلب می کنند.

  • سرعت

سرعت شما لینک به سایت شما دریافت. گوگل می تواند آن را مشکوک پیدا کند اگر شما یک بایت لینک های متعدد را بسازید. به جای آن، شما باید به طور مرتب لینک های ورودی به کیفیت را ایجاد کنید.

  • Verbiage

متن لنگر در لینک به سایت شما. این متن باید به خوبی طراحی شده باشد، ابتدا و شامل یکی از کلمات جستجوی هدفمند شما باشد.

لیست سایت های PR بالا برای ایجاد لینک های با کیفیت

سایت های زیر نقطه شروع کامل برای هر کمپین backlink هستند:

  • فیس بوک

این یک پلت فرم اجتماعی بالا PageRank است که صاحبان وب سایت را با امکانات متعدد فرصت های تجاری فراهم می کند. یکی از نادیده گرفتن این پلتفرم این است که آنها خط مشی ساختمان پیوند بدون پیروی دارند. این بدان معنی است که لینک های به دست آمده از فیس بوک هیچ لینک آب را به دامنه شما نمی گذارند. با این حال، لینک های از این منبع می تواند مشخصات پیوند خود را در چشم انداز گوگل معتبر تر و معتبر تر.

  • یوتیوب

این یک وب سایت PR9 است که متعلق به گوگل. این وب مسترها را با هر دو backlinks dofollow و nofollow فراهم می کند. شما می توانید پیوندهایی از dofollow را در نمایه کسب و کار یا توضیحات ویدئو ایجاد کنید. تمام لینک های دیگر بدون هیچ مشکلی خواهند بود. خبر خوب این است که شما می توانید کانال یوتیوب خود را به یک پیوند PR5 به PR6 تبدیل کنید. این می تواند به طور مثبت بر رتبه بندی شما تاثیر می گذارد.

  • + +

+ + یک وب سایت PR8 است. این پاسخ گوگل به فیس بوک است. در اینجا شما می توانید حداقل یک لینک back drops به سایت خود ایجاد کنید. این یک فرصت عالی برای تقویت رتبه بندی شما است، زیرا گوگل از این پلت فرم به عنوان بخشی از الگوریتم استفاده می کند. به همین دلیل است که برای ایجاد صفحه + Google که شامل متن لنگر با هدف جستجوی هدفمند شما در منطقه پروفایل / درباره مهم است، مهم است.

December 22, 2017