Back to Question Center
0

چگونه از یاهو برای لینک دادن استفاده کنم؟

1 answers:

به طور معمول، مردم از موتورهای جستجوی جایگزین مانند یاهو برای لینک دادن استفاده می کنند، زمانی که هیچ راهی برای ارسال وب سایت یا وبلاگ خود به موارد مهم مانند گوگل وجود ندارد. بنابراین، در زیر من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه از یاهو برای لینک دادن استفاده کنید. به سادگی آن را قرار دهید، ما قصد داریم پاسخ یاهو را بیاوریم که به شما این لینکهای ارزشمند را به ارمغان می آورد. توجه داشته باشید، با این حال، این چیزی است که این پاسخ ها را طبق نظر طبیعی نگاه می کند تا مطمئن شود که آنها به عنوان هرزنامه شناخته نمی شوند. و برخی از روش های دیگر برای استفاده از یاهو برای لینک ها وجود دارد - در زیر من می خواهم به شما یک لیست کامل شامل تمام گزینه های ممکن برای تکمیل کار - property appraiser edmonton. در اینجا اهداف اصلی گلوله برای شما در نظر گرفته شده است:

  • قبل از هر چیز دیگر، شما می توانید به سادگی از ابزار وب مستر بینگ برای ارسال وب سایت یا وبلاگ خود به یاهو. به یاد داشته باشید که یاهو خود را در حال حاضر متعلق به Bing است. بنابراین، برای تکمیل مراحل ارسال، به طور مستقیم به جعبه ابزار وب بینگ هدایت می شوید.
  • پس از همه، شما می توانید سعی کنید وب سایت خود و یا URL های وبلاگ خود را به طور مستقیم به موتور جستجو بینگ ارسال کنید. انجام این کار، بدون نیاز به صرف وقت خود را در تلاش برای استفاده مناسب از ابزار وب مستر بینگ وجود دارد.

  • شما می توانید برای برخی از بحث های مرتبط با صنعت و یا توطئه درخواست بخشی از تلاش ساختمان لینک خود را. در صورتی که می خواهید از یاهو برای لینک ها استفاده کنید، همه ی شما نیاز به ارسال پست های عالی در سرویس یاهو پاسخ است. به این ترتیب، نه تنها یک پیوند ارزشمند در مقابل دریافت خواهید کرد، بلکه ترافیک اضافی نیز به دست خواهید آورد.
  • و شما نیز ممکن است فقط جستجو برای سوالات اغلب پرس و جو در پاسخ یاهو (یک. ک. a. پرسش و پاسخ) به درک آجیل و پیچ و مهره - و ارائه برخی از پست های اضافی مربوط به مسائل محبوب از علاقه فعلی مخاطبان هدف خود و یا طاقچه بازار.

علاوه بر این، شما می توانید حتی در مورد موضوع عمیق تر. سعی کنید در مورد هر مورد در مقیاس فکر کنید - منظورم این است که شما نیز ممکن است آن را کند کند، تنها به بهترین نحو ممکن پاسخ دهید و بدون لزوم ارسال لینک برای هر پاسخ مفید از شما. البته، زمان زیادی را صرف خواهد کرد، و در واقع بدون یک مقدار قابل اندازه گیری قابل مشاهده در یک بار. با این وجود، شما توصیه می شود به خوبی در شکل دادن یک نام تجاری قوی و اعتماد برای وب سایت یا وبلاگ کسب و کار اصلی خود کار کنید. به این ترتیب، شما باید به آرامی به سمت هدف اصلی ساخت یک نمایه قوی backlink حرکت کنید - و شما خوب هستید!

خط پایین

کار برای تنها پاسخ کافی کامل در یاهو برای لینک ها - در اینجا چیزی است که شما باید به یاد داشته باشید. بله، زمان زیادی را صرف خواهد کرد، بنابراین بهتر است با هر پاسخ کامل باشید. به این ترتیب، از ارسال پاسخهای بسیار کوتاه یا بسیار ساده جلوگیری کنید - مگر اینکه شما بخواهید آنها را مانند هرزنامه ببینید. در نهایت، در اینجا چیزی است که شما باید به یاد داشته باشید - بیشتر مردم در مورد وب سایت و یا وبلاگ خود را در پاسخ به یاهو (حتی اگر پس از پست شما وجود ندارد لینک) وجود دارد - چیزهای بهتر خواهد آمد. کلید در اینجا این است که زمان خود را پرداخت کنید، و شما انجام می شود!

December 22, 2017