Back to Question Center
0

چند لایک لاین شما نیاز به بهبود دید سایت خود دارید؟

1 answers:

از نقطه نظر بهینه سازی، فرایند تولید پیوند در ایجاد لینک از منابع دیگر وب به شما از طریق راه های ساخت لینک های مختلف مانند وبلاگ، لینک ها، نظرات مطبوعات، و غیره. همه این فعالیت ها در خدمت اعتبار نام تجاری شما هستند و اعتبار دامنه خود را در صنعت خود افزایش می دهند. موتورهای جستجو پیوندهای مربوط به سایت شما را به عنوان رأی دیجیتال و تعداد بیشتری از آراء شما نشان می دهند، سایت شما بالاتر خواهد بود در SERP.

با این حال، در واقع همه رای ها برابر نیستند. بسیاری از تکنیک های اسپم وجود دارد که در خدمت احیای موتورهای جستجو و رتبه بندی با محتوای با کیفیت کم هستند. با این حال، زمانی که شما به سادگی می توانید بسیاری از لینک های دریافت شده با کیفیت پایین در سراسر دامنه خود را ساخت، رفته اند. امروزه گوگل و سایر موتورهای جستجوی بزرگ فعالانه علیه فعالیت های ایجاد ارتباط لینک های جعلی مانند لینک های زنجیره ای، مقالات جاسوسی و وبلاگ های اسپم مبارزه می کنند.اخیرا، گوگل الگوریتم رتبه بندی جدیدی را ایجاد کرد که طبق آن تمام لینک های با کیفیت پایین باید حذف شوند. در غیر این صورت، یک منبع اینترنتی میتواند توسط گوگل deindexing شود یا تحریمهایی که منجر به کاهش رتبهبندی شود. به همین دلیل است که امروزه کیفیت لینک های ورودی بیشتر از مقدار آنها قدردانی می شود. این بدان معنی است که شما باید یک مجوز و مرتبط با منبع که پیوندی را به شما معرفی می کنید را بررسی کنید.


هنگامی که به رتبه وب سایت برای منبع وب شما می آید، این است که توسط رتبه بندی لینک ها در سایت شما تعیین می شود. این بدان معنی است که اگر شما صفحات وب را با PR پایین پیوند دهید، PageRank خود رشد نخواهد کرد.

به همین دلیل است که یکی از backlink کیفیت از وب سایت مربوطه روابط عمومی بالا بالاتر از هزاران نفر از آنهایی کم کیفیت هزینه خواهد شد. لینک های کم رتبه بندی شده توسط ارائه دهندگان خدمات حرفه ای غیر حرفه ای که توسط فعالیت های پیاده سازی جعلی بدست می آورند، نه تنها منفی وبسایت شما را تحت تاثیر قرار می دهند، بلکه باعث می شوند که تصویر و شهرت شرکت شما خراب شود.

لینک های ارزشمند از وب سایت های مرتبط با لکه با رتبه PageRank بالا، کسب و کار شما را بیشتر رفاه و کمک به موتورهای جستجو برای تفسیر آنچه که سایت شما در مورد.

چند لینک شما باید در Google بالا رتبه بندی کنید؟

هیچ دلیلی برای مطرح کردن این سوال وجود ندارد؛ زیرا پاسخ آن بستگی به صنعت و سن تجاری شما خواهد داشت. یک دامنه فقط چند لایک بالا با کیفیت بالا دارد تا رتبه بالا در صفحه نتایج جستجو را نشان دهد، در حالی که دامنه دیگری نیاز به لینک های متعدد فراوانی برای افزایش اعتبار و اعتبار خود دارد. البته، بسیاری از سیگنال های رتبه بندی دیگری وجود دارد که به موقعیت وب سایت در نتایج جستجو کمک می کند.

بهترین لینک ها چیست؟

بهترین نوع لینک ها، لینک های بیرونی هستند. آنها بدون درخواست شما و زمانی که انتظار ندارید به سایت خود می آیند. این پیوندها از وبلاگها یا وبسایتهای معروف و محبوب به دست میآیند که محتوای شما را ارزیابی میکنند و تصمیم میگیرند با خوانندگان خود آن را به اشتراک بگذارند. به عنوان یک قاعده، این نوع لینک ها از منابع وب مربوطه بدست می آیند و تعداد زیادی از ترافیک را به یک سایت مرتبط پیوند می دهند.

با این حال، سخت است برای به دست آوردن لینک های آلی از وب سایت های مورد اعتماد در تو رفتگی در بازار خود را. منبع وب شما باید برای کاربران بسیار ارزشمند باشد و شهرت خوبی برای دریافت یک فرصت برای دریافت لینک های ورودی از رهبران صنعت داشته باشد Source .

December 22, 2017